Opinie o Niezależny Ekspert Finansowy Marek Mytych w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Niezależny Ekspert Finansowy Marek Mytych. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Niezależny Ekspert Finansowy Marek Mytych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niezależny Ekspert Finansowy Marek Mytych w Wrocław

Tomasz N. Nowy wpis

Byłem na stażu i praktykach, było Świetnie, duuuzo wiedzy, obecnie współpracuję od czasu do czasu i jest bardzo ok.

Natalia Kupczyńska Nowy wpis

Polecam usługi Pana Marka. Korzystałam z pomocy eksperta odnośnie uzyskania kredytu gotówkowego. Łatwy kontakt, szybkie i skuteczne wykonanie usługi. Nie mam nic do zarzucenia. Polecam serdecznie!

Anna R. Nowy wpis

Rzadko umieszczam opinie w Internecie, ale uznałam, że ten człowiek w pełni na to zasługuje. Dawno nie spotkałam tak oddanego swoim klientom specjalisty, niezależnie od spraw z którymi się zgłaszają oraz pory dnia. Kontakt oparty na ogromnej zdolności do komunikacji, kompetencji, rzetelnosci i co najważniejsze uczciwości względem klienta. Byliśmy z mężem u kilku doradców i gdyby nie p. Marek podpisalibyśmy kompletnie nieuczciwe i finansowo dla nas niekorzystne umowy, załączniki, ubezpieczenia, za które płacilibyśmy przez lata bez mozliwisci odstapienia od umowy! Tylko dzięki pomocy p. Marka mamy dziś korzystną umowę na na uczciwych warunkach. Polecam z całego serca kontakt z p. Markiem. Współpraca z tym specjalistą nie kończy się po ustaniu jednej usługi, utrzymuje kontakt z klientami i służy pomocą.

Klaudia Nowy wpis

Prowadzę niewielka firmę i szukałam sposobu na taki kredyt hipoteczny. Pan Marek przygotował mnie do kredytu i w koncu mam własne M polecam z czystym sumieniem. .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Niezależny Ekspert Finansowy Marek Mytych spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Jakub W.

Pan Marek jest profesjonalistą. Znalazłam dla mnie najtańszy kredyt hipoteczny i jeszcze wynegocjował niższe oprocentowanie. Poleciłem Pana Marka swoim znajomym i rownież byli zadowoleni.

orzel1979@op.pl

Pan Marek Mytych to profesjonalny ekspert finansowy z dużym doświadczeniem i wiedzą, współpraca z nim to czysta przyjemność. W 100% polecam.

Jacek

A ja myślę, że konkurencja inspiruje do negatywnych wpisów, ja natomiast polecam firmę.

ED

Niestety musze stwierdzic, iz popelnilam duzy blad zawierajac umowe z tym panem. Niewywiazywanie sie z umowy, unikanie kontaktu z klientem, brak odpowiedzi na maile, telefony, SMS-y. Pomimo wplaconej zaliczki na poczet wykonanej pracy, nie zostala ona wykonana i UWAGA!!! pomimo moich wyslanych wezwan do zwrotu pobranej zaliczki za niewykonana prace, ten pan sie nie odezwal i nie zwrocil mi pobranych pieniedzy. Obecnie dochodze zwrotu swoich pieniedzy na drodze sadowej. Ostrzegam przed kontaktem z tym panem.

Art

Z przykrością stwierdzam, że nie jest to poważna osoba z którą warto wchodzić w jakiekolwiek relacje biznesowe. Unikanie kontaktu z klientem, brak odpowiedzi na maile, telefony, czy SMS. Pomimo wpłaconej zaliczki na poczet wykonywanej pracy mój wniosek nie został w ogóle przez Pana przygotowany. Zdecydowanie odradzam i radzę uważać na tego Pana

Emilia

bardzo profesjonalny ekspert finansowy. ma duze doświadczenie, wiedze i sieć kontaktów. jestem bardzo zadowolony, Lubię atmosferę w Niezależny Ekspert Finansowy Marek Mytych za: pomoc we wszystkich formalnościach

Zostaw merytoryczną opinię o Niezależny Ekspert Finansowy Marek Mytych - Wrocław

• Jak się pracuje w Niezależny Ekspert Finansowy Marek Mytych?

Zobacz opinie na temat firmy Niezależny Ekspert Finansowy Marek Mytych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Niezależny Ekspert Finansowy Marek Mytych
  • Ks. Czesława Klimasa 41C lok. 39