Opinie o Fastpol Bernard Kornatowski w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fastpol Bernard Kornatowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fastpol Bernard Kornatowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fastpol Bernard Kornatowski w Piaseczno

Weronika Nowy wpis

Hop hop! Trochę nie pisaliście o pracy w Fastpol Bernard Kornatowski - ostatnie komentarze, które się tutaj pojawiły, pochodzą z 2019 roku. Czym spowodowana jest ta przerwa w komentowaniu pracodawcy? Dajcie może znać, jakie są warunki oferuje on teraz nowoprzyjętym pracownikom?

firma krzak Nowy wpis
@Weronika

nic się nie zmieniło dalej rzeźbienie w (usunięte przez administratora)...... chociaż nie coraz więcej się pije

Ja Nowy wpis

@Gustlik to mówisz, byle wykonywać swoje obowiązki rzetelnie a problemów nie będzie?

Gustlik

A przecież wystarczy robić swoje i po problemie!!! Polecam!!!

szarik
@Gustlik

czyli co??? robisz swoje i tak ci ciągle dodają więcej żebyś się w hotelu nie nudził;))) Robisz maka cerfura parę przeglądów i jeszcze wędzarnie a kasę i tak masz taką samą Oszukują cię na wszystkim od pierwszego dnia pracy kreatywna księgowość i wyzysk to motto tej firmy Praca dla ludzi bez ambicji nie polecam

Alicja
@szarik

Nie da się ukryć, że nie masz najlepszego zdania na temat pracy w Fastpolu. Głównym Twoim zarzutem są - jak zrozumiałam - zarobki nieadekwatne do ilości obowiązków. To może chociaż jakieś dodatki pozapłacowe są w stanie zrekompensować te inne braki? Jak to jest?

szarik
@Alicja

taaaaa praca w nocy mocno żrąca chemia składki odprowadzane od najniższej krajowej a przez lata z 1/2 etatu brak profesjonalnego sprzętu i szkoleń to rekompensuje wszystko

Alicja
@szarik

@szarik, chcesz powiedzieć, że te 2700 plus premie i dodatki, o których pisał @Poleecam to nieprawda? Sam nie odpowiedziałeś konkretnie na moje pytanie o dodatki pozapłacowe, a szkoda. Może tym razem zechcesz napisać wyraźnie, jak jest w Fastpolu.

szarik Nowy wpis
@Alicja

dodatki pozapłacowe ??? masz na myśli to że jestem zatrudniony na najniższą krajową a zarabiam więcej pod stołem i chcąc nie chcąc uczestniczę w oszukiwaniu zusu i skarbówki ???czy to że jeżeli mam komornika to obniżacie mi wynagrodzenie żebym nie płacił alimentów ??? a może to że mam tel komórkowy z internetem bez możliwości skorzystania bo aparaty są przed potopowe ??? Ciekawe jak ktoś teraz zachoruje to jakie będzie miał chorobowe z waszych składek

lipa

jeden wielki wałek nie polecam

Firma Fastpol Bernard Kornatowski w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik ogólnobudowlany. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
mop

nie polecam pracy u tego typka oszukuje na wszystkim nie płaci za delegacje za nadgodziny za godziny nocne za prace w szkodliwych warunkach. Rejestruje na 1/2 etatu i daje na początek 2600 po 10 latach ludzie zarabiają niecałe 3 tys .Praca w ciągłych rozjazdach po całym kraju noclegi w obskurnych hotelach .6 -8 godzin za kółkiem i od razu do roboty rano dach 2 cerfury 5 przeglądów w ciągu dnia i na noc ta właściwa praca . Karze podpisywać lipne listy płac. Szkolenia i certyfikaty jedna wielka mistyfikacja Nie chcą tam już nawet pracować ukraińcy to chyba najlepsza rekomendacja !!!

Poleecam
@mop

Masz chyba jakieś stare info cześć osób pracuje już na umowę na cały etat na tz próbę a nowi pracownicy mają dalej 1/2 ale zarabiają 2700 +premie i dodatki tylko almimenciarze na własne życzenie mają 1/2 etatu ale to obustronne korzyści ten oszczędza na ZUS i US a oni spłacają po 100 zł więc jak nie wiesz to nie pisz głupot i tak pewnie kiedyś nie będzie emerytur to po co ma płacić i tracić pieniądze i nic nie muszę podpisywać co miesiąc wpływa mi 2700 na konto na umowie na 1/2 to źle ? Może ty piszesz o drugim fastplu bo kiedyś były podobno dwa ale ja jestem zadowolony dla mnie jest dobry a ze jest zaradny to chyba dobrze polecam wszystkim którzy chcą dużo zarabiać mieć komórkę i zwiedzać cały świat

Vic
@mop

Praca jest ok pracujesz 2 max 3 godz nie robisz nic bo nie masz sprzętu do czyszczenia ale nawet nie musisz się starac robota dla Amrest to robota marzen nikt cię nigdy nie sprawdzi

polecam
@mop

a co ty chciałeś siedzieć i nudzić się w hotelu ??? kończysz o 3 czy 5 rano dojedziesz do hotelu na 7 albo 9 to zamiast jechać do tesco po wódkie i pić możesz zrobić obligatoryjnie pare przeglądów albo cerfuruw korona z głowy ci nie spadnie

--------------------

Praca jest o.k daje umowę na pół etatu ale płaci normalnie a robota żadna w cerfurach zamiast czyszczeń robi się przeglądy a w kfc ma swojego człowieka więc wszystko leci na sztukę wyjazdy też dobre jedna wielka impreza tylko uważaj na kolesia z którym pojedziesz na pierwszy wyjazd to kapusta ale to chyba norma w każdej firmie jak jesteś w potrzebie to bierz a chemii to daje tak mało że musisz z wodą mieszać że nawet nie poczujesz

Xccccccccc
@--------------------

Jesli nie przeszkadza ci ze samych nie zaplaconych zusow masz na około 15 tyś rocznie to ok

Aaaaa

Mój facet był na rozmowie w sprawie pracy i jest mnóstwo sprzeczności dlatego proszę o opinię ludzi którzy pracują lub pracowali w tej firmie tz w ogłoszeniu umowa o pracę na pełen etat na rozmowie gościu proponuje pracę na pełen etat a umowę na 1/2 ??? Bo niby woli dać zarobić pracownikowi a nie państwu ??? Praca w nocy czy są jakieś dodatki za pracę w nocy ??? Jak rozliczane są delegacje ??? No i ta chemia czy jest mocno szkodliwa ??? Proszę o informację bo od tego mojego niczego nie mogę się dowiedzieć

pracuś
@Aaaaa

i co wziął tą pracę ??? wczoraj ukazało się ogłoszenie i wysłałem cv ale z chęcią dowiedział bym się czegoś więcej????? w ogłoszeniu jest pełen etat i umowa o pracę ….pełen etat a umowa na pół ??? pewna praca w miłym zespole ??? no i jaka kasa w rzeczywistości za 1/2 etatu 2500-3500 netto ?? brutto?? od tych kwot odprowadza składki ???

mgiełka
@pracuś

a nie lepiej znaleźć uczciwego pracodawce a wszystkie takie przypadki zgłaszać do US PIP czy Zus-u

Zostaw merytoryczną opinię o Fastpol Bernard Kornatowski - Piaseczno

Fastpol Bernard Kornatowski
  • Kineskopowa 1
    05-500 Piaseczno
  • NIP: 5251045089 REGON: 141937855

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042