Opinie o Paulis Catering Joanna Pauli w Sulmierzyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Paulis Catering Joanna Pauli. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Paulis Catering Joanna Pauli o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paulis Catering Joanna Pauli w Sulmierzyce

Gabriela

Ciekawa jestem co tu mogłoby dziać się nie tak, że brak słów skoro opinie w googlach takie dobre? Ktoś poda info odnośnie aktualnej atmosfery i obowiązujących stawkach? Ile można tu zarobić?

Aneta Nowy wpis
@Gabriela

Idź i się przekonaj.... Czytasz na necie opinie klientów... tu czytasz pracowników... Atmosfera straszna, bo właścicielka przewstrnetna.. Zatrudnienie tylko na czarno... Gdyby sanepid widział te brudne zamrażarki w piwnicy bez podłogi.... Żałuję że tam pracowałam.... Wstrętne miejsce i sami podpierdalacze

Pracowałam tam Nowy wpis

(usunięte przez administratora) wykorzystujący miejscową ciemnotę, brak umów, wypłata dobra dla rolnika bez wykształcenia. (usunięte przez administratora), wstyd się przyznać ale zmarnowałam czas i ludziom trudno w oczy spojrzeć wożąc ich jedzenie.

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś nowe wieści na temat przedsiębiorstwa Paulis Catering Joanna Pauli w mieście Sulmierzyce, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Brak słów

Kasia Nowy wpis

Umowy nie dostaniesz, zapomnij (usunięte przez administratora) na wypłatach.... Wstyd wozić ich jedzenie

Pizzajolo Nowy wpis

Odradzam, właścicielka na początku udaje dzieciątko Jezus... Po pewnym czasie nawet swojego męża dobrego kucharza i szefa kuchni w niemczech wyzywa od starego (usunięte przez administratora) Obcina wyplaty, zero umowy, produkty są straszę np niby boczek to są wędzone pachwiny z sutkami... W pizzy tego nie znajdziesz haha masz ser nie ser itd. Nie polecam (usunięte przez administratora) i. Klientów i pracownikow

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Paulis Catering Joanna Pauli spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Barbara

Jakieś problemy z umową są? Tak by wynikało z tych starszych komentarzy, a przecież to szalenie ważne, proszę o wszystkie informacje, jak tam jest?

Klijent

Powiem tak jedzenie zostalo dostarczone po 1.5 godz spóźnienia i na to wszystko zimne nie polecam tego cateringu.

Umowy nie dorobisz się.!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Paulis Catering Joanna Pauli - Sulmierzyce

• Jak się pracuje w Paulis Catering Joanna Pauli?

Zobacz opinie na temat firmy Paulis Catering Joanna Pauli tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paulis Catering Joanna Pauli?

Paulis Catering Joanna Pauli
  • Starokościelna 16