Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka

NIP: 5321914108 REGON: 141747882

Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka

Opinie o Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka

Jarek

Trzy nauczycielki które pracują od dawna są najlepsze i polecam zajęcia u nich . Grupy są małe i dzieci więcej rozumieją zapamiętują na lekcjach . Lubię atmosferę w Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka za: Domowa atmosfera

Bartosz
@Jarek 04.11.2018 09:58

Zauważyłeś może, czy często zmieniają się nauczycielki, które pracują w firmie Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka? Chciałbym wiedzieć, jak stabilne jest to miejsce pracy i czy często dochodzi do zmian wśród nauczycieli. Będę wdzięczny za szczegółowe przedstawienie, jak to wygląda.

J.
@Bartosz 19.12.2018 11:08

Trzy pracują razem od samego początku, jeszcze jedna pani tez pracuje kilka lat. Teraz maja więcej chętnych i potrzebują nowych lektorów, może dlatego pojawiają się nowe twarze.

Bartosz
@J. 30.12.2018 21:28

Dziękuję za odpowiedź. Masz może wiedzę na temat, czy są możliwości, aby pracować w firmie Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka dorywczo? Firma daje możliwości lektorom, aby prowadzili zajęcia np. tylko popołudniami? Proszę o informację na ten temat.

Monika

Polecam Panią Olę!!!!

Tomek

Niedoceniona dziewczyna???? Zajęcia z klasa???? Warto mimo ze ostatnio znacznie podwyższyły sobie panie ceny jednak trzeba się cenić a usługa a raczej jej jakośc ceny jest nie ma ma co owijać w bawełnę warta

Tata E

Ta kobieta to jakiś cud natury, moje dzieciaki ja uwielbiają, chodzą na angielski do jej domu w podskokach, ona zawsze z uśmiechem od ucha do ucha, za każdym razem wyglada jak anioł, taka dziewczyna z sąsiedztwa, zabawna, jedyna w swoim rodzaju, nie sposób przejść koło niej obojętnie.

Dominik

Profesjonalna i fair. Polecam

Zostaw opinię o Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka - Otwock

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka