Opinie o Octopus Europe Trans Szymon Koperski w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Octopus Europe Trans Szymon Koperski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Octopus Europe Trans Szymon Koperski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Octopus Europe Trans Szymon Koperski w Tomaszów Mazowiecki

Mam pytanie. Poprawiła się sytuacja z płatnościami? Pojawiło się tutaj sporo komentarzy na ten temat i zastanawiam sie czy ten problem jest nadal aktualny ... Od dłuzszego czasu nie płacili czy były to po prostu opóźnienia? Co było (albo i jest?) przyczyną?

Aneta Nowy wpis

Sytuacja z płatnościami bez istotnych zmian a co przyczyną najlepiej wie o tym zleceniodawca, sądzę że brak chęci do splaty

Emilia

Klienci narzekają na nagły brak kontaktu - ktoś wie jak to w takim razie jest z traktowaniem pracowników? Też są jakieś problemy ze strony szefa? Czy wypłaty w takim razie dostaje się w umówiony dzień tygodnia czy też trzeba szefa próbować złapać pod telefonem?

Aneta30
@Emilia

Dziewczyno jakie wypłaty kontrehentom nie płaci. Chyba że chcesz w wolontariacie pracować to tak

Kamila
@Aneta30

No jak to nie płaci? To co teraz? Przecież nie może tak być

Aneta Nowy wpis

Wszystkie 4 frachty w 100% wykonane prawidłowo a od 2021 r. jakieś marne 80 zł wpłynęło.... Żenada

Przewoźnik Nowy wpis

Jeżeli był jakiś problem z kasa to podejrzewam ze usługa transportowa była tak rzetelna ze aż płatność wstrzymali. Jak dla mnie git ????????

Aplikowałeś do firmy Octopus Europe Trans Szymon Koperski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Anita

Firma niewypłacalna radzę omijać z daleka

Żaba

Transport wykonany prawidłowo. OK

Tomasz

Na ta chwile współpraca przebiega ok. Frachty opłacane.

Klaudia

Podejmowałam kilka razy współpracę. Przebieg współpracy ok. Kasa w terminie . Bez większych komplikacji . Ze swojej strony mogę polecić.

klient

jeśli ktoś również próbuje odzyskać kase na własną ręke, to nie ma sensu próbowałem już 5msc i cały czas nic i znajomy dał mi kontakt do kancelarii która zajmowała się jego sprawą i po 3msc kasa wpłyneła, jeśli ktoś też ma taki problem to polecam kontakt pod numer 516 328 I85

Aneta30

Odradzam wszystkim , którzy rozważają podjęcie współpracy z tą firmą. Podczas współpracy nagle kontakt się urwał w efekcie auto porzucone w Niemczech i brak płatności za wykonane frachty.

ptulukas

Firma Octopus Europe Trans, nie ufałbym tej firmie. Ciężko się z nimi kontaktować a gdy już podejmą z kimś współpracę nagle kontakt się urywa.

Waldek15
@ptulukas

Witam, musiała nastąpić jakas pomyłka, ponieważ nie widzę Pana w kontrahentach naszej firmy. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Octopus Europe Trans Szymon Koperski - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Octopus Europe Trans Szymon Koperski?

Zobacz opinie na temat firmy Octopus Europe Trans Szymon Koperski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Octopus Europe Trans Szymon Koperski?

Octopus Europe Trans Szymon Koperski
  • Hugo Kołłątaja 22 lok. 3