Adwokat Adrian Sienkiewicz Kancelaria Adwokacka

NIP: 8911553972 REGON: 341217273

Adwokat Adrian Sienkiewicz Kancelaria Adwokacka

Opinie o Adwokat Adrian Sienkiewicz Kancelaria Adwokacka

Aaaa

Brak kompetencji, bez kręgosłupa moralnego i głupim uśmieszkiem ukrywa stres i nieporadność

nie polecam

Parodia adwokata. Nadmiernie ceniący się megaloman. Korzyści dla firmy z tytułu jego usług - żadne. Strata czasu i pieniędzy.

Wiecie coś nowego o pracy w firmie Adwokat Adrian Sienkiewicz Kancelaria Adwokacka w mieście Poznań? Zastawiamy się jak to jest z zatrudnieniem u nich? Przydałaby się jakaś informacja od Was na ten temat.

Zostaw opinię o Adwokat Adrian Sienkiewicz Kancelaria Adwokacka - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adwokat Adrian Sienkiewicz Kancelaria Adwokacka