Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Majewski w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Majewski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Majewski o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Majewski w Ostrów Wielkopolski

Przemysław Nowy wpis

Mega niekompetentny prawnik . Papiery przyjął do rozpoznania i tyle . Dziesiątki telefonów których nie odebrał , złapałem go z innego numeru.Przez jego zwlekanie straciłem możliwość odwołania do wyższej instancji z uwagi na 'przewalenie" terminu.Nie polecam nikomu tego człowieka jako Mecenasa. Może do koszenia trawy był by ok.

Wiecie może, czy w tej kancelarii można przejść staż dotyczący posady Adwokata? Jeśli tak, to jak długo trwa? I czy jest płatny? Nie mogę znaleźć w internecie żadnych informacji, czy właściciel kogoś przyjmuje, czy nie, dlatego postanowiłam zapytać... Jestem świeżo po studiach i bardzo przydałby mi się taki staż.

Kris Nowy wpis

Kancelaria specjalizuje się w sprawach kredytów CHF. Sprawdziłem ofertę kilku kancelarii. Zdecydowałem się zlecić sprawę mecenasowi. Skłoniła mnie dobra, konkurencyjna oferta finansowa. Jestem zadowolony i każdemu polecam. Niewiele musiałem robić, mecenas zadbał o wszystko. Miło, gładko i przyjemnie :)

Justyna

Dobra jakość pracy, kancelaria warta rekomendacji. Pan Mecenas pomógł mi w sprawie frankowej. Polecam

Anna Nowy wpis
@Justyna

Jestem ciekawa czy długo trwał taki proces?

Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Majewski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Dorota

Kompetentnie i szybko poprowadzili sprawę. Profesjonalne podejście do klienta, wszystkim polecam.

Barbara

Przesympatyczny Pan Adwokat, z dużą kulturą osobistą. Każdemu polecam.

Zbig

Właśnie zakończyłem pozytywnie sprawę frankową. Dzięki pomocy Pana Mecenasa zmniejszyłem saldo kredytu o ponad 200 tyś zł, a mój udział w całej sprawie to 35 minut w sądzie. Polecam.

Klientka

Jestem bardzo zadowolona. Mecenas prowadził sprawę frankową przeciwko bankowi. Praktycznie niczym się nie przejmowałam. Kancelaria wszystkim się zajęła. Raz byłam na rozprawie, do której zostałam bardzo dobrze przygotowana. Polecam każdemu kto ma kredyt we frankach.

Marlena

To jakas bardzo dziwna kancelaria….nagabywali mnie kilkakrotnie ( tel i maile) w sprawie frankowego kredytu. Juz prawie sie umowilam i wyslalam do kancelarii harmonogram spłat i umowę. Kiedy sie okazało ze mamy wspólnych znajomych kontakt nagle sie urwał. Nie odbierane były tel i brak reakcji na maile i smsy. Dziwne to…..

haka

Nie zgadzam się z poprzednimi opiniami,sprawa prowadzona przez pana Mecenasa przeprowadzona była bardzo rzetelnie. Dzięki swojej empatii potrafił wczuć się w nasza sytuację.Zawsze punktualny i co ważne bardzo kulturalny.

Marek.W
@haka

haka ,fakty są faktami i nie dyskutuje się, komentarz ma być wiarygodny żeby nie wprowadzać w błąd przyszłych klientów

Marek.W
@Marek.W

Jest wiarygodny i wszystko na temat

Klient

Pan Piotr Majewski sam powiedział, że nie jest adwokatem tylko PEŁNOMOCNIKIEM, więc nie wiem dlaczego to miejsce nazywa się kancelarią adwokacką. Kompletnie lekceważy klienta, brak kontaktu telefonicznego - ze swojego numeru można dzwonić po 10 razy i cisza, ale z innego numeru od razu odpowiedź. Brak informacji co się dzieje w sprawie! Nawet o wyroku nie raczył poinformować, co zamknęło sprawę bez możliwości odwołania. Jeśli ktoś oczekuje wsparcia adwokata, to nie polecam, mnie wypicie kawy z panem Piotrem kosztowało 10tys. zł, masę nerwów, a w aktach sprawy można znaleźć duże błędy, o których nie poinformował Sądu.

Małgorzata

Jestem bardzo zadowolona. Mecenas poprowadził sprawę dotyczącą kredytu frankowego. Bardzo kulturalny człowiek. Polecam.

Przyszły klient
@Małgorzata

W nawiązaniu do Pani opinii, czy wygrała Pani pozew z Panem mecenasem?

henry 15-04-21

Bardzo profesjonalnie podszedł do mojej sprawy. Wszystko przebiegło według ustalonego wcześniej planu . Sprawa została załatwiona pozytywnie.

Marek W.

Witam wszystkich którzy pragną skorzystać z kancelarii p.Piotra Majewskiego.Osobiscie nie polecam porażka,facet prosi by zadzwonić w danym dniu o danej godzinie jak co to oddzwoni? przez cztery dni dzwoniłem o danej godzinie, pisałem sms-a zero kontaktu ,żeby skontaktować się z tym panem trzeba zadzwonić z innego nr telefonu !,takie praktyki już kilka razy stosowałam i pomogło, zero zainteresowania się klientem ????

Agnieszka

Dzień dobry, czy ktoś może odbywał praktyki lub staż w Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Majewski? Jest w ogóle na coś takiego szansa w Kancelarii? Jak ktoś coś wie to proszę o informację i z góry dziękuję.

Witam w klubie . Drobny kombinator i karierowicz . Na szczęście w porę się spostrzegłem

Igor

Czy kancelaria była wstrzymana podczas pandemii?

Tak
@Igor

Nie

Honka

Nie polecam ponieważ na spotkaniu były obietnice powiedziano nam , że zapozna się z dokumentami , które zostały oczywoscie przesłane i da odpowiec wciagu 3 dni od tamtej pory minęły juz dwa tygnie żadnej odpowiedzi i nie odbiera telefonu. Nie polecam nikumu!! Opłata została pobrana 200zl za to spotkanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Majewski - Ostrów Wielkopolski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Majewski
  • Wrocławska 52 lok. 15