Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ziko Bartłomiej Drzymała w Zbąszyń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ziko Bartłomiej Drzymała. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ziko Bartłomiej Drzymała o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ziko Bartłomiej Drzymała w Zbąszyń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ziko Bartłomiej Drzymała?

Anonim Nowy wpis

Nie polecam tego pana (usunięte przez administratora)eci z każdym zakłada dużo bo zrobi atrakcyjną cenę ale później nie przyjeżdża na żadne serwisy nie tak jak inne firmy mają drożej ale raz do roku zawsze przyjedzie serwis przeprowadzić , a nawet zdarza się że straszy ludzi swoimi pracownikami że masz uważać na nich bo ci (usunięte przez administratora) sprawia a sam się boi z domu wyjść na miasto nie polecam może byśmy się więcej zebrali i zrobić panu Drzymale koło (usunięte przez administratora) w sądzie trochę pieniędzy by każdemu oddał jak będzie nas więcej to jest to możliwe

Rico1x Nowy wpis

Wysłałem SMS w sprawie przeglądu przed upływem terminu dostałam sms zwrotny z terminem.w umówionym terminie firmą przyjechała i zrobiła przegląd oraz podbiła książki gwarancyjne

Monika 1980 Nowy wpis

Czytam te komentarze i czego w ludzie chcecie od pana Bartka poprawiał mi klimatyzację po firmie z okolicy i zakładał kolejne w sumie 4 urządzenia i wszystko jest oki polecam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ziko Bartłomiej Drzymała. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Kasia 20

Firma przyjechała zamontowała i zostawiła porządek jak by ich nie było polecem

Zordon23

Ja tam nie narzekam fachową obsługą czysto fachowo .Bez zarzutów

Dramat, nie polecam ponad rok dzwonię i nikt nie odbiera, żona tylko odpisuje sms'y i nie ma odwagi odebrać, o Panu Bartłomieju nie wspomnę, chłop jak dąb a jaj brak. Żenada.

Amelia

Firma jest wspaniała! Każdy komentarz niech liczy się z tym że, każdy chce mieć wolne po godzinach pracy nit nie musi na zawołanie odbierać telefonu! Po drogie osoby które, prują się na temat że, ma przyjazdów?! Ponieważ Państwo powinni się liczyć z gaśnięciem gwarancji jeśli jest nie wykorzystana w terminie.

NIGDY WIĘCEJ

OCZYWIŚCIE NIE POLECAM.Już teraz wiem,dlaczego firma ma tak negatywne opinie o montażu jak i o serwisie.Słysząc od innego instalatora ,,kto Tobie to zakładał?,, ....nie będę po nim poprawiał.... mówi sama za siebie,umawiasz się na serwis 2-3tyg i później prosisz się przez kolejne dni.....ŻAŁOSNE.

m.a.

Najgorsza firma w okolicy Zbąszynia. Przy założeniu słodzą i jest wspaniale bo dostają dużą kasę. Jeśli chodzi o przegląd i konserwacje to można zapomnieć że się zjawią. Kilkutygodniowe zwodzenie albo brak kontaktu. Niepoważna i nieprofesjonalna firma. Totalnie nie polecam!

Wl

Usługa zrealizowana sporo po wstępnie ustalonym terminie. Po tygodniu od zakonczenia instalacji i wplaty pieniędzy na konto wykonawcy pojawiła sie usterka, do ktorej usunięcia nie można wykonawcy nakłonić. Pan Bartosz nie odbiera telefonów a klimatyzacja nie dziala w zasadzie cale lato. Bardzo nie polecam !!!

Gucio
@Wl

Trzeba się zapytać dlaczego nie chcieli przyjechać Najgorsi są tacy biznesmeni jak wy Jak co do ceny włazicie w (usunięte przez administratora) Najgorsze jest jak klima odpalona a wy zaczynacie targować cenę Dosyć że te tanio to jeszcze zdzieracie kase Co mają zrobić zdemontować i zmarnować czas Ale Pan Bóg sprawiedliwy życzę takim upalnego lata

Honorata
@Gucio

A zamiast od razu demontować nie mogliby spróbować jej jakoś naprawić?

puma

Ja, póki co, mam podobne odczucia co do fachowości firmy. Umawiałem się na przyjazd chyba z 3-4 razy, i za każdym razem spotkanie nie dochodziło do skutku. W końcu zrezygnowałem z usług tej firmy.

SZYBKI
@puma

PANIE PUMA JAK MOŻNA UMAWIAĆ SIĘ NA MONTAŻ KLIMATYZACJI JEŻELI MA PAN NIE UREGULOWANE PŁATNOŚCI WE FIRMIE PANA BARTKA PŁATNOŚCI WISZĄ JUŻ 3 LATA ZA NAPRAWĘ KLIMATYZACJI WIĘC NIEMA SIĘ CO DZIWIĆ

szybki

W NASZYM PRZYPADKU AKURAT ODWROTNIE PRZEDE WSZYSTKIM CZYSTO W MIESZKANIU SPRZĘT DZIAŁA OK I CO NAJWAŻNIEJSZE DOBRZE WYTŁUMACZONA OBSŁUGA PILOTA NO I NAJBARDZIEJ KONKURENCYJNA CENA .PRZEGLĄD SERWISOWY ZGŁOSZONY W TERMINIE RÓWNIEŻ OK POLECAMY JAK NAJBARDZIEJ

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ziko Bartłomiej Drzymała - Zbąszyń

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ziko Bartłomiej Drzymała?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ziko Bartłomiej Drzymała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ziko Bartłomiej Drzymała?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ziko Bartłomiej Drzymała