Opinie o Adam Pawlak Wilcza Jama w Smolnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adam Pawlak Wilcza Jama. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adam Pawlak Wilcza Jama o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Pawlak Wilcza Jama w Smolnik

Nie polecam karczmy wilcza jama !!! W dniu dzisiejszym mieliśmy niefortunną okazję wraz z mężem i naszym czworonogiem (maltańczykiem) zawitać na obiad, na wejściu kelnerka uprzedziła nas, że w restauracji ( chociaż nie można jej w jakikolwiek sposób tak nazwać są psy ! )w tym jeden jest agresywny, nie wiedzieliśmy, że wchodząc tam narażamy nasze zwierzę które grzecznie siedziało pod stołem na smyczy między naszymi nogami na utratę zdrowia lub nawet życia!!!!! W oczekiwaniu na jedzenie, jeden z psów podbiegł do naszego i rzucił się gryząc go w szyję nie odpuszczając. Jedynie dzięki szybkiej interwencji męża udało się je rozdzielić. Dodam że nasz pies był między naszymi nogami na smyczy, więc nawet nie prowokował. Ekipa pracująca jedynie przejęła się tym co pomyślą inni goście bo nasz pies rozpaczliwie płakał!!!! Po całym incydencie zaproponowano nam przejście na taras jak gdyby nigdy nic!!!! i dodatkowo w żaden sposób nie zrekompensowano nam tej fatalnej sytuacji. Nigdy w życiu nie wchodzicie do tego miejsca ze swoim psem, bo obsługa ma totalnie gdzieś czy coś się wydarzy, wiedząc jakie zwierze mają -zapraszają mimo to gości nie zważając na chociażby przydzielenie innego stolika. Klasyk, wchodzicie Państwo na własną odpowiedzialność. Strach pomyśleć gdybyśmy zabrali ze sobą dziecko które miałoby na rękach psa. Tej sprawy nie zostawię. Poruszę niebo i ziemię, nie dopuszczalne jest żeby w restauracji gdzie przewija się tyle ludzi był tak agresywny pies. Na naszych oczach ugryzł przy sąsiednim stoliku dziecko. Sprawa z pewnością zostanie zgłoszona do sanepidu, ze względu chociażby na higienę pracy. Kelnerka tymi samymi rękami podaje jedzenie i dotyka zwierzęta. Rozumiem, że Bieszczady to zdziczały obszar jednakże należy do Polski gdzie powinno być respektowane prawo i ochronę osobistą. Nie polecam i zrobię wszystko by to się w tym miejscu zmieniło i by nieopieszali właściciele ponieśli konsekwencję

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Pawlak Wilcza Jama - Smolnik

Adam Pawlak Wilcza Jama