Opticalnet Waldemar Józefiak

Adres: Spokojna 26, 62-700 Turek

NIP: 6681025138 REGON: 300274461

Opticalnet Waldemar Józefiak

Opinie o Opticalnet Waldemar Józefiak

Może ktoś z nowych pracowników podzieli się informacjami na temat pracy w firmie? Dajcie znać jak wygląda teraz praca w firmie Opticalnet Waldemar Józefiak w mieście Turek.

Zostaw opinię o Opticalnet Waldemar Józefiak - Turek

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opticalnet Waldemar Józefiak