Opinie o Zespół Muzyczny No Problem Mirosław Wdowiak w Jawor

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zespół Muzyczny No Problem Mirosław Wdowiak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zespół Muzyczny No Problem Mirosław Wdowiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespół Muzyczny No Problem Mirosław Wdowiak w Jawor

Janusz Nowy wpis

No problem to super zespół. Prowadzenie wesele ogarniają sami w całości, a para młoda może być z gośćmi niczym się nie martwiąc.

Kania Nowy wpis

Super zespół, który doskonale wie jak zjednać sobie wszystkich gości aby każda impreza była jeszcze lepsza!

Olga Nowy wpis
@Kania

Polecam. U nas ogarnęli gości tak, że żal było schodzić z parkietu.

Halinka Nowy wpis
@Olga

Wspaniały repertuar i propozycje zabaw dla gości w każdym wieku od 2 do 100:)

JoJo

No problem to najlepsza muzyka na każdą okazję!

InA

Świetny zespól i bardzo fajni ludzie. Pełen profesjonalizm i świetny wokal. Potrafią rozruszać i zabawić gości.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Zespół muzyczny szuka klawiszowca w firmie Zespół Muzyczny No Problem Mirosław Wdowiak? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Kajko

Najlepszy zespół pod słońcem! Do dziś jestem oczarowana tym jest poprowadziliście moje wesele!

Agata
@Kajko

Gratuluję udanego wesela! Czyli z muzyką wszystko w porządku? Sami wybieraliście jakie kawałki chcecie czy zdaliście się w 100% na nich?

Eddy

Poprowadzili imprezę mojego kumpla w naprawdę dobrym stylu, taż chętnie skorzystam z ich usług!

Honorata
@Eddy

hej Eddy, widzę tutaj dużo pozytywnych opinii i sama rozważam ten zespół na wesele. Wiesz może jak to wychodzi cenowo i do której grali?

Waldek

Jeśli chodzi o rozkręcenie wesela czy innych imprez nie mają sobie równych. Zawsze swoją pozytywną energią zarazają innych i sprawiają że parkiet nigdy nie świeci pustkami!

Wioletta

To zespół który grał na weselu mojej siostry, bardzo się cieszę, że postawiła na ekipę z No Problem, bo lepszej zabawy nie mogłam sobie wyobrazić :D :D :D

Nikola

Nie od dziś wiadomo, że zespół to jeden z najważniejszych elementów udanego wesela. Z czystym sumieniem polecam Zespół No Problem, zespół grający na najwyższym poziomie, repertuar doskonale dopasowany do gości, świetnie poprowadzona impreza. Szczerze polecam!

Gosia

Byłam zachwycona muzyką. Wokal, instrumenty, aranżacje- cudo. Widać ogromną pasję.

Aneta
@Gosia

No widać po tych różnych opiniach że faktycznie mają pasję do muzyki, skoro aż tyle osób jest zachwyconych.. A to gdzie się z nimi spotkałaś?

Dorota

Każdy Wie, że imprezy z No Problem są najlepsze!

Dagmara

Super muzycy pełen profesjonalizm, bardzo dobrze prowadzą imprezę. Na kolejne wesela tylko oni. Cena adekwatna do jakości. Jesteście nie do podrobienia!

Julka

Bardzo profesjonalnie i miło poprowadzona impreza, wszyscy się bawili do białego rana.

Wanda

Grają prawdziwie energiczną i porywająca do tańca muzykę! Nie ma nudy!

Diana

Miałam okazję bawić się kilka razy przy ich muzyce i muszę powiedzieć jedno: Uwielbiam ten zespół!

Katarzyna

Poprowadzili cała imprezę na naprawdę wysokim poziomie, zarówno my jak i goście jesteśmy bardzo zadowoleni.

Władysława

Od kiedy znowu zezwolili na wspólne zabawy, to byliście najlepszym zespołem z którym się bawiłam, jesteście genialni!

TeZeK

Tak wyśmienicie jak przy waszej muzyce nie bawiłem się już naprawdę dawno

Zośka

Super zespół, pełen młodych i energicznych ludzi!

Majona

Polecam ten zespół, wszystko było zgodne z ustaleniami, najważniejsze to super komunikacja z zespołem no i oczywiście zadowoleni i wybawieni goście.

Zostaw merytoryczną opinię o Zespół Muzyczny No Problem Mirosław Wdowiak - Jawor

Zespół Muzyczny No Problem Mirosław Wdowiak
  • Widokowa 17