Urząd Miasta

Toruń

Opinie o Urząd Miasta

Cenzurka

Rekrutacja przeszła jak cie mogę, widziałam gorsze podejście, dostałam stanowisko bez znajomości. Praca natomiast była straszna, zero wprowadzenia, szkoleń, atmosfera wzajemnej niechęci wśród pracowników, nieufność i zazdrość, presja dyrekcji i Zaleskiego nawet nie wspomnę. Ludzie się go boją, nawet starzy współpracownicy, dyrektorzy wydziałów. Wynagrodzenie strasznie słabe - 1900zł plus premia 600zł na 3 mc, której już później nie było. Nie polecam.

OM

Jesli ma się bardzo dobre kwalifikacje i doświadczenie na dane stanowisko a z góry ustalony jest wybór znajomego królika - z tego czego doświadczyłem - możecie tylko zniechęcic się (i słusznie) do pracy w urzędach. U mnie byli na tyle bezczelni, że potrafili zadzwonić, że szkoda moich umiejętności na to stanowisko i może by tak złożyc na inne ... (oczywiście na takie, na które także nie masz szans, zresztą nie chodzi o to jakie, tylko w ogóle o taki telefon i co on oznacza w cywilizowanym świecie). To zreszta nie konieć, bo na drugiej rozmowie padły pytania czy papiery na cos innego złożone i co będzie jak mnie nie wybiorą. Zaznacze, że wygrała osoba bez magistra, kursów, z duużo gorszym doświadczeniem. (zapewniam, sprawdzone). Jesli tak sie stanie takze w waszym przypadku- to natychmiast zażądajcie sporządzenia notatek z takich rozmów i załączenia do dok. rekrutacji. Wiele to nie da, bo zrobia co chcą, ale nie dajcie sie wtedy wciągać w takie prymitywne zabawy, bo sprawa z góry jest oczywista i będziesz czuł sie jak idota. Naprawde jesli znacie sie na robocie, zdobyliście wyokie noty na teście, możecie być pewni, że z Ciebie zrobia idote a jakis "ktoś" nie dorównujący w 5% wykształceniem i doświadczeniem dostanie pracę. Moje doświadczenie chęci powrotu do Torunia po zdobyciu solidnego doświadczenia- skończyło sie przekonaniem jaki poziom reprezentuje to miejsce i że z takimi ludźmi nie warto wchodzic w jakąkolwiek współpracę, bo to absolutny brak standardów. Obrzydliwe. A beton dalej tańczy.

obserwator

Ja myślę, że mają już wybranego kandydata a konkurs tylko tak dla mydlenia oczu. Wystarczy troszkę prześledzić układy rodzinne i towarzyskie w spółkach miejskich.

lucjan

już nie szukają podinspektora ds egzekucji w Warszawie @asdd, teraz są nowe oferty do wydziału gospodarki przestrzennej w mińsku Mazowieckim , podejrzewam, że to za daleko dla Ciebie

Ginger

Zaleski może i jest dobrym prezydentem, ale złym pracodawcą. Zarządzanie przez zastraszanie.

xyz

Zgadzam się rekrutacja bardzo długa, głownie po znajomościach. Ale nie pracuje się tu dobrze. Atmosfera braku zaufania, braku współpracy, każdy każdemu patrzy na ręce, spychologia, przezucanie odpowiedzialności poprzez tony pism, papierologii, podpisów i biurokracjii. nie mówiąc już o "najtańszym urzędzie" w Polsce czyli pracy za dwóch, po godzinach oczywiście i za darmo.

tak

Zanim cie zatrudnia to zrobia wywiad u twojego bylego pracodawcy !!! Dobrze sie zastanow zanim wyslesz tam papiery !!! - gorzej niz policja, reszta kazdy moze sobie sam dopowiedziec !!! Wiadomo doswiaczenie zdobywane w czasach PZPR !!!

zuzza

W urzedzie miasta czeka sie baaaardzo długo, nawet do jakis 2-3miesiecy na odpowiedz! ja byłam na jednej rozmowie na poczatku lipca i na tescie też jakoś na poczatku lipca, do dzis nie ma info na stronie co dalej, kogo przyjeli. Zresztą praca w urzedzie miasta to głownie znajomosci

anita

Startowałam w konkursie na stanowisko do urzędu. Przeszłam część formalną, egzamin pisemny i rozmowę. Nie dostałam żadnej informacji zwrotnej. Czekałam 3 tygodnie na ich odpowiedź i nic. Brak słów...

kandydat25

Ogromny minus, a nawet ocena niedostateczna za sam sposób prowadzenia rekrutacji. Wiadomo, że w urzędnicy mają ustawowy czas na podjęcie decyzji w danej sprawie i jej ogłoszenie, ale gdy każą czekać komuś dwa tygodnie na wyniki kolejnego etapu rekrutacji tylko po to, żeby poinformować go o nieuwzględenieniu jego kandydatury w tymże etapie w ogóle, to świadczy to o braku przyzwoitości i szacunku dla czyjegoś czasu - urzędowe procedury nie powinny brać góry nad tymi rzeczami.

Zostaw opinię o Urząd Miasta - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta