Opinie o Restauracja Chimichanga Wioletta Wichurska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Restauracja Chimichanga Wioletta Wichurska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Restauracja Chimichanga Wioletta Wichurska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Chimichanga Wioletta Wichurska w Piotrków Trybunalski

Jak wygląda praca u nich w firmie Restauracja Chimichanga Wioletta Wichurska w mieście Piotrków Trybunalski? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Kkkk Nowy wpis

Jeśli chcesz popracowac i czekac miesiacami na wyplate lub wcale jej nie dostac to idealna praca dla Ciebie

Grażyna Nowy wpis
@Kkkk

Taka praca to chyba nie jest dla nikogo idealna. :( A te takie opóźnienia to skąd się biorą? Bo już też ktoś wspominał właśnie, że ostatniej wypłaty niby nie dają

Mika Nowy wpis
@Kkkk

Miło by było jakby osoba która napisała taka opinie się przestawiła, widocznie ma coś na sumieniu i dlatego używa takiego niku. Nie wiem czy wiesz ale w lokalu są kamery, wszystko jest wypłacane może nie w terminie bo jakiś poślizg kilku dniowy nieraz się zdarza ale nie wymyślaj aż takich bredni! Płaca więcej niż w lokalach w koło. Ja lubię tam pracować a pracuje ponad rok jako kelnerka.

Darek

Atmosfera dno, wymagania i na koniec żegnanie bez wynagrodzenia, zwykli (usunięte przez administratora)

Grażyna Nowy wpis
@Darek

Jak to bez wynagrodzenia? :( A o jakich wymaganiach mowa?

Dominika

Czytając opinie, duży plus ze pracodawca nie toleruje alkoholu, w takich miejscach to duzy problem, nie lubie miec alkoholikow za wspolpracownikow... czy z niczym innym nie ma tu problemu juz ?

Ramsay

Spoko miejsce, tak koleżeńskiego szefa nigdy nie miałem, dobra stawka, pracy sporo, podobało mi się ale wyleciałem za alko…

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Restauracja Chimichanga Wioletta Wichurska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nie można powiedzieć nic złego, przepracowałam wiele miejsc a to jeżeli chodzi o atmosferę jest jednym z lepszych

Mark

Zle traktuje sie pracownikow , jak murzynow bez zadnej przerwy w pracy .

Olo
@Mark

Pracuje w chimichandze ponad 3 lata. To co piszesz to brednie wyssane z palca. Nie wiem kim jesteś ale przestań kłamać. Właściciele są naprawdę jednymi z lepszych z jakimi miałem do czynienia.

Maniek

Praca na kuchni jest dosyć ciężka a szefostwo wymagające ale stawka jest wysoka, prawdopodobnie najwyższa w mieście jeśli o prace w knajpie chodzi, ja niestety nie dałem rady, choć atmosfera pracy bardzo przyjemna… łatwiej kręcić placki…

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Chimichanga Wioletta Wichurska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Restauracja Chimichanga Wioletta Wichurska?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja Chimichanga Wioletta Wichurska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Restauracja Chimichanga Wioletta Wichurska
  • Wojska Polskiego 71