Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka

Otwock

Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka

Opinie o Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka

Tomek

Niedoceniona dziewczyna???? Zajęcia z klasa???? Warto mimo ze ostatnio znacznie podwyższyły sobie panie ceny jednak trzeba się cenić a usługa a raczej jej jakośc ceny jest nie ma ma co owijać w bawełnę warta

Tata E

Ta kobieta to jakiś cud natury, moje dzieciaki ja uwielbiają, chodzą na angielski do jej domu w podskokach, ona zawsze z uśmiechem od ucha do ucha, za każdym razem wyglada jak anioł, taka dziewczyna z sąsiedztwa, zabawna, jedyna w swoim rodzaju, nie sposób przejść koło niej obojętnie.

Dominik

Profesjonalna i fair. Polecam

Zostaw opinię o Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka - Otwock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka