Opinie o Lech Świątek P.P.U.H. Lech Lech Świątek w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lech Świątek P.P.U.H. Lech Lech Świątek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lech Świątek P.P.U.H. Lech Lech Świątek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lech Świątek P.P.U.H. Lech Lech Świątek w Kostrzyn

Zastanawia mnie czy nie ma przypadkiem przyjęć na produkcje. Owszem tu nie ma komentarzy od dwóch lat, na stronie firmowej brak zakładki z karierą ale i tak byłbym ciekaw, bo nigdy nie pracowałem w firmie o takim stażu. jeśli ze 12 osób było ze dwa lata temu to ciekawe ile zatrudnia się ich teraz?

Jak dużo osób pracuje w Lech Świątek P.P.U.H. Lech Lech Świątek?

Pracownik Nowy wpis

Ok 12 osób

Jakto Nowy wpis

Na hali B, na hali A więcej.

Magdalena

Oo to macie premie od frekwencji? Nadal to obowiązuje ? I premia uznaniowa z tego co przeczytałam. Chociaż widzę tez ze ucinają Wam te premie, czy ktoś może tam się zatrudnił w tym roku i powie jak to z tymi premiami jest?

Jakto
@Magdalena

Premia jest albo i nie ma. Zależy jak się pracuje.

Czy w Lech Świątek P.P.U.H. Lech Lech Świątek możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Jakto

Tylko raz w miesiącu

Kamila
@Jakto

Skoro znasz odpowiedź, to rozumiem, że pracujesz w tym miejscu :) Możesz powiedzieć, czy nadal są takie problemy z wypłatami, że otrzymuje się mniej niż powinno? I czy nadal nie ma ogrzewania na magazynie i panuje chaos? Może kierownictwo przeczytało komentarze i coś poprawili?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Lech Świątek P.P.U.H. Lech Lech Świątek.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Lech Świątek P.P.U.H. Lech Lech Świątek? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zzz

Co masz dokładnie na myśli o tych narzędziach?

Gosiu

Nie polecam pracy na magazynie B logistyka. Kierownik pan Grzegorz B to totalny burak (usunięte przez administratora) jak może na godzinach Pracujesz za 2600zl na rękę zapierdalajac na wózku widłowym masz w dodatkowo premie 600zl 300zl frekwencji i 300zl uznaniowej za każda (usunięte przez administratora) zabierają kasę pan Grzegorz nie ma pojęcia o logistyce dla niego nie liczy się pracownik tylko sztuka nie wspomnę o pani księgowej która wiecznie (usunięte przez administratora) na pieniądze a jak dzwonisz aby się dowiedzieć dlaczego wypłata się nie zgadza to tłumaczy się ze system się zawiesił kartki z wypłaty albo ich nie ma albo są nie do odczytania dla przeciętnego pracownika nie wspomnę już ze na ogrzewaniu tam się grubo oszczędza zima na magazynie jest ledwo. 10 stopni magazynierzy chodzą grubo ubrani wieczny zapierdol dział mydło itp to (usunięte przez administratora) totalny nic się nie zgadza pracownicy który musieli wykonać inwentaryzacje w niedziele po jej zrobieniu zostali poinformowano ze nie zapłacą im za ten dzień ogólnie bardzo nie polecam

Szukam pracy
@Gosiu

Wiązalem z ta firmą współpracę, ale dobrze ze ktoś wypowiedział się na temat tej firmy. Szukam dalej.

Zadowolony
@Gosiu

pracuję w tej firmie od 15 lat - na magazynie A - nigdy nie spotkałem się z opisanymi sytuacjami.

@Gosiu

@Gosiu> Szanowny Kolego, Większość negatywnych komentarzy jest zawsze od osób, którym coś nie wychodziło i nie mieli szans dorównać lepszym kolegom.... Zgodnie ze starym powiedzeniem: Złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek (u) spódnicy :) Atmosfera w firmie jest jak najbardziej dobra, a tworzą ludzie tu pracujący i nie mam co do tego żadnych wątpliwości! Twój wpis jest pierwszym negatywnym od lat.. Cała firma bardzo dynamicznie się rozwija, nawet w tak ciężkich czasach jakie mamy teraz (covid). I chcemy, by tak zostało, na szczęście bez Ciebie już na pokładzie.

@Artur
@Gosiu

Dzień dobry, jestem pracownikiem tej firmy i jestem zadowolony,pracuje już dłuższy czas,atmosfera jest bardzo przyjemna.Na magazynie jest zimno bo jest zima to jest normalne bramy się często otwierają.Co do samego kierownika uważam że jest w porządku,często idzie się dogadać i rozwiązać problemy Osobiście jestem zadowolony z tej pracy i polecam.

Czarny
@@Artur

Pracuje w tej firmie od dłuższego czasu i dziwie się ze taki komentarz sie pojawil. Atmosfera w pracy jest dobra, robota ok warunki calkiem dobre. Podsumowując polecam.

Gosciu

Widzę że nawet sam pan kierownik wstawia posty. Pozdrawiam czas pokaże kto miał rację

Gosciu
@Zadowolony

Tak magazyn A super lecz mówimy o magazynie B gdzie jest inny kierownik i jego poglady

jak
@Gosciu

masz rację 200procentach

Spawacz
@jak

Zgadzam sie z wami Pracowałem tam i to wszystko prawda co kolega wyżej napisał.

Jakie są warunki zatrudnienia w Lech Świątek P.P.U.H. Lech Lech Świątek?

jak

nie polecam pracownik to tylko sztuka praca sezonowa nie ma pracy to dowidzienia nie polecam zdala od tej firmy

jak nie

nie polecam zdala od tej firmy ostatnio jakiś pracownik naslal inspekcję pracy nie polecam

Jatoja

Tak na marginesie: opinie dotyczą firmy PPUH Lech a chyba takiej juz nie ma od dawna ;)

@Jatoja

Adres się zgadza to że firma może się troszkę inaczej nazywać to nic nie zmienia ???? To wina pana Grzegorza kierownika magazynu B podkreślam magazyn B. Gdzie znajduje się Lech logistic

Zostaw merytoryczną opinię o Lech Świątek P.P.U.H. Lech Lech Świątek - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Lech Świątek P.P.U.H. Lech Lech Świątek?

Zobacz opinie na temat firmy Lech Świątek P.P.U.H. Lech Lech Świątek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lech Świątek P.P.U.H. Lech Lech Świątek?

Lech Świątek P.P.U.H. Lech Lech Świątek
  • Krajowa 17