Opinie o Apogeum Paweł Kiciński w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Apogeum Paweł Kiciński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Apogeum Paweł Kiciński o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apogeum Paweł Kiciński w Zamość

Mateusz Nowy wpis

witam Zakupiłem gry z waszej oferty na fakturę o numerze 772/02/2021. DISNEY PIXAR CARS PS2 zakupiona na w/w fv nie może się włącznik gierka nawet po 15min nie może się odpalić. Nie wiem co z nią zrobić wszystkie inne gry działają tylko ta jedna jakaś felerna. Czy można ją wymienić na tą samą tylko działającą??? tylko na jaki adres odesłać??? pozdrawiam Mateusz Zasztoft kontakt tel 512 343 746

Needlesmonk4 Nowy wpis

Zamawiałem parę gier na Xbox 360,płyty w super stanie,pudełka też,cena też super.

Xbox one Nowy wpis
@Needlesmonk4

Zapalony gracz. Wasz budynek nie poszedł z dymem ?? Cenie graczy co się utrzymały :) a że gracze zróżnicowani to tylko szukać takiego !!!

Ilona Nowy wpis
@Needlesmonk4

Widzę, że jesteś klientem Apogeum. Czyli ceny są w porządku, to super, a jak wygląda kwestia dostawy? Jakie są opcje?

Cyprian

Za dużo wydajecie na zbędne analizy, aby później ,,może,, będzie dobrze

J

Spróbuj tylko :) kolego dobra jest

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Apogeum Paweł Kiciński? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.
Oszukany

Facet sprzedaje gry używane w zastępczej folii jako nowe. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pisz prawdę o produkcie i odpowiadaj na emaile.

Zostaw merytoryczną opinię o Apogeum Paweł Kiciński - Zamość

Apogeum Paweł Kiciński