Opinie o Edward Słowiński Phu Nieruchomości w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Edward Słowiński Phu Nieruchomości. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Edward Słowiński Phu Nieruchomości o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edward Słowiński Phu Nieruchomości w Kalisz

Dzień dobry, chcę się zorientować czy praktyka jest możliwa, ponieważ przeglądam właśnie okolicznych rzeczoznawców majątkowych w Kaliszu. Trudno mi było odszukać ofertę ale może tu by ktoś coś na temat pracy wiedział?

Tadzik Nowy wpis

Rzeczoznawca majątkowy Edward Słowiński jest fachowcem godnym polecenia. Kwota jaką wojewoda mi proponował za odszkodowanie z tytułu wywłaszczenia pod drogę była dla mnie nie do przyjęcia i krzywdząco niska, bo działka w centrum miasta, rozbodowa skrzyżowania a odszkodowanie tyle co kot napłakał. Prawnik powiedział mi abym poszukał rzeczoznacę majątkowego i aby ten zrobił nową wycenę i z tą wyceną abym ponownie przyszedł do prawnika i zobaczymy co się da zrobić. W internecie znalazłem Pana Edwarda Słowińskiego i trafiłem w dziesiątkę, bo przeanalizował wszystkie dokumenty, które miałem i po dwóch dniach uzyskałem odpowiedź, że podejmie się wyceny, która spowoduje, że wojewoda będzie musiał wypłacić odszkodowanie określone w operacie a jeżeli nie zrobi tego, to dopiero wtedy mam pójść do prawniika w celu złożenia pozwu do sądu. Byłem zaskoczony tą pewnością siebie Pana Edwarda ale się myliłem. Pan rzeczoznawca, który jak się okazało jest też biegłym w sądzie, zrobił wycenę odszkodowania i, co mnie zaskoczyło, napisał w moim imieniu pismo do wojewody a operat był załącznikim do tego pisma. Do prawnika już nie musiałem iść drugi raz, bo po niespełna ponad miesiącu otrzymałem od wojewody decyzję o wysokości odszkodowania w wysokości , która wynikała z operatu szacunkowego i była w wysokości, która mnie satysfakcjonowała. Poproszono abym wskazał nr rachunku bankowego do wypłaty odszkodowania. Szczerze polecam usługi rzeczoznawcy majątkowego Pana Edwarda Słowińskiego.

Bystry Nowy wpis

Polecam wyceny nieruchomości, tzw. operaty szacunkowe sporządzone przez FACHOWCÓW. Korzystałem z usług rzeczoznawcy majątkowego Pana Edwarda Słowińskiego i nigdy się nie zawiodłem. Profesjonalizm od początku do końca. Jest biegłym w sądach i robi naprawdę merytoryczne operaty. Polecam.

Stanisław Nowy wpis

Odszkodowanie za linie energetyczne przebiegające nad moją nieruchomością. Pracownicy Energa oferowali mi, jak się okazało niewspółmiernie niskie odszkodowanie za linie, które "wiszą" nad moją działką. Mają plany aby modernizować linię 110 kV i zwrócili się do mnie abym wyraził zgodę na służebność i wpis do księgi wieczystej za określona kwotę pieniędzy. Nie wiedziałem co mam robić. Wydawało mi się, że skoro sami przychodzą i oferują określone pieniądze to przecież musieli jakoś to policzyć. Nie chcieli mi pokazać skąd taka właśnie kwota się wzięła. Popytałem tu i ówdzie i dowidziałem się, że rzecz RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY EDWARD SŁOWIŃSKI wykonuje takie dokumenty (to się nazywa operat szacunkowy). Człowiek zobaczył nieruchomość, poprosił o dwa tygodnie czasu, policzył i przedstawił mi "operat szacunkowy" na 38 stronic. W operacie szacunkowym określona była kwota, która okazała się być niemal 70 % wyższa aniżeli wynikało to z ofert Energa. "Papier cierpliwy" - pomyślałem. Ale trzeba przyznać, że facet się napracował. Nie dość, że wszystko napisał w tym dokumencie w sposób jasny, zrozumiały, to jeszcze gdy odbierałem od niego ten "operat", wszystko raz jeszcze mi to wytłumaczył: co mam zrobić, dokąd pójść, jakie pismo napisać i komu pokazać "operat". Zrobiłem jak powiedział Pan rzeczoznawca majątkowy Edward Słowiński. Ku mojemu zdziwieniu nikt nie kwestionował wyceny. Ostatecznie z pracownikiem Energa spotkaliśmy się u notariusza aby podpisać akt notarialny na ustanowienie służebności na mojej nieruchomości a kwota odszkodowania była właśnie taką, jaką określił RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY EDWARD SŁOWIŃSKI.

Firma Edward Słowiński Phu Nieruchomości poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Urszula

Firma działa w branży budowlanej i prowadzi usługi - ogólnobudowlane. Spółka Edward Słowiński Phu Nieruchomości została założona w 2006 roku. Aktualnie nie ma wystawionych ofert pracy. Chętnie dowiem się, jak wygląda praca w tej firmie, i czy osoba bez doświadczenia może liczyć na zatrudnienie?

Irka

Aktualnie jestem po zakończonych negocjacjach z Urzędem Miasta w Ostrowie Wielkopolskim, które zakończyło się podpisaniem aktu notarialnego na sprzedaż Miastu działki pod drogę. Miasto zaproponowało mi kwotę wykupu, która moim zdaniem była zbyt niska. Znajomi poradzili mi, że trzeba znaleźć dobrego rzeczoznawcę majątkowego aby wycenił działkę pod drogę i z tą wyceną pójść do Urzędu i rozmawiać o cenie wykupu działki. Tak też zrobiłam. Dzwoniłam do różnych rzeczoznawców, mówiłam o co mi chodzi, pytałam co muszę zrobić a by taką wycenę otrzymać. Najczęściej odmawiano mi, zbywając mnie mówiąc, że to skomplikowane, trudne i musi dużo kosztować. Powiem szczerze nie byli oni przekonywujący mnie. Wreszcie zatelefonowałam do Pana Edwarda Słowińskiego, który opowiedział mi w sposób zrozumiały na czym taka wycena polega. Podał mi sposób i co powinnam zrobić aby dochować terminów w Urzędzie oraz jakie dokumenty będą konieczne do zrobienia takiej wyceny. Na koniec wyczerpującej i merytorycznej a co najważniejsze zrozumiałej dla mnie rozmowy Pan Edward Słowiński powiedział, że jeżeli się na jego usługę zdecyduje abym zatelefonowała do niego i umówiła się bezpośrednio na działce. Byłam mile zaskoczona pełnym profesjonalizmem. W końcu miałam do czynienia z biegłym sądowym i chyba nawet z pewnego rodzaju pasjonatem swojej pracy. Wycena nie była najtańsza, jednak szybko zrozumiałam, że nie były to wyrzucone pieniądze. Ponadto Pan Edward Słowiński podpowiedział mi jakich argumentów powinnam użyć w negocjacjach. Z taką wyceną jak z podniesioną przyłbicą poszłam do Urzędu na negocjacje. Efekt przeszedł najśmielsze moje oczekiwania. Panie w Urzędzie jak zobaczyły kto dla mnie zrobił wycenę, nie wiele chciały ze mną dyskutować, bo wiedziały, że początkowo zaoferowały mi niemal dwukrotnie niższą zapłatę od tego co otrzymałam ostatecznie. A wycena Pana Edwarda była nie pierwszą, z którą panie w Urzędzie musiały się zderzyć. Potwierdzam pełen profesjonalizm i fachowość rzeczoznawcy majątkowego Pana Edwarda Słowińskiego.

Szustak

Pełen profesjonalizm. Bardzo dziękuję za pomoc.

Remik

Firma ma dobre opinie, a jak jest z pracą w firmie? Czy w ogóle teraz kogoś zatrudniają?

Rzeczoznawca majątkowy jest jednocześnie biegłym w sądzie i ma naprawdę dużą wiedzę, z którą chętnie się dzieli i dużo podpowie. Ja z kolei podpowiem wszystkim tym, którzy noszą się z zamiarem zakupu jakiejś nieruchomości (domu, działki czy mieszkania). Ja, gdy upatrzyłam sobie do zakupu dom, zależało mi aby bezpiecznie kupić. Chciałam pójść do jakiegoś pośrednika i poradzić się a oni zaraz podstawiali mi jakieś niezarozumiałe i obszerne umowy do podpisu. Wystraszyłam się. Musiałam też mieć operat szacunkowy do kredytu hipotecznego z banku. Pan Edward PODPOWIEDZIAŁ mi co mam zrobić i na co zwrócić uwagę, gdy rozważam zakup domu. Ostatecznie za operat zapłaciłam niewiele drożej niż u pozostałych rzeczoznawców a transakcję zakupu domu przeprowadziłam bezpiecznie, bo rzeczywiście sprzedający musiał wyjaśnić i uregulować kilka spraw w związku ze sprzedażą swojej nieruchomości. Znam ludzi, którzy w związku z zakupem domu, również przez pośrednika, napotkali na niemałe problemy, wpłacając zaliczkę... Aktualnie są w sądzie nie tylko ze sprzedającym ale i z pośrednikiem. Z CAŁEGO SERCA POLECAM USŁUGI PANA EDWARDA SŁOWIŃSKIEGO.

Deweloper

Wyceny nieruchomości najlepsze jakie widziałem.

Kusy

Facet robi naprawdę profesjonalne wyceny nieruchomości. Korzystałem z jego usług kilka razy i wiem co piszę.

Zostaw merytoryczną opinię o Edward Słowiński Phu Nieruchomości - Kalisz

Edward Słowiński Phu Nieruchomości
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Klonowa 2C
    62-800 Kalisz