Opinie o Praxis Plus Katarzyna Goldmann w Gołaszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Praxis Plus Katarzyna Goldmann. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Praxis Plus Katarzyna Goldmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Praxis Plus Katarzyna Goldmann w Gołaszyn

Lena Nowy wpis

Widzę, że od dawna nie ma tu wpisów. Czy to wynik tego, że w rejestrach firma ma status zawieszona? Ja szukałam informacji o pracy tutaj, ale wpadłam na taką informację. Czy to oznacza, że nie zatrudnia teraz nikogo? Czy po prostu nie ma rekrutacji nowych, a starzy pracownicy normalnie pracują?

l Nowy wpis
@Lena

Nikt tam nigdy u nich nie pracował więc i nie ma starych pracowników, są a może byli sami sobie.

???? Nowy wpis
@l

A może ktoś ma jakieś info na temat zatrudniana w najbliższej przyszłości ludzi? Co prawda w krs widnieją jako jednoosobowa działalność gospodarcza, ale może na sezon letni potrzeba kogoś do pomocy... Jakby co to jestem samoukiem, jeśli chodzi o fotografię i mam małe portfolio.

Jakie są mocne strony pracodawcy Praxis Plus Katarzyna Goldmann?

Yamotaul

Osoba która nie ma pojęcia jak używać narzędzi prowadzi poradniki no to kpina w biały dzień ,obejrzałem kawałek o wylewaniu chudziaka ,no myślałem że padnę gdy przeliczyłem koszta robocizny własnej wyszło drożej jak zamówić gruszkę która wyleje to w kilka minut , myślę że to już daje wiele do myślenia ,

Budowlaniec

Podam tu jeden cytat z opisu który znajduje się w opisie Kamila Goldmanna Etap 8 – Instalacje Elektryczne : "Jeszcze do niedawna byłem przekonany, że elektryka w domu to bardzo skomplikowana rzecz. Myślałem, że trzeba uczyć się tego miesiącami, a nawet latami. Że trzeba skończyć technikum elektryczne i posiadać odpowiednie papiery. Było tak do czasu, w którym mój kierownik budowy powiedział mi te słowa: „Mylisz się Kamil! Elektrykę może wykonać każdy, kto ma o tym choć trochę pojęcia. Wiele osób robi elektrykę samemu i robią to lepiej niż niejeden elektryk.” Wtedy dopiero uświadomiłem sobie, że skoro jest to takie łatwe, muszę się tego nauczyć. Poprosiłem kierownika, aby nauczył mnie wszystkiego od podstaw i … ZGODZIŁ SIĘ! Dzisiaj umiem już wykonywać instalacje elektryczne w domu jednorodzinnym i powiem Ci, że nie ma w tym nic trudnego." Dzisiaj oglądałem na yutubie odcinek na kanale kikiswiat https://www.youtube.com/watch?v=hK9iERkfZuM gdzie ten sam "fachowiec" Kamil Goldmann który twierdzi że się nauczył wykonywania elektryki nie wie co się dzieje że mu kuchenka nie działa. Sprzedają również płyty instruktażowe na temat kanalizacji ale na tym samym filmie możecie zobaczyć że jak mu łazienkę zalewa to nie ma pojęcia dla czego i co można zrobić. Te wszystkie informacje które znajdują się na płytach tej firmy można znaleźć za darmo w internecie więc dwa razy się zastanówcie zanim kupicie takie płyty i policzcie ile kasy wam zostanie w kieszeni. A to że sam wybudował dom to również wielka ściema ponieważ zrobił to jego ojciec który jest budowlańcem a pan Kamil Goldmann jest zwykłym pozorantem który naczytał się książek na tematy osiągnięcia sukcesu i teraz żeruje na naiwnych osobach którym się wydaje że jak kupią jego płyty to dom sam się wybuduje.

@Budowlaniec

Widzę że nie tylko ja zauważyłem jaki z niego ekspert. Do wszystkiego oczywiście doszedł sam, wstając codziennie o 5:00. Szczerze rozwalił mnie ten tekst. Człowieku ludzie wstają 30 lat o 4:00 i często niczego się nie dorobią. Zadaj sobie pytanie, czy miałbyś to wszystko dzięki tatusiowi? To on jest tu fachowcem i zna się na wszystkim. A ty tylko się podpinasz i mówisz że to dzięki twojej ciężkiej pracy. Gdyby nie tatuś, (usunięte przez administratora) byś miał bo jesteś zwyklym nierobem. Tyle w temacie

Widz obserwator
@Andrzej

Witajcie, w temacie Kamila - fakt jest świetnym marketingowcem ale nie posiada zdolności manualnych. Czy to sprawia, że „Jego” filmy instruktażowe stają się niewartościowe? Myślę, że nie ponieważ istota tych filmów jest prosta - masz uwierzyć w to, że potrafisz tego dokonać! A czy to się sprawdza?? Kamil wsiadł na ciężki motocykl i pojechał do Norwegii a na to nie jazdy się potrafi odważyć! Jego SPONTANICZNE a dla wielu mało poważne odejście do różnych tematów widać pozwala na spełnianie marzeń. Jedno jest pewne - Kamil potrafi realizować swoje cele i dobrze zarabiać ma łączeniu przyjemnego z pożytecznym. A tego możemy się od Niego nauczyć. Pozdrawiam... : ))

W temacie Taty
@Andrzej

Czy właśnie nie o wykorzystywanie swoich talentów chodzi? Tata to fachowiec który ma fach w ręku a Kamil uzupełnia Tatę w tej płaszczyźnie która jest Kamilowi świetnie znana - internet!

Krystyna
@W temacie Taty

Ogólnie to pewnie przykre dla niego, że tak go krytykują, skoro uważa, że ciężko na to wszystko pracował.. :( Zwłaszcza, że ktoś od jakiś nierobów od razu wyzywa... Rozumiem, że to nie do końca wszystko uzasadnione jest?

iii Nowy wpis
@Andrzej

Fakt to nierób, który promuje jakieś szemrane inwestycje na giełdach czy kryptowalutach (może ma z tego profit?). Taki bogobojny a nie wie, że gra na takich rzeczach to (usunięte przez administratora)w białych rękawiczkach tych, którym się nie udało... Ktoś sobie (usunięte przez administratora) życie bo stracił na giełdzie, żeby kamcio miał wypas przyczepkę i wieczne wakacje... I najśmieszniejsze ciągle mówi o ciężkiej pracy... Ciężkiej pracy na oczy nie widział i na sobie nie zaznał, czego mu życzę, bo może wreszcie wydorośleje...

Czym w Praxis Plus Katarzyna Goldmann zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Malwina

No widzę, że firma 3 osobowa i nic się w tej kwestii nie zmieniło? W ogóle nigdy nikogo nie zatrudniali?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Praxis Plus Katarzyna Goldmann.

Nikt u nich nie pracuje, firma 3 osobowa, Żona, Kamil, oraz ojciec Kamila.

Zostaw merytoryczną opinię o Praxis Plus Katarzyna Goldmann - Gołaszyn

• Jak się pracuje w Praxis Plus Katarzyna Goldmann?

Zobacz opinie na temat firmy Praxis Plus Katarzyna Goldmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Praxis Plus Katarzyna Goldmann?

Praxis Plus Katarzyna Goldmann
  • Paderewskiego 6