Opinie o Piotr Ciesielski Dre-Styl Zakład Stolarski w Damasławek

Ola Nowy wpis

Nie wywiązuje się z terminów od ponad miesiąca czekam na montaz, caly czas mnie zwodzi i wymysla dziwne historie (zepsuty telefon, zespsuty samochod, brak frontów, brak blatu, itp), o ile w ogole uda sie z nim skontaktowac, bo nie ma zwyczaju odbierania telefonow, ani oddzwaniania. Mozna probowac dzwonic przez tydzien i nic, zero kontaktu, najwyzej wysyls sma, "Nie mogę przyjechać, jak będę mogł oddzwonię" i na tym koniec. Jak się pojedzie do zakladu to go nie ma i wystawia na pierwszy front jakiegos mlodego chlopaka, ktory przestraszony pokretnie tlumaczy,ze wlasciciel gdzies pojechal i będzie wieczorem i nadal brak kontaktu. Szkoda pieniedzy i zdrowia, bo jedno i drugie się traci przy wspolpracy z ta pseudofirma.

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś aktualne info na temat firmy Piotr Ciesielski Dre-Styl Zakład Stolarski w miejscowości Damasławek, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Ciesielski Dre-Styl Zakład Stolarski - Damasławek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Piotr Ciesielski Dre-Styl Zakład Stolarski
0/5 Na podstawie 0 ocen.