Opinie o Bmatic Kamil Bali w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bmatic Kamil Bali. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bmatic Kamil Bali o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bmatic Kamil Bali w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Co jaki czas w Bmatic Kamil Bali można ubiegać się o podwyżkę?

Marcin79 Nowy wpis

Jeden z liderów na rynku, ciekawe projekty. Mieszkania Ok, kasa też.

Oliwier Nowy wpis

Kamil Bali to bi-lujek który (usunięte przez administratora) wszyskich - mnie tez (usunięte przez administratora) bo pracując u niego myślałem że coś z tego będzie. Trenowaliśmy razem a teraz przestraszył się żonki i wypiera się znajomosci - Ok Kamilka , No problem ale kasę wypłać misiu

Vasivasi89 Nowy wpis

ШАХРАЙ!!! Украинцам не платит зарплату(когда было несколько человек он платил, а когда набрал больше 10 человек — перестал платить!!!! Официально не трудоустраивает!!! Кидалово!!!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bmatic Kamil Bali? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Andrej91

Wszystko ok, kasa na czas, dużo godzin pracy

Ludzkie podejscie, musiałem zrezygnowac jednak ze wzgledu na zycie rodzinne. Jak ktos nie ma rodziny a chce szybko zarobic, to polecam

Rafal

Nieciekawi ludzie tam pracujom Zostałem pobity o okradziony na kwaterze przez gostka z tej firmy Pracuje tam sporo ludzi z marginesu i ukrainy Za dużo wódki i odszedłem ino kasy nie dostałem

BMATIC SP. Z O.O.
@Rafal

Nigdy nie było takiej sytuacji, niemniej dziękujemy konkurencji za odwiedzanie naszej strony :-)

Tomasz91

Dużo pracy, dobre warunki noclegowe, kasa też ok

Waldemar

Firma wypracowała sobie dobrą opinię ,więc trzeba jedynie starać się pracować nad dobrą atmosferę.

Monter

Wszystko ok, normalna firma

monter24

dobre warunki, uczciwy pracodawca jak ten to rzadkosc. Pracowalem krutko ale musialem przestac z przyczyn osobistych. warunki mieszkaniowe OK, wyjazdy 8-10 tygodni i regulanre zjazdy. wiekszosc chlopakow umowy o prace, kasa co miesiac na koncie. firmy z lubelskiego sie howaja

Zostaw merytoryczną opinię o Bmatic Kamil Bali - Wrocław

• Jak się pracuje w Bmatic Kamil Bali?

Zobacz opinie na temat firmy Bmatic Kamil Bali tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bmatic Kamil Bali?

Bmatic Kamil Bali
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Honoriusza Balzaka 14G lok. 10
    52-437 Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042