Team Security Krzysztof Sielawa

Aktualność
Jedna ze złota myśli,  .

JEŚLI KIEDYKOLWIEK USŁYSZYSZ ( przeczytasz)  ZŁE OPIWEŚCI NA MÓJ TEMAT ,

TO MUSISZ ZROZUMIEĆ,  ŻE BYŁ CZAS KIEDY BYŁEM RÓWNIEŻ  DOBRY DLA TYCH LUDZI

ALE ONI CI O TYM NIE POWIEDZĄ!!!
Cała prawda

Odradzam pracę u tego pana ponieważ jest bardzo nerwowy , wyzywa i poniża pracowników związku z czym ciągle szuka nowych . Nerwowo wykańcza ludzi. Traktuje ich jak śmieci. To przykre.

@Cała prawda

"Cała prawda 21.12.2020 16:45 Odradzam pracę u tego pana ponieważ jest bardzo nerwowy , wyzywa i poniża pracowników związku z czym ciągle szuka nowych . Nerwowo wykańcza ludzi" - Dziękuję za cenną opinię szkoda tylko, że anonimowa. Pracowników, którzy przychodzą do pracy by zajmować się plotkami a nie pracą, by tylko "ładnie" wyglądać, by spać na dyżurach i szukać we wszystkich winy tylko nie w swoim postępowaniu, dla takich pracowników niestety u mnie w firmie nie ma miejsca. I tu się zgodzę. Proponuje by osoba ukrywająca się pod nickiem " cała prawda" założyła sobie firmę, świadczyła usługi i by na drodze działania swojej firmy spotka takiego pracownika jak był/a sama. Pozdrawiam. Krzysztof Sielawa - Właściciel Firmy.

Dariusz
@Cała prawda

A ja się nie zgadzam, co prawda Pan Krzysztof jest emocjonalny, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu

GASCOIGNE Nowy wpis
@Cała prawda

To prawda że jest nerwowy ma problemy z emocjami na dodatek nie szanuje ludzi. Wlasciciel tej firmy jest chamem doświadczyłem tego osobiście

@GASCOIGNE

Dzień dobry. Czytam ten wpis i nie bardzo mogę zrozumieć po co powstała ta witryna. Zdaniem "GASCOIGNE” jestem chamem i doświadczył to na sobie bardzo ciekawe... Jeśli osoba – pracownik przychodzi do pracy i nie szuka sobie "przyjaciela" w szefie co wiąże się z wykonywaniem poleceń, realizowaniu stawianych zadań i to robi. Taki pracownik, współpracownik lub były współpracownik nigdy nie nazwie mnie chamem. Taka osoba przychodzi do pracy a nie do kolegi. Jako pracodawca odpowiadam za wizerunek firmy i to nie przed tymi „krzykaczami” nazywającymi mnie chamem i niestabilnie emocjonalnym człowiekiem, ale przede wszystkim przed klientem, który za tą usługę płaci. Dla współpracownika, pracownika są ważne dwie rzeczy wykonać zlecenie i po jego zakończeniu otrzymać za to wynagrodzenie. A tak prywatnie Szanowny "GASCOIGNE” może czas samemu coś zrobić, bo obrażanie i ubliżaniem innym w celu osiągnięcia tzw. postawienia w złym świetle mojej osoby nie jest to wypowiedź merytoryczna dotyczącą działania i funkcjonowania firmy...

Aktualność
 Szanowni Państwo,

Chętnie odpowiemy na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, zarówno te pozytywne jak i negatywne. Liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść.
Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników oraz zarząd!
Jesteśmy otwarci na pomysły (realne do spełnienia) w celu podniesienia jakości współpracy.
Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.
Pamiętaj w intrenecie też nie jesteś anonimowy!!!
“Zniesławienie dokonane za pomocą środków masowego komunikowania stanowi kwalifikowaną formę przestępstwa zagrożoną również karą pozbawienia wolności do roku. Innym przestępstwem jest zniewaga, o której mowa w art. 216 kodeksu karnego.”
                                                                                                                                                                                                                                                                        Serdecznie pozdrawiam,                                                                                                                                                                                                                                                                                       Właściciel Team Security

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Team Security Krzysztof Sielawa? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Właściciel

Dzień dobry. Już kiedyś na podobne pytanie odpowiadałem u Państwa na portalu, nie stosujemy przysposobienia do wykonywanej pracy, realizacji wydarzeń w ramach praktyk. Jeśli osoba wykazuje chęć pracy i posiada minimum wiedzy albo chce ją posiąść to nam wystarczy by taka osoba stała się pracownikiem, współpracownikiem firmy.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Team Security Krzysztof Sielawa? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Czy Team Security Krzysztof Sielawa ma ściśle ustalone godziny pracy?

Właściciel

Dzień dobry. Tak mamy ustalone godziny pracy ale jesteśmy mega elastyczni dla swoich klientów i pracowników.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Team Security Krzysztof Sielawa?

Właściciel

Rozwój pracownika to bardzo szerokie pojęcie proszę o doprecyzowanie zadanego pytania a z wielką chęcią na nie odpowiemy.

Czy w Team Security Krzysztof Sielawa występują paczki/bony świąteczne?

Właściciel

Fundusz socjalny w firmie istnieje mimo, iż przy umowach zlecenie nie obowiązuje pracodawcę do skorzystania z niego.

Sylwia
@Właściciel

A to super sprawa akurat, a można się dowiedzieć, co w niego tutaj w firmie wchodzi?

Sylwia

o co chodzi z tymi znakami zapytania? czyli za Twoich czasów nic nie przysługiwało prócz podstawy? ile wynosiła i kiedy to było? ciekawa też jestem co do tego czasu mogli dorzucić do obecnego funduszu

@Sylwia

Nic się nie zminilo .wynagrodzenie najniższe jak w większości firmach fundusz socjalny prosze Cię prywaciarz ,który ma całe dwa obiekty no nie róbmy sobie żartów

@Klamcaklamca

Jaki nick taka odpowiedź.... Zaniżane wynagrodzenie, prywaciarz.... Żarty ....ocena wiarygodna aż kuje w oczy z żółci.... :) Jak zaniżam wynagrodzenie to proponuję udać się do organów które mogą to stwierdzić, dokonując kontroli. Oczernianie i pisać ach i och to sorry proszę wskazać firmę która płaci więcej niż otrzymuje od klienta. Odnośnie jak to powyżej zostało określone mając dwa obiekty, widocznie firma uzyskuje z innych źródeł przychód skoro nie zalega ani w skarbówce ani w zus-ie a pracownicy otrzymują wynagrodzenie na czas. Odpisywanie osobom które nawet się z imienia i nazwiska nie umieją się przedstawić bo im strach nie pozwala a używają wymyślonych nick-ów opisują czyjeś działania są tak same wiarygodne jak słowa polityka walczącego o głosy w wyborach. Pozdrawiam Krzysztof Sielawa - Właściciel firmy

@Właściciel

Najniższe nie zaniżane tak napisałam czytamy dokładnie i dodane ze tak jak większości firm wiec te wypociny właściciela to kpina jakaś po 2 jeśli istnieje fundusz o którym ma być rozmowa to ilu pracowników z niego skorzystało?? bez zbędnych wywodów konkrety ilu ??? Konkrety bez lania wody

@Klamcaklamca

Jeśli byłaś pracownikiem ( bo piszesz powyżej w firmie żeńskiej) to chyba wiesz najlepiej co w firmie się działo ( ilości, może nazwiska od razu mam podać ..) . to że nie było paczek na święta, bonów to nie znaczy że fundusz socjalny w strukturach firmy nie działa. Po drugie ktoś mi zarzuca kłamstwo i lanie wody a podpisuje się nickiem Kłamca kłamca ( żenada) . Konkrety w odpowiedzi a proszę bardzo to proponuję założyć firmę i pokazać jak wygląda to w idealnym świecie wyobraźni takiego pracownika jak Pani...? Chyba, że pod wymownym nic-kiem kryje się kolejna niezadowolona osoba której "aspiracje i chęć rządzenia" a nie pracowania prysły jak bańka mydlana ale nie mi to oceniać. Nie wiem z czego to wynika, że czym mniej człowiek sobą wnosi tym większe ma oczekiwania od innych może to zły adres zarzutów. Kończąc ten temat proponuje najpierw wymagać od siebie i to dawać, żeby potem żądać lub zarzucać innym. Tylko ciekawe czy następny pracodawca też będzie zły bo nie robił wszystkiego jak Pani chciała....??? Krzysztof Sielawa

@Właściciel

Proponuje zarzyc leki na wyciszenie bo się Pan nakręcił właścicielu :) dyrdymały to Pan innym opowiadaj wystarczyło napisać ze nie ma paczek w firmie i temat zakończony aa i jeszcze jedno 2022 minął gdzie te etaty bo miała być zmiana w formie zastudnienia etaty to już nie będzie wow za nim znowu się Pan sznowny nakręci przeczyta co napisał Kończę temat funduszu

Właściciel

I jednak się potwierdza moje przypuszczenie. Trudne słowo ale konstruktywna rozmowa a nie obrażanie się na wzajem. Proponuję założyć firmę jeśli MA SIĘ WIEDZĘ ( jeśli się ją ma ) i utrzymać się rok lub dwa na rynku a potem pisać te wypowiedzi. Odnośnie etatu, to widać nie jest się na bieżąco albo nigdy nie było. Ta część osób, które mają wiedzę i uprawnienia mają i etaty ( od tego roku bo od tego ale mają) . Temat zastępczy raczej wskazanie gdzie leży problem nie tylko tej firmy ( patrz np. mojej) . Etaty dla wszystkich pracowników a może najpierw niech wszystkie firmy dają chociaż by umowy cywilno-prawne ( patrz zlecenia). Struktura socjalna, tak nie ma paczek poziom świadomości byłych pracowników co to jest socjal ----> brak paczek :) A poza tym, umowa zlecenie jest łatwiejsza do rozwiązania i żadna ze stron nie ma zobowiązań by w obecnym 2023 roku musieć ze sobą współpracować . Pozdrawiam i życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Krzysztof Sielawa

Aniaaaaa

Nie polecam!!!!!!!!

Dorota
@Aniaaaaa

Chciałabym wiedzieć, z jakiej perspektywy oceniasz Team Security Krzysztof Sielawa? Czy byłeś pracownikiem firmy? Jeżeli tak, to napisz konkretnie, jakie aspekty pracy w niej składają się na takie postrzeganie tego pracodawcy. Na ten moment Twoja opinia jest krótka i może okazać się mało przydatna na forum.

wolny strzelec
@Aniaaaaa

Krytyka jest ważna. Szkoda tylko braku informacji czy nie poleca tej firmy Pani Aniaaa , która pracowała w tej firmie czy konkurencja pod postacią opinii Pani Ani.

Dariusz
@Dorota

Ja oceniam firmę mega pozytywnie, to ja nawalałem, a Oni i tako się ze mną długo cackali. Pozdrawiam i życzę sukcesów firmie

@Dariusz

Dziękuję za szczerość. Tak nie należę do ludzi którym się opowiada jaki się jest człowiekiem, pracownikiem... Ci co mnie naprawdę znają wiedzą, że potrafię "ugryźć" ale nie dlatego że kogoś nie szanuje... Szacunek należy się każdemu tylko ten kto nie potrafi okazać innemu niestety często nie rozumie dlaczego on sam nie jest szanowany.... Krzysztof Sielawa

Renata
@Dariusz

Podasz jakieś przykłady? To chyba całkiem dobrze, że nie zwalnia się pracowników z byle powodu.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Team Security Krzysztof Sielawa? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Właściciel

A na jakie stanowisko Pani/Pan aspiruje bo jeśli biurowe to a owsze, wyposażamy takiego pracownika zgodnie z potrzebami a jeśli na zabezpieczenie imprez to niestety nie.

???? ✌️

Tak dostaniesz nie tylko telefon ale i samochód BMW X5 z szoferem całodniowe wyżywienie Laptopa z nielimitowanym internetem a także pokój w ****** hotelu z lokajem

sewcio

ochrona na 5* polecam fani Dawida Kwiatkowskiego

Hermenegilda
@sewcio

Bo to czysta bzdura

@Hermenegilda

Czy możesz rozwinąć swoją myśl: "Hermenegilda 31.12.2021 22:57 @sewcio Bo to czysta bzdura" ??? Kurczę używanie wymyślonego nick-u bardzo pomaga anonimowo wyrażać jakieś opinie i ok. To jest fajne sprawa, ludzie mogą napisać jak na prawdę inna osoba może spojrzeć na tego czy innego pracodawcę. Szkoda tylko, że część tych opinii to dopiero jest czysta bzdura idąc tokiem myślenia osoby wstawiającej taką opinię. Dla mnie osobiście pisać taki ktoś może wszystko co mu się w głowie urodzi, ja wiem jedno, o ŻADNEJ FIRMIE pracownik lub były pracownik nie napiszę źle jeśli sam był wobec takiej firmy ok. A jeśli ktoś ma chęć i potrzebę wylewania steku bzdur i jeśli ma to komuś pomóc to niech wylewa. Krzysztof Sielawa

Hermenegilda

@Hermenegilda

Czy można tą wypowiedź rozwinąć " Jak można być fanem impertynenckiego człowieka który za odpowiednią gotówkę ”siebie i innych sprzeda” ŻENADA " ---> sprzedam siebie i innych za odpowiednią gotówkę ??? Oj widzę, że mnie i firmy ktoś bardzo nie lubi ale cóż nie każdy musi być lubiany w miejscu gdzie się pod przykrywką ludzi więcej obraża niż chwali. Takie są prawa rynku, że pracujemy dla pieniążków, pracodawca pozyskuje kontrakty ( zlecenia), pracownik realizuje zlecenia w celu uzyskania wynagrodzenia za swoją pracę w skucie "gotówkę". Czy tu jest w tym coś złego ??? A jeśli chodzi o określenie mojej osoby jako zachowaniem impertynenckim, to nie wydaje mi się się bym tak bardzo aroganckim jak mnie tu ktoś próbuje przedstawić. Szkoda, że mimo mojej poprzedniej wiadomości ktoś kto ma odwagę określić kogoś jako aroganckim i zachowującym się obraźliwie do innych nie ma odwagi by się posługiwać własnym imieniem i nazwiskiem... Na to niestety trzeba odwagi. Żenada to wylewać na kogoś pomyje ukrywając się pod jakimś słabym nick-iem. Krzysztof Sielawa

…………..
@sewcio

Sewcio masz płaski mózg i wysuszone szare komórki dlatego jesteś jedno osobowym fanem Kwiatkowskiego

Weronika
@Właściciel

Internet już taki jest, ludzie myślą że są anonimowi i mogą wszystko. Chociaż musi Pan przyznać, że dostaje Pan dość sporo negatywnych opinii. Napisał Pan, że jeśli ktoś jest wobec firmy OK to nic złego nie napisze. Czyli rozumiem, że byli pracownicy którzy nie zachowywali się tak jak Pan oczekiwał, tak?

@Weronika

Pani Weroniko ja nie twierdzę w żadnych z odpowiedzi znajdujących się na w/w stronie że jestem diamentowym pracodawcą, ale nie dam się oczerniać osobom które swoim zachowaniem wpływały na negatywny wizerunek postrzegania prowadzonej przeze mnie firmy. Odpowiadając na stwierdzenie z Pani wiadomości . że jako pracodawca mam dość sporo negatywnych opinii , czy dość sporo negatywnych opinii tego nie jestem w stanie stwierdzić na podstawie innych firm bo tego nie śledzę ( co nie ukrywam) dla mnie najważniejsza jest moja firma. Jeśli byłbym taki zły jak co niektórzy próbują mnie tu przedstawiać to co by robiły w firmie osoby które współpraca od początku istnienia TEAM-u? Reasumując, tak jak napisałem której poprzedniej odpowiedzi na stawioną opinię, jeśli osoba która jest wobec firmy ok czyli realizuje zlecenia za które otrzymuje wynagrodzenie ( nikt u mnie o pieniążki prosić się nie musi) to ja do tej osoby jako najwyższy przedstawiciel firmy jestem ok, jeśli zaś ktoś przychodzi do pracy by sobie układać życie i zajmować się plotkami nie pracą sorry to ja takiej osoby w firmie nie potrzebuje. Na marginesie bardzo dziękuję konkurencji, że o mnie nie zapomina jak to ktoś kiedyś mądry napisał cyt. "nie ważne co mówią byle by mówili ....." Pozdrawiam Krzysztof Sielawa

Iza
@Hermenegilda

Czemu uważasz, że czysta bzdura?

Właściciel

@ Hermenegilda to patrząc po wypowiedzi to była/y pracownik lub "przyjaciel z konkurencji" . Sprzedać się, już to kiedyś wyjaśniłem... pracuje z każdym, kto nie łamie prawa jeśli widzę w tym możliwość rozwoju chociaż by finansowym firmy. Czysta bzdura czytać te obelgi to, tak jak ktoś kradnie a nie uczciwie pracuje... Pozdrawiam Krzysztof Sielawa

Iza
@Hermenegilda

Masz coś konkretnego na myśli??

@Iza

Ktoś kto na forum twierdzi, że tak dobrze mnie zna powinien wiedzieć co mam na myśli. @Hermenegildo proponuję założyć swoją firmę, być szefową samą sobie bo niestety w innym przypadku nigdy się nie odnajdziesz. Pozdrawiam

weges

facet nie daje dojść do słowa i kłamie . obiecał oddzwonić i nic. ponownie zadzwoniłem i nawet nie odebrał.

@weges

Dzień dobry. Szanowny Panie jeśli nie ma zleceń od klientów odnośnie wykonywania pracy w myśl Ustawy o ochronie osób i mienia to bardzo mi przykro ale kontakt ma być w jakim celu ??? Napisał Pan, że kłamie a mianowicie w jakich okolicznościach i odnośnie jakiego faktu został Pan wprowadzony w błąd czując się "okłamanym" przeze mnie jako Właściciela Firmy??? Z tego co wiem z każdą osobą która, wyraziła chęć podjęcia współpracy przy zabezpieczeniu imprez, informowano iż niestety w związku z covid-19 firma dokonuje w chwili obecnej wyłącznie zabezpieczenia nagrań audycji telewizyjnych. Najbliższe zapytanie dla pracowników odnośnie możliwości podjęcia pracy w dniach 22-24.03.2021 rozsyłane będzie 9.03.2021r. Jeśli wykonane połączenie telefoniczne nie zostało przez nas odebrane nie wynika to z braku szacunku do Pana a jedynie z innych zadań wynikających z prowadzenia firmy.

Tycek
@weges

Kolego, dzwoń do Sztaby napewno Cię wysłucha.

…………..
@Tycek

Weges co racja to racja i wszystko w temacie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Team Security Krzysztof Sielawa odbywa się również w języku angielskim?

Właściciel

Tak, jednak praca na terenie Polski wykonywana jest głównie w języku urzędowym czyli POLSKIM.

Właściciel

Od nowego roku planujemy małą zmianę w sposobie zatrudniania pracowników, etaty w ochronie to już nie będzie wielkie WOW a normalność. Pracownik zaczyna współpracę na umowie zlecenie, a po spełnieniu kilku rzeczy ( nie karany, nie nawala, nie kłamie i jest dyspozycyjny) wchodzi na etat. Nie będzie to dla wszystkich ale na pewno dla dużej większości udogodnienie.

Jakub
@Właściciel

Fajnie, chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy osoby całkowicie bez doświadczenia też mogą się tu starać o pracę?

@Jakub

Tak . Praca przy zabezpieczeniu imprez, ochronie obiektów, to na prawdę nic trudnego jeśli ktoś ma chęci. Szybciej pracodawca wybierze osoba, która wykazuje chęci i chce sie uczy niż lenia z doświadczeniem.

Właściciel

Panie Piotrze jeśli mogę tak się do Pana zwrócić .... bo tak się Pan przedstawia... A na pewno Pan mówi o mojej firmie, może jakaś zbieżność nazwy ???? Bo śmiem twierdzić, że pomylił Pan pracodawców :). Nigdy Pan nie był pracownikiem biurowym, nigdy nie miałem przyjemności z Panem współpracować a tym bardziej dokonywać jakiegokolwiek zakupu sprzętu w tym myszki do komputera na Pana rzecz.... :) Także proszę sprawdzić czy dobry kierunek krytyki Pan wybrał. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Wiecie, czy Team Security Krzysztof Sielawa udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Właściciel

Praca zdalna w ochronie podczas realizowania zadań jako zabezpieczenia obiektu lub zabezpieczenia wydarzenia??? Nie da się tego robić zdalnie :)))

Czy Team Security Krzysztof Sielawa oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Właściciel

Przy realizacji zleceń jednorazowych przy zabezpieczeniu imprez przy braku możliwości określenia ilości pracy w poszczególnym okresie niestety nie jesteśmy w stanie oferować umowy o pracę. Jeśli chodzi czy jest możliwość zatrudnienia innego niż umowa zlecenie to odpowiadam tak jest taka możliwość.

Nicola

@własciciel a studentów dziennych również zatrudniacie ?

@Nicola

Dzien dobry zapraszam do kontaktu tel. 731618001

@Nicola

Oczywiście przy realizacji zabezpieczenia imprez nie tylko tych masowych i student studiów dziennych też znajdzie u nas zapytania o czas i chęć podjęcia się realizacji zlecenia.

Czy w Team Security Krzysztof Sielawa zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Właściciel

Nie ma czegoś takiego w firmie jak umowa zlecenie na okres próbny. Firma zawiera z pracownikami umowy zlecenia na czas realizacji zlecenia na rzecz firmy.

Czy Team Security Krzysztof Sielawa zatrudnia studentów?

Właściciel

Tak wówczas stawka za wykonaną usługę jest oczywiście inna gdyż student do 26 roku życia jest zwolniony z opłat urzędowo-nakazanych.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Team Security Krzysztof Sielawa?

Właściciel

Przy realizacji zleceń w tzw. systemie nieregularnym, zlecenia usługi ochrony imprez Firma nie oferuje umów o pracę a jedynie umowę zlecenie. Natomiast przy ochronie stacjonarnej tj. ochronie obiektów w zależności od ustaleń indywidualnych dotyczących każdego pracownika oraz miejsca, charakteru realizowanej usługi.

Zostaw merytoryczną opinię o Team Security Krzysztof Sielawa - Kanice

• Jak się pracuje w Team Security Krzysztof Sielawa?

Zobacz opinie na temat firmy Team Security Krzysztof Sielawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Team Security Krzysztof Sielawa?

Team Security Krzysztof Sielawa