Opinie o Monika Mordon Almat-Trans w Brzezia Łąka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Monika Mordon Almat-Trans. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Monika Mordon Almat-Trans o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Mordon Almat-Trans w Brzezia Łąka

Osoba współpracująca Nowy wpis

Bardzo dobra,uczciwa i rzetelna firma jeśli chodzi o transport i dostawę materiałów sypkich.Profesjonalizm w każdym calu.

Katarzyna Nowy wpis

Nie pisz proszę obraźliwych zwrotów w kierunku pracowników Almat-Trans, rozumiem emocje, ale znajdujemy się na forum publicznym. Mówisz bardzo negatywnie o firmie, a czy naprawdę według Ciebie nie ma ona absolutnie żadnych dobrych stron?

Klima....utylizacja. Nowy wpis

Proponuję kup sobie swoją ciężarówkę a wtedy będziesz mógł ją sobie dewastować do woli a nie wychodzisz z założenia że nie moje,to niech się szef martwi.Myślę że wtedy zaczniesz myśleć swoim małym móżdżkiem a nie będziesz pajaca strugał.

Filomena

To forum pracownicze więc nie widzę związku wpisów klientów na tym wątku.

Może słyszał ktoś czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Monika Mordon Almat-Trans. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Krzysztof

Super Fachowa Firma , polecam każdemu kto tylko szuka firmy transportowej.

Klient

Bardzo profesjonalna firma, brak problemów z kierowcą.

Janusz

Dobra sumienna firma.Jak najbardziej polecam!!!!!!!

Dawid
@Janusz

Co konkretnie polecasz? Pracę w firmie Monika Mordon Almat-Trans, czy może usługi przewozowe, które firma oferuje? Chciałbym zrozumieć, z którego poziomu jest Twoja wypowiedź, czy pracownika, czy może klienta, dlatego zachęcam, abyś uzupełnił swój wpis i rozwiał wszelkie wątpliwości.

Osoba współoporacujaca

Potwierdzam. Oszust , krętacz i naciągacz. NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Mordon Almat-Trans - Brzezia Łąka

• Jak się pracuje w Monika Mordon Almat-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Monika Mordon Almat-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Monika Mordon Almat-Trans
  • Młyńska 21A