Opinie o Monika Lorych-Karawasilis w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Monika Lorych-Karawasilis. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Monika Lorych-Karawasilis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Lorych-Karawasilis w Swarzędz

Lidia Nowy wpis

Empatyczna i przemiła osoba,pełna pokory i zrozumienia pacjenta. Profesjonalizm i rzetelność. Polecam

A.R Nowy wpis

Arogancka kobieta. Zero empatii. Co do kompetencji lekarza hmmm ciężko stwierdzić. Na pytanie odpowiedziałam z czym przychodzę, co mnie boli co dolega, i na bóle mięśni odpowiada, że mam spasmoline. Informuje ją że wiem że mam ten lek zapisany i jest na kamicę żółciowa a mnie bolą mięśnie. To każe mi iść do reumatologa, alergologa, neurologa, dermatologa bo takie skierowania mam. Odpowiadam że doskonale o tym wiem i że szukam specjalistów ale chcę coś przeciwbólowego. To z laską mi zapisała. Dramat nie lekarz. Nie polecam a wręcz odradzam.

Apolonia Nowy wpis

Wspaniały lekarz, ciepły i mądry. Ogromna wiedza. Pani doktor nie raz uratowała mi zdrowie

pgusto Nowy wpis

Niestety Pani Doktor jest arogancka. Pacjenta traktuje z góry. Neguje zelecenia innych lekarzy. Generalnie czułem się totalnym (usunięte przez administratora) po wizycie u niej. Dwie wizyty i już wystarczy wybieram innego lekarza. Pacjent wymaga choć trochę szacunku. Pronus niestety wybrał fatalnego pseudolekarza . Z poważaniem Paweł Gustowski ( były pacjent ).

Firma Monika Lorych-Karawasilis poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Aninim

Po jednej wizycie trudno odnieść się do wiedzy i doświadczenia Pani Doktor. Natomiast arogancki, niegrzeczny sposób traktowania pacjenta da się odczuć po chwili. Przerywanie w połowie zdania, negowanie wypowiedzi pacjenta jest normą.

Kris

Pani dr Monika Których to kompetentna i profesjonalna lekarka. Dzięki jej szybkiej diagnozie, zmieniającą błędną diagnozę innego lekarza mogę dzisiaj dokonywać tego wpisu, ponieważ gdy pogotowie na sygnale dowiozło mnie do szpitala przy Szwajcarskiej to według chirurga została mi godzina życia, więc proszę skończcie z pisaniem tych bzdur i szkalowaniu bardzo dobrego lekarza z pasją.

Barbara

Szczerze odradzam. Pani doktor jest bardzo arogancka i już podczas pierwszych zdań teleporady neguje to co zgłasza pacjent.Usłyszałam także, że złe samopoczucie i osłabienie wynika "z ogólnego stanu przygnębienia pandemią i tym, że czas jest ogólnie ciężki no i że spotyka to teraz wiele osób a jak mi coś nie pasuje to mam zmienić lekarza i poradnie". Zostałam odesłana z kwitkiem.Beszczelność tej Pani jest okropna.Dziwię sie jak z takim podejściem ktoś jest lekarzem. Poziom empatii i zaangażowania Pani doktor oceniam jako bardzo niski.

Pacjent
@Barbara

Niestety potwierdzam arogancję i bezczelność tej pani. Nietrafiona diagnoza, nieskuteczne leki i kompletny brak zrozumienia.

marboc

Przerażająca osobowość. Pozytywy chyba wpisuje tylko rodzina. Niebezpieczna jako lekarz, neguje orzeczenia specjalistów. Wypowiada się w tematach medycznych całkowicie jej obcych i niezrozumiałych. Zdecydowanie odradzam wszystkim którym zależy na zdrowiu

Pacjent
@marboc

Niestety potwierdzam! Zdecydowanie odradzam jeśli liczysz na trafną diagnozę.

Mariusz

Mam zupełne inne zdanie niż poprzednik. jestem pacjentem Pani Doktor od wielu lat. Profesjonalnośc i kultura. Cała moja rodzina u niej się leczy i mamy do niej absolutne zaufanie i nigdy nie zmienimy lekarza rodzinnego.

Grażyna

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami. Pani dr zawsze wysłucha, zaleci co trzeba, skierowania i recepty eżeli są potrzebne to wypisuje bez żadnego problemu.

Adrian L

G7yg6f 24.03.2021 13:55 Bardzo miła Pani ! Świetny lekarz ,wszystkiego można się dowiedzieć, pomoże jak tylko potrafi ,wyrozumiała i cierpliwa ,ma bardzo dobre podejście do pacjenta ,oby więcej takich lekarzy !!

G7yg6f

Barthaz

Okropny lekarz jako człowiek.Krzyczy i wyzywa pacjentów.Stwarza wrażenie jakby musiała rozmawiać z ludźmi.Dramat!Nie słucha pacjenta tylko sama sugeruje różne rzeczy.Bardzo mało kontaktowa.Brak życzliwości do pacjenta.Omijać szerokim łukiem.

Jacek
@Barthaz

To niedopuszczalne co Cię spotkało. Naprawdę miałeś taką sytuację, gdzie lekarz wyzywał Cię jako pacjenta? Bardzo jest to niepokojące, co napisałeś na ten temat, dlatego też chcę to teraz, jak najszybciej ustalić i zrozumieć, jak to wyglądało. Będziesz tak miły i mi to napiszesz? Dziękuję. Chcę szybkiego wyjaśnienia.

Barthaz
@Jacek

@Jacek tak było.Sle to nie pierwsza taka akcja tej Pani.Odezwało się do mnie kilku pacjentów poradni gdzie byli podobnie potraktowani bez jakiekolowiek poszanowania.Zastanawiamy się nad złożeniem skargi do NFZ i Izby Lekarskiej.Jedna z osób ma nawet nagranie jak została upokorzona i pomówiona o symulowanie.

Anna W

Zgadzam się w 100%

Anna W
@Barthaz

Proszę o info na maila jeśli taki wniosek będzie wystosowany. Przyłączę się. annapoznan1@o2.pl

Marzena

Szkoda, że na tym forum znalazły się jedynie opinie pacjentów. Liczyłam, że dowiem się coś o ewentualnej pracy w gabinecie?

Japapan 57

Super lekarz. Za Panią Moniką - wszędzie

Rutas202

Okropny lekarza. Krzyczy na pacjenta i osadza o niestworzone żeczy. I diagnozuje zle. Masakra nie polecma

Sogia

Wspaniały lekarz. Ogromna empatia i zrozumienie chorego człowieka. Chylę czoła. ????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Lorych-Karawasilis - Swarzędz

• Jak się pracuje w Monika Lorych-Karawasilis?

Zobacz opinie na temat firmy Monika Lorych-Karawasilis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monika Lorych-Karawasilis?

Monika Lorych-Karawasilis
  • Os. Tytusa Działyńskiego 1A lok. 10