Opinie o Krzysztof Figat Usługi Remontowe Ładny Dom w Sielc Stary

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Krzysztof Figat Usługi Remontowe Ładny Dom. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krzysztof Figat Usługi Remontowe Ładny Dom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Figat Usługi Remontowe Ładny Dom w Sielc Stary

Arkadiusz

Kłamliwy i niedokladny. Zwodzi, (usunięte przez administratora) obiecuje przyjechać i poprawić i na tym sie kończy. Zlecenie źle wykonane, reklamacja juz 6 miesięcy jest przekładana. Umikać współpracy z tym czlowiekiem. Sprawa trafia do sądu

Jacek
@Arkadiusz

Czy ktoś jeszcze był w podobnej sytuacji i zgłosił sprawę do sądu?

Krzysztof
@Arkadiusz

Panie Arkadiuszu jak już pan pisze to proszę pisać prawdę. U pana brama została zamontowana prawidłowo jak wszędzie tylko że słupki przy bramie powinno zrobić z betonu a nie z bloczka pańską bramę uszkodził silny podmuch wiatru nie prawda? I pan zadzwonił do mnie z tą wiadomością nawet przysłał zdjęcia i żebym panu zrobił kosztorys do ubezpieczalnia i zawyżył kwotę żeby się opłacało mi i dla pana coś zostało. Po konsultacji z prawnikiem postanowiłem że nie zrobię tego ponieważ jest to wyłudzenie i grozi to więzieniem . A panu wytoczę sprawę o zniesławienie i próbę wyłudzenia odemnie pieniędzy . Pozdrawiam.

@Krzysztof

O, to widzę sytuacja wygląda zupełnie inaczej niż przedstawiał to Arkadiusz. Faktycznie powinieneś prosić o sprostowanie bo tak negatywnym wpisem można popsuć opinię przed innymi klientami.

Jarek
@Jacek

ja zamierzm taka sprawe wytoczxc synowi

Jarek Nowy wpis
@Arkadiusz

Panie Arku poda mi pan do siebie kontakt

Przemek

Nie polecam współpracy z tym (usunięte przez administratora). Osoba nieodpowiedzialna, wzięła zaliczkę i nie odbiera telefonów. Robota stoi, a Pan znikł z pieniędzmi

Joanna
@Przemek

A długo to się ciągnie? Jakie kroki podjąłeś żeby zakończyć sprawę?

Jarek
@Przemek

mozna prosic o kontakt do pana bo zamierzam tez upomniec sie o swoje

Hanna Nowy wpis
@Jarek

A to wcześniej w jaki sposób się kontaktowaliście, że teraz nagle kontaktu nie masz?

Jarek Nowy wpis
@Hanna

Sztkam kontaktu nie do Figata ale ludzi tych ktorzy sa przez niego poszkodowani

Michał Nowy wpis

Stanowczo NIE POLECAM!!! Ogólnie może i Pan się zna na robocie ale wyegzekwowanie terminów poszczególnych prac to jest jakieś nieporozumienie. Pan przyjeżdża kiedy i jak ma ochotę. Po rozliczeniu wyegzekwowanie poprawek/gwarancji jest niemożliwe. Pan obiecuje, zarzeka sie że będzie i nie przyjeżdża.

Hanna

No i nikt się teraz nie dowie czemu nie polecasz. :( Może napiszesz to jakoś ładniej, żeby dla każdego bardziej przystępne było? ;p

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Krzysztof Figat Usługi Remontowe Ładny Dom? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Katarzyna

Nie polecam współpracy z tym Panem. Bardzo nieodpowiedzialny człowiek. Przekładał termin realizacji prac cztery razy, na umówione spotkania aby w końcu podpisać umowę nie przyjeżdżał ani nie raczył poinformować telefonicznie, że go nie będzie. Jeśli już odebrał telefon to było tłumaczenie, że nie przyjechał bo do późna był na montażu, albo miał gości i wyleciało mu z głowy. Jeśli chcą Państwo oszczędzić sobie nerwy i czas to nie polecam tej firmy i tego człowieka.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Figat Usługi Remontowe Ładny Dom - Sielc Stary

Krzysztof Figat Usługi Remontowe Ładny Dom
  • 68B