Opinie o Samodzielna Praktyka Lekarska Łukasz Hołownicki w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Samodzielna Praktyka Lekarska Łukasz Hołownicki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Samodzielna Praktyka Lekarska Łukasz Hołownicki o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samodzielna Praktyka Lekarska Łukasz Hołownicki w Lublin

Hubert

Zgłosiłem się na SOR w Radomiu na Tochtermana, gdzie przyjął ,mnie lekarz Łukasz Hołownicki (2887425). Nie miło to wspominam. Miałem rwące bóle nogi. Bóle pojawiły się znikąd. Utrzymywały się długo, mimo leżenia przez ponad tydzień. To mnie zaniepokoiło. Dlatego zgłosiłem się na SOR. W przeszłości przeszedłem kilka zabiegów na kolano, po których przyjmowałem Fraxiparine przeciwzakrzepowe. Nie znajdując innej odpowiedzi, obawiałem się zakrzepu, który powoduje ten ból, dlatego pojechałem na pogotowie. Tam zostały przeprowadzone standardowe badania - temperatura, ciśnienie. Później wywiad z lekarzem - Łukaszem Hołownickim. opowiedziałem w skrócie historię choroby. Przeprowadził badanie stawu oraz wysłał mnie na rentgen. Po badaniach wyszło, że wszystko jest w porządku zarówno ze stawem, jak i z kośćmi. Lekarz nie znalazł przyczyny bólów. Zasugerowałem wtedy, że może zakrzep, gdyż zawsze po zabiegach miałem przepisywane przeciwzakrzepowe leki. STWIERDZIŁ, ŻE TO NA PEWNO NIE JEST ZAKRZEP I WYPISAŁ MNIE ZE SZPITALA NIE ZLECAJĄC ŻADNYCH DALSZYCH BADAŃ. Po ok. 2 tygodniach noga spuchła, jak balon. Wspomagałem się środkami przeciwbólowymi, które kazał przyjmować lekarz Łukasz Hołownicki i byłem spokojny, gdyż lekarz powiedział, że nic się nie dzieje. Lekarz rodzinny, gdy zobaczył spuchniętą nogę , od razu stwierdził, że to najprawdopodobniej zakrzepica. Mówiłem, że na pewno nie, że wszystko w porządku, bo byłem z tym w szpitalu. Zapytał tylko czy miałem USG Dopplera. Kazał mi jechać do szpitala i zrobić USG Dopplera. Więc pojechałem i co się okazało - "zakrzepica żyły podkolanowej oraz jednej z 3 żył udowych poniżej podziału (żyła udowa powierzchowna). Badanie USG Dopplera - 2 minuty zajęło. Ja teraz przez powikłania mam rok czasu wyjęte z życiorysu ... co najmniej. Więcej komentować nie trzeba.

Zostaw merytoryczną opinię o Samodzielna Praktyka Lekarska Łukasz Hołownicki - Lublin

Samodzielna Praktyka Lekarska Łukasz Hołownicki
  • Cyprysowa 14 lok. 1