Opinie o ZPD Sebastian Dańczyszyn w Stegna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ZPD Sebastian Dańczyszyn, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ZPD Sebastian Dańczyszyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPD Sebastian Dańczyszyn w Stegna

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Łukasz Nowy wpis

Firma wystawiła ogłoszenie. Mam doświadczenie przy obróbce drewna i pytanie, ile konkretnie mogę zarobić, bo nie określono tego precyzyjnie. Brakuje mi również informacji, na jaki czas zawierana jest umowa, i co dalej? Nie chcę zmieniać pracodawcy, by za trzy miesiące zostać bez pracy. Proszę o konkretne informacje na temat warunków pracy w tej firmie.

Jakiś ktoś Nowy wpis

Mam pytanie mordeczki, mata co (usunięte przez administratora)

Czy jesteś zadowolony z pracy w firmie ZPD Sebastian Dańczyszyn w miejscowości Stegna? Dodaj wpis i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o firmie ZPD Sebastian Dańczyszyn może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPD Sebastian Dańczyszyn - Stegna

Firma ZPD Sebastian Dańczyszyn prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA, Nowa Wieś - Czerwiec 2022

Czy pracujesz w firmie ZPD Sebastian Dańczyszyn lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

ZPD Sebastian Dańczyszyn
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jagiełły 3A lok. 7
    82-103 Stegna
  • NIP: 5781954339 REGON: 170342800

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ZPD Sebastian Dańczyszyn