Opinie o Ling-Bud Maksym Taranenko w Marki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ling-Bud Maksym Taranenko. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ling-Bud Maksym Taranenko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ling-Bud Maksym Taranenko w Marki

Ewelina Nowy wpis

Nie polecam tej firmy.

Jasiek P Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z prac wykonanych przez firmę Ling-Bud. Rzetelnie przygotowana wycena z podziałem prac. Cieszy mnie fakt i całej naszej rodzinki, że prace zakończyły się w umówionym terminie na czym bardzo nam zależało. Wykończenia wnętrz bez żadnego zarzutu i nasze nowe miejsce jest jeszcze lepsze niż zakładał to projekt. Polecam wszystkim współpracę z firmą Pana Maksyma i pozdrawiam ciepło całą ekipę. Dziwię się jakimś negatywnym komentarzom bo za usługi Ling-Bud wypada tylko ręczyć. Pozdrawiam Jasiek P

Chciałbym i ja podzielić się ze wszystkimi co ja sądzę o tej firmie. !!!!!!!!! STANOWCZO Nie polecam !!!!!! Firma budowlana Ling-Bud Maksym Taranenko na moje zlecenie wykonała całkowity remont mieszkania zlokalizowanego w Warszawie na Mokotowie. Remont rozpoczął się w czerwcu 2019 r. i zakończył w październiku 2019 r. Całkowity koszt remontu opiewał na kwotę 40 tys. PLN. Finalnie zapłaciłem 60 tys. PLN. Do dnia dzisiejszego szef firmy nie dokonał końcowego podsumowania z wykonanych prac jak i nie dokonał przekazania mieszkania po wykonanym remoncie. Pracownik wyszedł z mieszkania pozostawiając mi klucze wejściowe. Nie został wystawiony protokół zdawczy. W trakcie remontu Pan Maksym wielokrotnie przesyłał mi rozliczenia za wykonane prace gdzie te zupełnie nie pokrywały się z zapisem w umowie. Jak pytałem skąd taka kwota zawsze słyszałem jedno, cytuję „ tyle wyszło m2 mojemu pracownikowi”. Powstaje zatem pytanie na jakiej podstawie i jak został dokonany przez pana Maksyma kosztorys w umowie zanim remont się rozpoczął ? Mam liczne uwagi do jakości i sposobu wykonanego remontu. Wiele miejsc wymaga poprawy. W kilku należy dokonać całkowitej naprawy po źle wykonanych pracach budowlanych o czym był Pan Maksym informowany na bieżąco. W trakcie rozmów telefonicznych zaakceptował moje roszczenia i zobowiązał się do ich usunięcia/naprawy. To miało nastąpić do dnia 7 grudnia 2019 r. Te jednak nie zostały wykonane do dnia dzisiejszego. Również zaprzestał Pan Maksym odpisywać na wiadomości przesyłane drogą elektroniczną. Nie odbiera już telefonów ode mnie. W związku z tym skierowałem pismo wzywające firmę Ling-Bud Maksym Taranenko do wykonania napraw w ramach gwarancji. Pismo zostało odebrane na co mam potwierdzenie od operatora pocztowego, jednak Pan Maksym ani nikt z firmy Ling-Bud ze mną się nie skontaktował w przedmiotowej sprawie. W chwili obecnej wystąpiłem na drogę postępowania sądowego przeciwko firmie Ling-Bud Maksym Taranenko. Dla przykładu kilka faktów: 1. Nie mamy możliwości uchylania okna w garderobie po pracach polegających na równaniu ścian i nałożeniu nowych narożników. 2. Po pracach polegających na równaniu ścian i nałożeniu nowych narożników nie ma możliwości montażu dwóch par drzwi wewnętrznych. 3. Futryna drzwi dolnej łazienki po przesunięciu drzwi wykonano wadliwie, drzwi nie zamykają się. Różnica w prześwicie. 4. Niechlujne obsadzone gniazda elektryczne. 5. Niedbale wykonane gipsy oraz malowanie ścian. 6. Odwrotnie zamontowane drzwi szklane kabiny prysznica. Na szczęście da się użytkować. 7. Odpadła podwieszana misa WC w dolnej łazience – to z dnia 13.09.2020r. 8. Problemy z oświetleniem w trakcie i po intensywnych ulewach deszczu. Wtedy oświetlenie schodowe mryga. Tego przed remontem nie było. Pan Maksym Taranenko chwali się bogatym CV swojej firmy. Również przechwala się faktem, że jego firma dokonuje remontów mieszkań występując w popularnych programach w jednej z komercyjnej stacji TV. Szkoda tylko, że w tym wszystkim zapomina Pan Maksym o takich sprawach, w sumie prostych do naprawy, które pozwoliłem sobie szczerze opisać. To tak ku przestrodze dla tych Państwa zanim wybierzecie firmę Pana Maksyma by z jego pomocą stworzyć swój kawałek wymarzonego świata jakim jest własne M. Powodzenie w realizacji marzeń. Pozdrawiam Paweł

Zostaw merytoryczną opinię o Ling-Bud Maksym Taranenko - Marki

Firma Ling-Bud Maksym Taranenko prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• РАБОТА НА СКЛАДЕ ИНТЕРНЕТ-ПОСЫЛОК, Sochaczew - Sierpień 2022
  • ПРОИЗВОДСТВО ТЕЛЕВИЗОРОВ, Gorzów Wielkopolski - Sierpień 2022
  • Szukam murzarzy, Lublin - Listopad 2021

Czy pracujesz w firmie Ling-Bud Maksym Taranenko lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Ling-Bud Maksym Taranenko
  • Mała 45 lok. C1