Yellow Cargo Sp z o.o.

Gdynia

Opinie o Yellow Cargo Sp z o.o.

marko

właśnie pojawiło się nowe ogłoszenie. pozdro600

kamil

nie słowni jazda po 20 -40 godzin non stop często przeładowanym autem .spedytor prostak i cham zatrudniają wyzyskują do zera i następnych jeleni na parę miesięcy

Parkingowy

Teraz nazywają sie Yes Cargo,chyba firma ma jakies klopoty zaczyna parkowac swoje pojazdy na cudzych prywatnych posesjach bez zgody wlascicieli,podrzucajac auta kiedy juz wszyscy spia i tak samo je odbierajac.Chyba ze znakami drogowymi tez maja problem wjazd pojazdow do 3,5 tony a oni maja wiecej.Pod adresem rejestrowym na Mickiweicza zadnego szyldu ,kompletnie nic przygotowani zapewne do szybkiej ewakuacji.Nie polecam

były kierowca

oszuści każda dzień trzeba liczyć i pilnować próbują uszczknąć każdemu biednemu kierowcy parę stówek przy wypłacie zarobki to max 3500 zł miesięcznie gdzie średnia ilość kilometrów to 22 tysiące zajezdzaja kierowców i próbują oszukać na kasie nie polecam nawet dla początkujących kierowców :)

kojotos

sa tam 2 oddzialy,busy i ciezarowe.panowie sa w spolce jakiejs tam.nazywalo sie to yellow cargo ale panowie od ciezarowych zrobili przekret,firma upadla,kiero bez kasy,zmienili nazwe na yes cargo i funkcjonuja w najlepsze dalej.

parow
użytkownik zarejestrowany
@kojotos 10.02.2016, 16:00

czyli w tej chwili to yes cargo :) to ciekawe jak to ludzie potrafią zakręcić i wywinąć się z problemów

vivi

Widzę że szukają kierowców, tylko że w ogłoszeniu po za prawo jazdy kat B żadnych innych informacji nie podali. Skoro nawet nie chce im się pokrótce opisywać pozycji którą oferują to ja dziękuje za taką firmę. Resztę można sobie dopowiedzieć.

kupsa

Firma wszystko robi aby zarobić i nie płacić kierowcą. Jest to firma która oszukuje. Nie polecam bo tylko na tym źle wyjdziecie i z samymi nerwami, nie pomaga w trasie tylko mówią ,,radź sobie sam, nas tam nie ma (a mają nawigacje w którym miejscu jest samochód), mamy cię w dupie tylko jedź tam". Nie marnujcie czasu na tą firmę.

witek
@kupsa 05.08.2015, 16:59

witam potrzebuje się z nimi skontaktowac czy ktos może mi pomóc i podac jakieś namiary na nich albo na szefostwo t.witorzenc@vp.pl

antygrek

nie płacą zatrudniają kolejnych kierowców i nie płacą

KRIS

Stronka firmy jest spoko tylko czemu nie ukazuje kto tymi autami jezdzi!! przecież szefostwo tego nie robi. To kierowcy robią dla firmy :)

Zostaw opinię o Yellow Cargo Sp z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yellow Cargo Sp z o.o.