Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Daniel Paul w Świdnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Radcy Prawnego Daniel Paul. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Radcy Prawnego Daniel Paul o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcy Prawnego Daniel Paul w Świdnik

Justyna Nowy wpis

Moja opinia o kancelarii jest pozytywna. Mecenas jasno i zrozumiale wytłumaczył mi problem i możliwości prawne. Jedno pisemko "upominawcze" wystarczyło by złagodzić sytuację. Miejmy nadzieje, że już na zawsze. Pozdrawiam

Stan Nowy wpis

Prężnie działająca Kancelaria potrafiąca zadbać o klienta. Współpracowało się bardzo miło i owocnie.

Agnieszka W. Nowy wpis

Profesjonalne podejście, swobodna atmosfera, merytoryczna wiedza oparta doświadczeniem, dobry kontakt, zdecydowanie i opanowanie w sądzie, sprawia pozytywne wrażenie, taka też jest moja opinia, pozytywna.

Sprawa przeciwko pracodawcy, który mnie zwolnił, oskarżając mnie nie słusznie o kradzież narzędzi w pracy, zakończona pełnym sukcesem, dziękuję za wszystko. Uzyskałem odszkodowanie od pracodawcy a co najważniejsze sąd zmienił mi świadectwo pracy, bo byłem niewinny. Sprawa poprowadzona wzorowo. Raz jeszcze dziękuję i polecam

Aleksander Nowy wpis
@Michał

Miło, że akurat ten Radca Prawny w Twoim przypadku okazał się tak zwanym "strzałem w dziesiątkę" napiszesz, jak to się stało, że wybrałeś do prowadzenia swojej sprawy właśnie jego? Jak to dokładnie wyglądało? Zdradź mi proszę.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Daniel Paul? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ela

ZUS nie chciał mi wypłacić zasiłku chorobowego, bałam się iść do sądu, mecenas uwolnił mnie od jednego z moich dość trudnych problemów i dał możliwość spojrzenia z większym spokojem w przyszłość. Gorąco polecam kancelarię

PawełM

Z całą odpowiedzialnością polecam korzystanie z usług kancelarii prawnej w Świdniku. Jestem zadowolony z usług. O wszelkich poczynaniach na temat mojej sprawy przeciwko ZUS, byłem informowany na bieżąco. Sprawa zakończona pozytywnie. Jeszcze raz polecam

Dariusz

Klienci bardzo sobie chwalą tę kancelarię, a jak uważają pracownicy? Czy osoba po studiach ma szansę na zatrudnienie w tym miejscu? Jest możliwość obycia płatnego stażu bądź praktyki jeszcze w trakcie studiów?

@Dariusz

Witam, jeśli jesteś zainteresowany pracą w kancelarii prześlij list motywacyjny i CV na adres kancelarii ius@iusconsultor.pl, aktualnie poszukujemy radcy prawnego do prowadzenia spraw z zakresu prawa pracy

J.P

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w powierzoną sprawę, duża wiedza i kultura

Piotr C.

Polecam Kancelarię Daniela Paul.Prawnik który jest bardzo zaangażowany w sprawy które prowadzi.Człowiek mający wielką kulturę osobistą jak i wiedzę prawniczą. Profesjonalne porady prawne.Polecam bardzo.

Darek K.

Jestem zadowolony ze współpracy z kancelarią Pana Daniel Paul. Polecam z czystym sumieniem.

radca prawny Daniel Paul
@Darek K.

Dziękujemy za zaufanie.

Halina Pieć
@radca prawny Daniel Paul

Brawo Panie mecenasie, oby tak dalej

Krzysztof

Z całkowitą odpowiedzialnością polecam każdemu, kto poszukuje profesjonalisty. Znajoma poleciła mi usługi Kancelarii mecenasa i jestem zadowolony. Dostałem wiele wskazówek i informacji, o których nie miałem pojęcia. Moje stanowisko było mocno i właściwie argumentowane. Przez cały okres, w którym Pan Daniel prowadził moją sprawę mogłem konsultować wszelkie wątpliwości i omawiać nieustające postępki pozwanego pracodawcy. Jeżeli tylko będę potrzebował pomocy prawnej wiem, że udam się do odpowiedniej osoby.

radca prawny Daniel Paul
@Krzysztof

Dziękuję za zaufanie i miłą współpracę, radca prawny Daniel Paul

Dominika

Kancelarię Pana Daniela osobiście oceniam bardzo dobrze. Dzięki profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu w moją sprawę udało się ją wygrać. Pan Daniel był cierpliwy wobec mnie pomimo moich nieustannych telefonów i potrzeby utwierdzania w tym, że sprawa jest do wygrania. Jego gotowość do wytłumaczenia moich praw spowodowała, że poczułam się dużo pewniej w sytuacji, która dla mnie wyglądała beznadziejnie bo pracowałam w firmie przez dwa miesiące bez umowy i to po 10-12 godzin dostając płacę minimalną. Po podpisaniu umowy nic się nie zmieniło, żadnego odbioru nadgodzin, nic. Naprawdę warto upominać się o swoje. Pana Daniela poleciłabym każdemu bez wahania. Powodem nie jest tylko osiągnięty wynik, ale przede wszystkim empatia, którą okazywał w trakcie każdego spotkania, czy rozmowy telefonicznej. Nie mam żadnych wątpliwości, że Pan Daniel zna się na swoich fachu. Byłam obecna praktycznie na każdej rozprawie wszystkie moje żądania były mocno argumentowane przed Sędzią, wiedza Pana mecenasa i doświadczenie robiły wrażenie i upewniały mnie, że powierzyłam swoje sprawy w dobre ręce. Naprawdę Kancelaria, której warto zaufać!

@Dominika

Dziękuję za zaufanie, radca prawny (usunięte przez administratora)

Pustelnik

Polecam człowieka, pomógł mi jak rozwiązano ze mną umowę bo rzekomo nie stawiłem się w pracy co oczywiście nie było prawdą. Dzięki jego zaangażowaniu Sąd przyznał mi odszkodowanie zmienił świadectwo pracy i teraz złożę nowy pozew to diety i ryczałty. Druga strona nie chciała przekazywać dowodów ale dzięki pomysłowości wszystko na prawdę się udało. Na prawdę warto

@Pustelnik

Bardzo dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam radca prawny Daniel Paul

Halina Pieć

Do radcy prawnego Daniela Paul trafiłam dość przypadkowo znalazłam jego Kancelarię w Internecie, moja sprawa dotyczyła sprawy o ustalenie że pracuję na podstawie umowy o pracę a nie zlecenia. Sprawa została przed sądem została wygrana, mogę powiedzieć, że prowadzona była profesjonalnie widać, że Kancelaria specjalizuje się właśnie w tego typu sprawach.

@Halina Pieć

Dziękujemy za zaufanie.

Dariusz

Polecam. Pełny profesjonalizm, rzetelne i realne porady. Bez ściemy. Uczciwy, solidny fachowiec.

Zbigniew

Dzieki Panu Danielowi mam emeryture. Od pierwszego wniosku do zakonczenia sprawy bylem otoczony fachową opieką. Jezeli ktos potrzebuje porady, pomocy polecam z całego serca Pana Daniela. Jest to Radca Prawny z powolania. Jestem bardzo zadowolony ze wspolpracy.

Paweł M

Pracowałem po 250 godzin miesięcznie na podstawie umowy o pracę i umowy zlecenie. Pan Daniel ustalił mi iż wszystko to były nadgodziny ze stosunku pracy. Dostałem blisko 83 tysiące złotych. Bardzo polecam prawnika. Profesionalista w każdym calu. Bardzo polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Daniel Paul - Świdnik

Kancelaria Radcy Prawnego Daniel Paul