Opinie o Firma Usługowo Handlowa Biarkem Ryszard Białogrodzki w Nowa Iwiczna

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Usługowo Handlowa Biarkem Ryszard Białogrodzki, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma Usługowo Handlowa Biarkem Ryszard Białogrodzki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo Handlowa Biarkem Ryszard Białogrodzki w Nowa Iwiczna

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
kasia Nowy wpis

Firma Usługowo Handlowa Biarkem Ryszard Białogrodzki robiłam u mnie usługi automatyki bramy i drzwi garażowych. Otóż nie poleca nikomu jej firmy gdyż zrobione zostało inaczej niż było umówione. Poza tym fachowcy przyjeżdżali wiele razy kończąc pracę. Usługa wykonana chaotycznie i właściciel niemiły opryskliwy i niesłowny. Efektem czego zostałam przewiewem w bramie garażowej i estetycznie bardzo brzydką bramą.

Firma Usługowo Handlowa Biarkem Ryszard Białogrodzki w miejscowości Nowa Iwiczna wciąż jeszcze nie ma opinii w naszej bazie. Bądź pierwszy, dodaj opinię i kreuj rynek pracy. Twoja opinia może pomóc wielu osobom szukającym pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo Handlowa Biarkem Ryszard Białogrodzki - Nowa Iwiczna

Firma Usługowo Handlowa Biarkem Ryszard Białogrodzki
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Słoneczna 52E
    05-500 Nowa Iwiczna
  • NIP: 1230055169 REGON: 011629175

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Usługowo Handlowa Biarkem Ryszard Białogrodzki