Opinie o Star Permanent By Magdalena Szczęsna w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Star Permanent By Magdalena Szczęsna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Star Permanent By Magdalena Szczęsna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star Permanent By Magdalena Szczęsna w Łódź

Hejka, Dziewczyny, powiecie mi proszę co z tymi praktykami, o które jedna Pani jakoś z rok temu pytała? Szukam ich teraz w Łodzi i przeglądam właśnie okoliczne salony, w niektórych nie ma opinii a tutaj widzę, że trochę ich jednak się pojawiło już. ;) Nie wiem jak tam sytuacje z klientkami ale czy jest tu ktoś kto współpracował zawodowo i miałby opinię? W ogóle można? Ja na wakacje bym chciała

Niezbyt szczęśliwa

Niestety w moim przypadku brwi na samym początku wyglądały nieziemsko, byłam szczęśliwa. Ale już po kilku dniach, także w przypadku korekty, makijaż zniknął na dobre i nie wrócił. Dla mnie była to jednak kasa wyrzucona w błoto, przy czym zniechęciłam się już na dobre do tego typu zabiegów. W miejscu makijażu mam szare plamy, nijak mające się czy do kształtu naturalnych brwi czy do tego co było. Myślę, że pani Magdalena nie jest dla wszystkich dobrym wyborem. Ja mogę mieć alergię na pigmenty o czym poinformowałam, natomiast podjęto próbę makijażu i efekt jest mizerny.

@Niezbyt szczęśliwa

Orientujesz się mimo wszystko czy to miejsce odwiedzają również jakieś praktykantki? Przy tym zastanawiam się także czy zgłosiłaś po prostu swój problem? Jaki mógł być ostateczny odbiór?

Magdalena Nowy wpis
@Niezbyt szczęśliwa

Przepraszam bardzo ale zrobiłam koło 8 tys zabiegów i jeżeli by Pani miała alergie na barwnik to zupełnie inaczej zareagowałby organizm . A czy przypadkiem nie wybarwiala Pani brwi ? Skąd mogę wiedzieć , ze nie ma silnych microblizn po zabiegu wcześniejszym ? Laser tez potrafi sporo utrudnić ale czasem jest niezbędny . Poza tym o wszystkim jest poinformowane w świadomym formularzu zgody …. A każda osoba podpisuje go a skoro tak to jest wyraźnie tam zaznaczone z jakim ryzykiem wiąże się owy zabieg . Nic przed nikim nie ukrywam a 3 razy wskazałam w ww dokumencie , ze nie daje gwarancji na udany zabieg . Pozdrawiam

Agnieszka z Łodzi Nowy wpis
@Niezbyt szczęśliwa

Ja byłam prawie rok temu i mój makijaż nadal wygląda dobrze. Jest kilka powodów prze które Twój makijaż mógł zniknąć Powody nieutrzymywania się długo makijażu w skórze: Cera klientki – tłusta, gruba, porowata Młody wiek -szybsza metabolizacja pigmentu Nabyte choroby Przyjmowanie leków (może zmieniać koloryt pigmentu) Stosowanie peelingów chemicznych i mechanicznych, środków pielęgnacyjnych rozjaśniających skórę, użycie laserów (wszystko w obrębie pigmentacji) Przemiana materii. Codzienna pielęgnacja Oddziaływanie promieni UV Bo z tego co piszesz to raczej nie było alergii bo objawy z całą pewnością byłyby dokuczliwe.

Aleksandra Nowy wpis

Zachwycona . Nikt nie wykonał mi tak pięknych brwi jak Pani Madzia . Kształt mega . Polecam i wracam już od 7 lat .

Marianna

Niestety to co wykonała pani Magdalena jest bardzo dalekie od ideału. Potrafi za to mydlić oczy i brac pieniądze. Nigdy wiecej. Odradzam !

@Marianna

Zgadzam się, brwi robi krzywo, każdego zmusza do swojej ulubionej metody łączonej, jak cos pójdzie nie tak, wtedy zgania winę na klientkę. Nie daje informacji przed zabiegiem. Nie polecam. Jej dni świetności przeminęły...

@Marianna

Na szczęście nie zgadzam się z tą opinią . Po mistrzowsku wykonuje swoją pracę. po tym co piszesz mogę się tylko domyślać , że jesteś konkurencją i straciłaś sporo klientek , które poszły do Pani Magdy

@Kasia

Nie zgadzam się z tą opinią. Moje brwi wykonała pięknie i udzieliła mi wszelkich informacji przed zabiegiem ! Brwi wykonuje taką metodą aby pasowały do klientki

Arleta
@Kasia

Alez bzdura tutaj … zmusza ? Zawsze się pyta w jakim stylu klientka pragnie mieć zrobione brwi . Ale już sam styl wypowiedzi świadczy o złośliwości ze strony konkurencji tyle ze ta dziewczyna ma wciąż pełne ręce roboty .

@Arleta

Wyjaśnij mi proszę po czym rozpoznajesz tak właściwie konkurencję w tym stylu wypowiedzi jak to ujęłaś? Bo to akurat ciekawe

Magdalena
@Kasia

Totalna bzdura … zawsze rozmawiam z klientka konkretnie i dziwnym trafem mam tyle pracy , ze w niedziele często muszę dokładać zabiegi by się wyrobić …. Ale cóż …. Zawiść ludzka nie zna granic i życzę więcej uśmiechu oraz pogody ducha :) łatwiej się żyje :)

Magda
@Arleta

Arletko od samego początku starano się mnie stłamsić a nawet hejtowac …. Niech sobie pisza co chcą tylko jak klientki przylatują nawet ostatnio ze Stanów do mnie to o czymś świadczy a jest ich z mca na mc coraz więcej ….. :) ja tym Paniom wysyłam dużo uśmiechu :)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Star Permanent By Magdalena Szczęsna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Co wiecie o firmie Star Permanent By Magdalena Szczęsna w miejscowości Łódź? Nadal czekamy na nowe wieści. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

znajoma

W Łodzi nie ma już firmy...i ne będzie...placówka przeniesiona do stolicy .

@znajoma

jest w Konstantynowie Łódzkim

@Agnieszka Kuca

Dzień dobry, a wiadomo skąd taka zmiana? Czy takie przeniesienie wpłynęło jakkolwiek na firmę? Zmieniło się może wyposażenie itp?

Kaja

Wracam do Madzi od kilku lat i jestem za każdym razem zachwycona . Brak przerysowania i mega naturalny afekt a o to mi chodzi ????????????

Karol
@Kaja

Przy makijażu permanentnym naturalny efekt to duży plus. Wiadomo, że nie każdy potrafi tak zrobić, więc fajnie, że trafiłaś na odpowiedni gabinet. Dużo płacisz za usługę? Ceny mają konkurencyjne?

@Karol

zapłaciłam 1300 zł to dużo jak na ten rynek usług. ale widziałam już tańsze wykonania brwi , po których prawie umarłam ze śmiechu. Więc taniej nie polecam. 1300 zł to cena adekwatna do wykonanej usługi. Moje brwi są piękne

Agnieszka Kuca

Pani Magda to prawdziwa mistrzyni ! Moje brwi teraz nareszcie są widoczne ! twarz wygląda wyraźnie a brwi mają piękny kształt i kolor !!! :) Jestem MEGA zadowolona . A Pani Magda to fantastyczna , ciepła i przemiła kobieta Dziękuję

Marysia

Świetny szkoleniowiec , mega zdolna dziewczyna a przede wszystkim bardzo empatyczny człowiek :)

Weronika

Zachwycona :) brwi wygojone jak i usta :) 10/10 i nie ma efektu przerysowania . Polecam bo ja wrócę na pewno w tym na szkolenie niebawem :)

Ola

Zachwycona . Brwi pierwsza klasa i mega naturalne . Polecam z całego serca :)

Natalia

Dzień dobry, czy w Star Permanent By Magdalena Szczęsna zatrudniani są jacyś pracownicy? Jeśli tak to na jakie stanowisko? Dajcie znać czy można liczyć na pracę w firmie np. na recepcji.

znajoma
@Natalia

Z tego co wiem to Magda przeniosła się do stolicy i obecnie nie zatrudnia nikogo. Dopiero za jakiś czas planuje ale chyba bedzie to osoba z zakresu kosmetologii.

Barbara K

Ta Pani jest synonimem swojej pracy. Ani ona, ani jej prace nie przypominają tego co widzimy w internecie.

M.
@Barbara K

Szkoda , ze Pani Barbara oczekuje perfekcyjnego makijażu na skórze wielokrotnie traktowanej laserem szantażując później , ze nikt nie udowodni iż miała wybarwianie ( chwyt poniżej pasa ) do tego odnosi się do życia prywatnego nie mając do tego prawa . Mało tego zarzuca brak kompetencji kiedy mówi się jej , ze makijaż należy odświeżać raz na rok .... bravo Pani Barbaro :) nie zna Pani totalnie podstaw jakie obowiązują przy tego typu usługach a potrafi jedynie wymuszać i ubliżać drugiej osobie .

Aga
@Barbara K

Szkoda , ze byłyśmy na tym samym szkoleniu i Magda zachowała względem Ciebie pełny profesjonalizm . Wymusiłas korektę po wiedząc , ze brwi przeszły swoje i były wybarwiane laserowo i to kilkukrotnie . Nie dziwiè się , ze po kilku korektach i to darmowych odpuściła .... ja zrobiłabym to samo :

Aga

Dla mnie nr 1 / mega zdolna dziewczyna do tego fantastyczny pełen empatii człowiek . Wrócę na bank ????

Wracam od 3 lat i bardzo polecam . Fantastyczna kobieta i mega talent . Niebawem będę u Madzi na szkoleniu bo zachwyciła nie tylko mnie ale i moja mamę swoimi pracami :)

Aleksandra

Zachwycona. Robiłam juz wczesniej w innym miejscu i tylko Madzia potrafiła perfekcyjnie dobrac kształt. Polecam :-)

Brwi u P. Magdaleny wykonałam ponad dwa lata temu, niestety usuwanie ich zajęło ponad rok! Blizny już zostaną ze mną na zawsze. Po zgłoszeniu mojego niezadowolenia usłyszałam że P. Magda ma „chłopaka prawnika” i jeśli chce mogę się z nią sądzić. (usunięte przez administratora) ! Jestem z Gdańska, salon na miejscu, który się mną zaopiekował posiadał nawet galerie prac Pani Magdaleny które regularnie usuwa. Pani jest prawdziwą gwiazdą na skale światową tylko nie w tym w czym jej się wydaje. Odradzam ku przestrodze żebyście nie przeżywały tego co musiałam przeżyć, łączny koszt usuwania plus nowych brwi to 4600zł. I przyjęły się po 1 spotkaniu! U Pani Magdy po 3! Nie wspomnę o dojazdach i mydleniu oczu żebym dalej musiała płacić za brak efektu.

Agnieszka...
@Monika

bardzo ciekawe...ze salon w Gdansku usuwa brwi po Pani Magdalenie. Czego to konkurencja nie wymysli ....Dziwne bo jakoś ja robiłam u niej brwi i moje dwie kolezanki i takiej sytuacji nie było.

Niestety brwi się nie przyjęły. Zmarnowane pieniądze, a za poprawę trzeba zaplacic

M.M.
@Ewa

Jakby Pani poczytała regulamin i opis zabiegu, nie napisalaby Pani tego komentarza. 80% powodzenia w przyjęciu się pigmentu to stan organizmu, skóry i stosowanie się do zaleceń przed i po zabiegu. Pozdrawiam.

Własnie wróciłam ze szkolenia w stolicy, które prowadziła Madzia. Mega mega i jeszcze raz mega. Cierpliwa, sympatyczna z ogormna wiedzą . Wrócę na kolejne bo warto :)

Ola

Tez wracam do Madzi od paru lat . Brwi pierwsza klasa i do tego mega sympatyczna osóbka o pięknym sercu . Pani Madziu jeśli ktoś ubliża Pani to z czystej zazdrości . Proszę dalej tworzyć i mieć wywalone na osoby typu Pani B, która jak widać potrafi tylko jedno UBLIŻAĆ !!!

Izabela

Pracuję z Madzią od ponad dwóch lat i jestem mega zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Star Permanent By Magdalena Szczęsna - Łódź

Star Permanent By Magdalena Szczęsna