Opinie o Zakład Ogólnobudowlany Patryk Springer w Skoki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Ogólnobudowlany Patryk Springer. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Ogólnobudowlany Patryk Springer o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ogólnobudowlany Patryk Springer w Skoki

M.R. Nowy wpis

Właśnie zakończył się u nas remont przeprowadzony przez ekipę pana Patryka. Gdy szukaliśmy ekipy wielu fachowców załamywało ręce, bo dom jest stary, więc prace o wiele trudniejsze niż u deweloperów, ale dla pana Patryka nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Ekipa miła i sympatyczna, a pracują tak blyskawicznie, że czasem trudno za nimi nadążyć;) Prace, które inni szacowali na trzy miesiące  ekipa pana Patryka zrobiła w miesiąc, w tym jeszcze dodatkowe drobne prace, które nie były uzgodnione na wstępie. Cena dla nas korzystna, wszystkie rozliczenia jasne i uczciwe. Możemy z czystym sumieniem polecić firmę Eju-bud.

Krzychu

Witam, firma Pana Patryka robiła niedawno remont w moim domu. Ostatnia płytka przyklejona została na silikon. Po zauważeniu tego pracownik powiedział, że się bawił silikonem. Nie polecam tej firmy, jeśli ktoś chce mieć fuszerkę w mieszkaniu, to ta firma nadaje się w 100%

Roman Nowy wpis
@Krzychu

Jedna płytka źle przyklejona i od razu fuszerka? Ile osób robiło u ciebie ten remont? Ekipa jest duża? Szybko się uwinęli?

Klient Nowy wpis
@Roman

W sumie pracują 3 osoby.

Renata Nowy wpis
@Krzychu

Nie zgadzam się z Pana zdaniem... jaka fuszera? Chodzi Panh o jedną płytkę? Mi po poprzedniej firmie która wzięłam z Poznanka z polecenia jestem przerażona jak (usunięte przez administratora)fuszere i naciągnęli mnie na material.. psuje Pan opinie na prawdę dobrym firmą!! Jestem bardzo zadowola z Pana Patryka usług który robił mi prawie całym dom. Potrafił doradzić i wyjść z trudnych sytuacji o których ja nie miałam pojęcia. Pozdrawiam.

Małgorzata

Orientujecie się jakie doświadczenie trzeba mieć, aby dostać się do tej firmy? Czy w ogóle są jakieś przyjęcia? Widzę tutaj głównie opinie na temat usług, a o pracy w tej firmie trochę cisza. Z góry dziękuję za informacje.

Krystian

Polecam bardzo solidna firma, której można zlecić bez obaw wykonanie wszelkich prac remontowych. Jeżeli chodzi o wykonanie i sprzęt z którym pracują to.... 100%. Pozdrawiam Panie Patryku

Paulina
@Krystian

Nie jesteś pierwszą osobą, która chwali tu jakość usług, które oferuje ten Zakład Ogólnobudowlany. Chętnie dowiem się o nim czegoś więcej, bo szczerze mówiąc - w sieci nie ma o nich praktycznie nic. Jak to u nich jest, jeśli chodzi o terminowość? Nie mają opóźnień?

@Paulina

Paulina gorąco polecam tą firmę powiem Ci szczerze miałem wcześniej inna firmę budowlana i byłem bardzo niezadowolony przyszli rozgrzebali pomieszczenie i nie skończyli a Patryk doradzil sam kupił materiał nie musiałem myśleć o niczym... U niego słowo jest na pierwszym miejscu nie było opóźnień wszystko na czas ????

@Paulina

Można zobaczyć pracę Pana Patryka również na Facebooku (usunięte przez administratora)

Czy po rozmowie w Zakład Ogólnobudowlany Patryk Springer rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Basia

Bardzo polecam firmę budowlaną Eju-bud Patryk Springer jest solidnym i konkretnym człowiekiem. Zna się na wszystkim remontowal mi całe mieszkanie na poddaszu. Potrafi doradzić, pomaga w załatwieniu materiału w dobrych cenach. Z czystym sumieniem mogę polecić ta firmę. Pozdrawiam Basia

Igor

Klienci widzę nie są zadowoleni, a jak pracownicy?

Witam czytam wyżej wasze opinie i nie chce mi się wierzyć że to prawda ..... akurat ja jestem zadowolony z tej firmy już korzystam od paru lat z ich usług????????śmiało mogę polecić tą firmę solidna i dokladna.

Leon

To nie jest właściwe forum na uwagi klientów ,ponieważ to jest forum dla pracowników.

Niezadowolony

Zaklad zatrudnia różnych specjalistów Lepszych i gorszych. Niestety pracownicy rotują dlatego niektóre rzeczy są super a inne "zamaskowane". Ogólnie nie polecam. Szef ma złoty język ale nie ma ręki do swoich ludzi i to widać. Szpachlowane ściany miały odchyłki kilka mm przykładając poziomnice do ściany. Powiedział że On jak by wiedział że ktoś będzie poziomnicą sprawdzał to by się nie podjął. I nie chodzi o "wygiętą" ścianę a perfidne dołki w ścianie po nierównym szlifowaniu żyrafą - tak powiedziała profesjonalna firma poprawiająca mieszkanie. Na elektryce się nie zna ale kable oskrobał jak bóbr drzewo, nie wiem po co, skoro gniazdka miał montować elektryk który przez to musiał poprawiać izolacje. No i na koniec hit to niezamocowane wyprowadzenia wody, latają luzem za płytkami. Na koniec dodam że robione w roku 2018

Niezadowolona
@Niezadowolony

Proszę o kontakt. Również niezadowolona.

Nieznajoma
@Niezadowolona

Po co mam się kontaktować Pieniądze zabrane za robotę a na koniec mam nie psuć opinii "bo inaczej pogadamy, ale z prawnikiem" A jezioro na środku łazienki u koleżanki zostało. Później okazało się że jest nas w Poznaniu i okolicach więcej z koniecznością kupienia ściągaczki czy innego dodatkowego sprzętu bo coś nie równo albo luźne albo nie w tym miejscu.

Dorota

Płytki odcinają ładnie ale otwory pod gniazdka bywają różne, ale nie o tym. Proszę przyłączcie się na zdjęcia na fb tej firmy gdzie widać przewody wystające ze ścian. Jedną z inwestycji jest mój dom w którym pojawiły się problemy gdy elektryk zakładał gniazdka. Izolacja była zniszczona co powodowało wywalanie różnicówki. Nawet nie wracałam do szefa bo ma złoty język i by mnie przegadał jak przy każdym zgłaszaniu uwag przeze mnie. Ogólnie firmę polecam tym osobą które mają kierownika budowy który umie uderzyć pięścią w stół że ma być dobrze albo wcale. Bo w trakcie wychodziło kilka rzeczy które teraz żałuję że dałam się namówić na nakrycie płytkami czy regipsami a szkoda teraz psuć ściany.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ogólnobudowlany Patryk Springer - Skoki

Zakład Ogólnobudowlany Patryk Springer