Opinie o Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka w Otwock

5 11 28 5 1
Kamila

Bardzo dobra szkoła

Paweł Nowy wpis

Mogę dodać jeszcze to, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy ,więc warto tu pracować.

Dominika Nowy wpis

Bardzo cenię sobie współpracę ze szkołą, ponieważ zostałam w sytuacji obecnej objęta szczególnym wsparciem i pomocą. zwiazana jestem juz do wielu lat ze szkołą i w sytuacji wyjątkowej mimo braku środków szkoła nie przsekreśliła moich dzieci. dziękuję.

Weronika Nowy wpis

Szkoła w sytuacji kryzysowej postępuje bardzo etycznie. Działa alternatywnie i nie narzucająco. Dla ludzi, nie dla pieniędzy.

Ja Nowy wpis
 Rekomendacja

Szkoła mocno zaangażowana na potrzeby klienta, po za tym wyróżnia ich nieszablonowość. Dwie panie w zarządzie dbają o jakość usługi, przy czym same pracują. Młody zespół i dzieciaki czują się swobodnie.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kamila

Bardzo dobra szkoła

Magdalena
@Kamila

Właśnie sporo dobrego słyszałam o Face To Face School. Teraz mam już na to dowód. Ponoć ich sposób nauczania jest kombinacją wielu nowoczesnych metod i technik nauczania języka obcego. A z kolei działania ukierunkowane są na indywidualizację w grupie. Czy to tak naprawdę wygląda? Można liczyć na indywidualne podejście z ich strony?

Patrycja

Nie poszukują może lektora języka angielskiego? Jeśli tak to na jaki etat?

Dariusz

Polecam za zaangażowanie, profesjonalizm i elastyczność względem klienta.

Weronika
 Rekomendacja

Polecam współpracę ze szkołą językową prowadzoną przez Panią Ewelinę.

Tak4Nie
Agnieszka

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Na jakie stanowiska są wakaty?

Monika

@Asia

Potwierdzam :)

Tak2Nie
Ewa Zielińska

Bardzo pozytywnie oceniam za podejście do klienta i współpracę. Ewa

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 415 dni.

Czy jest możliwość w Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka pracy na część etatu?

Zuza

Czy wiecie coś o pracy w szkole? Chodzi mi głównie o administrację?

Dominika

Polecam szkołę. Otwartość i pełna współpraca oraz dopasowanie się do potrzeb klientów. Wyjątkowa szkoła z profesjonalnymi, bardzo pomocnymi dyrektorami. Uzyskałam pełną i indywidualną pomoc w doborze grupy i środków kształcenia. Pomimo dużej liczby chętnych, ta szkoła zwraca szczególną uwagę na jednostki.

Tak4Nie
Hannah Montana

Pozdrowienia z Wiednia uzurpatorki ;)

Hanna

Może ktoś ma wiedzę czy szkoła potrzebuje w nowym roku szkolnym pracowników?

Ewa
@Hanna

Proszę próbować ????

R.K.

Polecam szkołę za: zaangażowanie elastyczność metod współpracę

Jarek

Trzy nauczycielki które pracują od dawna są najlepsze i polecam zajęcia u nich . Grupy są małe i dzieci więcej rozumieją zapamiętują na lekcjach . Lubię atmosferę w Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka za: Domowa atmosfera

Bartosz
@Jarek

Zauważyłeś może, czy często zmieniają się nauczycielki, które pracują w firmie Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka? Chciałbym wiedzieć, jak stabilne jest to miejsce pracy i czy często dochodzi do zmian wśród nauczycieli. Będę wdzięczny za szczegółowe przedstawienie, jak to wygląda.

J.
@Bartosz

Trzy pracują razem od samego początku, jeszcze jedna pani tez pracuje kilka lat. Teraz maja więcej chętnych i potrzebują nowych lektorów, może dlatego pojawiają się nowe twarze.

Bartosz
@J.

Dziękuję za odpowiedź. Masz może wiedzę na temat, czy są możliwości, aby pracować w firmie Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka dorywczo? Firma daje możliwości lektorom, aby prowadzili zajęcia np. tylko popołudniami? Proszę o informację na ten temat.

Tomek

Niedoceniona dziewczyna???? Zajęcia z klasa???? Warto mimo ze ostatnio znacznie podwyższyły sobie panie ceny jednak trzeba się cenić a usługa a raczej jej jakośc ceny jest nie ma ma co owijać w bawełnę warta

Tata E

Ta kobieta to jakiś cud natury, moje dzieciaki ja uwielbiają, chodzą na angielski do jej domu w podskokach, ona zawsze z uśmiechem od ucha do ucha, za każdym razem wyglada jak anioł, taka dziewczyna z sąsiedztwa, zabawna, jedyna w swoim rodzaju, nie sposób przejść koło niej obojętnie.

Tak9Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka - Otwock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Face To Face School Zajewska Ewelina Agnieszka
5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Im. Generała Józefa Hallera 1G lok. 16