Opinie o Marian Gromadzki-Serwis Elektroniki RTV w Biała Podlaska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Marian Gromadzki-Serwis Elektroniki RTV. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marian Gromadzki-Serwis Elektroniki RTV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marian Gromadzki-Serwis Elektroniki RTV w Biała Podlaska

tasciowa Nowy wpis

A ja nadal podtrzymuje swoja opinię . Sprzęt który naprawiał pan Gromadzi bardzo szybko sie zepsół a man serwisant nawet nie mysli o jego naprawie w ramach gwarancji. Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Skalma Nowy wpis

Witam przed chwilą przeprowadzono umnie serwis tv wszystko spoko koleś mnie zadziwił przegląd sprzętu i naprawa trwała dosłownie chwilę jestem bardzo zadowolony i polecam na 100% tego pana Marian Gromadzki.

Andrzej Nowy wpis

Profesjonalizm ,najwyższej rangi z jakim się do tej pory spotkałem oraz kultura podejście do klienta . Maja sprawa była nie typowa , nie dotyczyła bezpośrednio naprawy sprzętu , tylko porównania zepsutego modelu telewizora z obecnie dostępnymi na rynku w tej lub wyższej klasie .Wszystko zostało mi wytłumaczone , nie zostałem sam z problemem jak to się zdarzyło w innych serwisach . Jednym słowem : wysokie zaangażowanie i pełna profeska w podejściu do klienta . Dziękuję za bardzo fachową pomoc w rozwiązaniu mojego problemu

Miłosz Nowy wpis

Najlepszy serwis z jakim się spotkałem. Profesjonalizm ,najwyższej rangi i kultura świadomego podejście do klienta, co wskazuje na umiejętność rozmowy . Jednym słowem nie ma skali określającej tak wysokiego zaangażowanie tak wysokiej znajomości wykonywanej pracy na swoim stanowisku. Dziękuję za pomocna dłoń, w rozwiązaniu mojego problemu.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Marian Gromadzki-Serwis Elektroniki RTV spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Pełny profesjonalizm .Wieloletni wybitny specjalista , usługi wykonuje rzetelnie i szybko . Wysoka kultura osobista i życzliwość. Pan Marian Gromadzki w pełni zasługuje na najwyższe uznanie jako człowiek i specjalista.

Wanda
@Anna

Brzmi rzetelnie, a jakie konkretnie usługi dla was wykonywał, że tak wielki pozytyw?

Damian ES

Najlepszy autoryzowany serwis RTV w Białej Podlaskiej. Miła obsługa, profesjonalne naprawy. Zdecydowanie Polecam ????

Zofia
@Damian ES

a jak z cenami ?

Emil

Polecam ten serwis. Miałem okazję skorzystać z usługi pana Gromadzkiego. Matryca w moim telewizorze LG miejscami się świeciła, ale została bez problemu wymieniona. Kontakt z serwisem rzeczowy i konkretny.

Jazy -Białystok,Grabówka

Witam! Chciałbym podzielić sie moją opinią w temacie pracy serwisu.Począwszy od momentu samego zgłoszenia usterki do zakończenia usługi byłem zaskoczony najwyższym profesjonalizmem jak i forma wykonania usługi.Wszystkie elementy składające sie na całość oceniam na najwyższy poziom.Wszystko odbyło sie sprawnie,szybko,merytorycznie.Polecam z czystym sumieniem,ten serwis,również jako były wieloletni usługodawca-PERFEKT!!!!

Weronika
@Jazy -Białystok,Grabówka

Widzę, że jesteś szczerze zadowolony z obsługi w tej firmie.. a powiedz proszę o co chodzi z "formą wykonania usługi"?

gołdap

Serwis na najwyższym poziomie ,miła i profesjonalna obsługa ,świetny kontakt . Gorąco polecam !!1

Elżbieta

Czy Pan Marian Gromadzki prowadzi działalność jednoosobową? Może przyjmuje na staż?

Maniek

Witam! To już nie pierwszy raz Pan Marian G. Mnie odwiedził jak zawsze precyzjia i doskonałość mnie zaskoczyła . Dziękuję za miłą i profesionalno obsługę! Pozdrawiam!!! Łosice.

Olecko

Najlepszy serwis w Polsce pełen profesjonalizm serwis od spraw samsunga na wysokim poziomie szybkość kontakt z klientem mega

Drukarnia KWADRAT

Znam ten Serwis od lat i zawsze podziwiam jego profesjonalizm. Wczoraj tego doświadczyłem kolejny raz. Bardzo dziękuję. Szczerze wszystkim polecam.

JustynaB.

Serwis mega!!! Jestem mile zaskoczona krótkim czasem naprawy telewizora.Bardzo Wam dziekuje ;*

Czym się dokładnie w firmie zajmujecie ?

daniel ełk

Na prawdę jestem zaskoczony tak szybką naprawy telewizora samsung naprawa była wykonana w czasie trwania gwarancji pan który ją wykonał brak słów perfekt takich firm na prawde nam w Polsce brakuje pozdrawian całą załogę

Daniel

A jak się tu pracuje?

Nie wypowiem się o sprzęcie, ponieważ okazał się uszkodzony, natomiast dużo uznania za pozytywną i naprawdę ekspresową (z uwagi na okres świąteczny)reakcję Pana Mariana Gromadzkiego z Serwisu Elektroniki RTV z Białej Podlaskiej, zajęcie się reklamacją, kontakt i informacja na najwyższym poziomie. Tak satysfakcjonujące sfinalizowanie reklamacji w dużym stopniu zdecydowało o ponownym wyborze telewizora Samsung. Polecam z czystym sumieniem Serwis RTV Pana Mariana Gromadzkiego z Białej Podlaskiej.

Bob

Polecam...szybko... profesjonalnie... rzetelnie.

Wiesław

Bardzo porządna firma - szybko, solidnie fachowo. Polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Marian Gromadzki-Serwis Elektroniki RTV - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Marian Gromadzki-Serwis Elektroniki RTV?

Zobacz opinie na temat firmy Marian Gromadzki-Serwis Elektroniki RTV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marian Gromadzki-Serwis Elektroniki RTV?

Marian Gromadzki-Serwis Elektroniki RTV
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Księcia Witolda 19 lok. 3
    21-500 Biała Podlaska