Opinie o Najazdy Samochodowe Budźko Przemysław w Troszczyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Najazdy Samochodowe Budźko Przemysław. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Najazdy Samochodowe Budźko Przemysław na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Najazdy Samochodowe Budźko Przemysław w Troszczyn

Jak się pracuje z ludźmi z Najazdy Samochodowe Budźko Przemysław?

Adam Opałka Nowy wpis

No nic dodać więcej się nie da jak widzę wypowiedzi poprzedników. Gość jest takim narcyzem że koniec świata :) wszystko wie najlepiej, a inni , Ci co mają mniej to zwykle (usunięte przez administratora) i nieudaczniki . (usunięte przez administratora)

Łukasz Armani Nowy wpis

Miałem przyjemność pracować w tej firmie Pan Przemysław poniża pracowników ciągle mu coś nie pasuje (usunięte przez administratora) z wypłaty słyszałem nawet że byli tacy pracownicy co nie dostali pensji po rozwiązaniu umowy osobiście bym go wzioł na jednego strzała może by go coś to nauczyło ale wszędzie kamery.

Ihor

jestem w swojej branży 6 lat, wykonując prace dla Pana Przemysława byłem zdziwiony jego podejściem do wszystkiego. Zacznę od tego że jak Pan Przemysław podchodzi do pracowników to nawet nie mówi "Dzień dobry". Organizacja pracy jest słaba, pracowałem przez 2 miesiecy dla niego codziennie, i słyszałem od brukarzy, od montażu okien i drzwi, od elektryków, od ludzi którzy mieszkają obok same negatywne opinie w jego stronę. Z mojej strony dodam że wykonując prace dobrze, cały czas zmieniał swoją wizję, przerobiliśmy tak jak chciał, biorąc koszt przeróbki na własną rękę. Wtedy już wiedziałem że coś kombinuję. Nie polecam spółprace.

Monika Nowy wpis
@Ihor

Tzn., no to już zależy od człowieka, nie osobiście to "dzień dobry" a raczej jego brak aż tak by nie bolał, bo się przychodzi o pracy a nie na pogaduchy. No ale z tą zmiennością zdania to już chamsko, zwłaszcza, że trzeba ponieść koszty na własną kieszeń. Nie dziwię się, że nie polecasz. Znalazłeś do współpracy kogoś bardziej odpowiedniego?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Najazdy Samochodowe Budźko Przemysław? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Radze być czujnym i nagrywać to co Pan wielmożny Przemysław mówi , gdyż z dotrzymaniem u niego słowa to bardzo trudno . Dla tego Pana liczy się tylko kasa i zrobi wszystko żeby jej nie zapłacić

Renata
@Adam

Możesz podać przykład sytuacji, w której nie dotrzymał słowa?

Tadeusz

Praca dla Pana Przemysława to jakaś porażka !!! Pan Przemysław wszystko wie najlepiej i nic mu nie pasuje . Nie pasuje mu tylko dla tego że nie chce za to płacić i szuka naiwnych . Karma wraca Panie Przemku !!!

Beata

Witam Serdecznie ! Radzę się trzymać od tych Państwa z daleka !!! (usunięte przez administratora) i wyłudzacze ! Uprawiają nie uczciwą politykę biznesową , nie wywiązują się z umów ! Jeśli ktoś ma co dla nich robić to lepiej bierzcie całość pieniędzy z góry , w przeciwnym razie ich nie odzyskacie !

Krzysztof

Nie Polecam i radzę uważać!!!! Pan Przemysław wszystko wie najlepiej i zawsze próbuje zrobić tak żeby nie zapłacić za wykonaną usługę! Sprawa w Sądzie wyrok upublicznimy ku przestrodze dla innych kontrachentow

Były Pracownik

Nie polecam pracować w tej firmie pracowadwca traktuje ludzi jak śmieci i grosze płaci

Były

Szef to nadczłowiek, wszystko wiedzący władca szpanujący bogactwem i poniżający pracowników. Praca na 5 minut i trzeba uciekać. Jak można uczyć spawacza z 15 letnim stażem wykonywania spawu Panie Przemku???????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Najazdy Samochodowe Budźko Przemysław - Troszczyn

• Jak się pracuje w Najazdy Samochodowe Budźko Przemysław?

Zobacz opinie na temat firmy Najazdy Samochodowe Budźko Przemysław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Najazdy Samochodowe Budźko Przemysław?

Najazdy Samochodowe Budźko Przemysław
  • 32a
    64-330 Troszczyn

Najazdy Samochodowe Budźko Przemysław