Opinie o Maciej Sobczak Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto-Filex w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Maciej Sobczak Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto-Filex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maciej Sobczak Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto-Filex o rekrutacji.

Branże: Firmy przeprowadzkowe
Firmy przeprowadzkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciej Sobczak Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto-Filex w Poznań

Jakie są warunki zatrudnienia w Maciej Sobczak Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto-Filex?

Patrycja Nowy wpis

Polecam! Konkretne rzeczowe podejscie, auto w super stanie bez żadnych ukrytych mankamentów.

Administrator Nowy wpis

Firma Maciej Sobczak Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto-Filex poszukuje pracowników na Operator Maszyn w mieście Palczowice. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

MICHAL Nowy wpis

Nie wiem z jakiego powodu sa negatywne komentarze .. Kupilem i sprzedalem pojazd przez Pana Macieja - wszystko sprawnie, bez problemu. Autko jezdzi do dzis a minelo juz pare lat .. czas obejrzec sie za nowym .. z calym sercem polecam Pana Macieja. Formalnosci i dokumentacja bez zarzutow .. sprawnie szybko i konkretnie!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maciej Sobczak Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto-Filex, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko PAKOWACZ? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Maria

Witam. Wraz z kuzynką szukamy samochodów w dobrej cenie i nie bitych. Żadnych kombinacji. Jak to czesto się słyszy. Chodzi nam o opinię tego komisu czy warto kupić bo mamy na oku dwa samochody które są u tego Pana. Jesteśmy z Poznania i szukamy profesjonalnego i sprawdzonego komisu samochodowego. Prosimy o konkretną opinie czy warto wydać pieniądze i czy nie będzie problemów w prakce transakcji i po zakupie aut. Serdecznie dziękujemy za pomoc. Maria

Katarzyna
@Maria

Nie warto. Kto tu był i kupował to potwierdzi to.

Klient
@Maria

Ja polecam z czystym sumieniem, kupiłem z tego komisu auto dla córki i jesteśmy bardzo zadowoleni z auta i ogólnie z całej transakcji. Nie było żadnego problemu z kontaktem z tym Panem. Dokumenty wszystkie przyszykowane wzorowo! bardzo miło nas obsługiwał itd. My jesteśmy bardzo zadowoleni także POLECAMY!!!!!

Barbara
@Katarzyna

Nie polecam. Warto być zdała od tego miejsc

@Barbara

To może Ty chociaż uzasadnisz w czym problem z tym brakiem polecania? Serio są tu jakieś problemy czy po prostu niektórzy pracownicy lubią ponarzekać? :(

Niezadowolona
@Barbara

Potwierdzam. Zdała od tego miejsca. Ja i mój mąż nie jesteśmy zadowoleni.

@Niezadowolona

A dlaczego konkretnie? :/

Rafal
@Niezadowolona

Ja też nie byłem zadowolony z usług tej firmy. Nie polecam i znajomi też to odradzają, mogą to potwierdzić. Zdała od tej firmy i usługi

Czy w Maciej Sobczak Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto-Filex możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Były.

Po kolanach. Nie warto. Słabo.

Misia
@Były.

Jak najdalej od tej firmy. Nie polecam

@Misia

A powiesz coś o tym braku polecania więcej? Bo tu widzę, że niektórzy z nich zadowoleni byli, więc się dziwię, że ktoś jest na nich cięty

Gosia

Nie polecam. Szkoda czasu aby tam jechać

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Maciej Sobczak Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto-Filex?

Byly

Slabo

Młody
@Byly

A można wiedzieć dlaczego? Bo mam upatrzone w tym komisie auto. I teraz nie wiem czy się tam wybrać?

Dawid

Czy firma ma jeden numer telefonu?

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Sobczak Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto-Filex - Poznań

Maciej Sobczak Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto-Filex
  • Bobrownicka 4A