Skowroński Tomasz Studio Fotografii Profesjonalnej Fujiexpress

Opinie o Skowroński Tomasz Studio Fotografii Profesjonalnej Fujiexpress

Vega

Fotograf reklamuje się twierdząc, że robi najlepsze zdjęcia we Wrześni!!! Robi zdjęcia na odpieprz, szybciutko byle się bie narobić, a zarobić. Maniery Pana Fotografa tez wymagają pracy i udoskonalenia. Odradzam stanowczo. Sa inni skromniejsi i dużo lepsi fotografowie we Wrześni.

Wielu użytkownikom szukającym zatrudnienia potrzebne są świeże informacje o firmie Skowroński Tomasz Studio Fotografii Profesjonalnej Fujiexpress w miejscowości Września. Jeśli jesteś w posiadaniu przydatnych ciekawostek o tej firmie? Czekamy na twój komentarz.

Zostaw opinię o Skowroński Tomasz Studio Fotografii Profesjonalnej Fujiexpress - Września

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skowroński Tomasz Studio Fotografii Profesjonalnej Fujiexpress