RED SKY Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o RED SKY Sp. z o.o.

WW

Wiesz co mniej więcej to się zarabia ponad 2000 złotych jak się jest nowym pracownikiem, jest to dobra kasa

Hrowiec

HR to też bardzo fajny żart w tej firmie:) Próby zwalniania pracowników przez telefon, oferowanie gdzie to tylko możliwe umów śmieciowych, organizowanie fikcyjnych szkoleń i zebrań że niby coś się robi:) Tak jak przedmówcy piszą - Pani od HR to HR chyba studiowała zaocznie w szkole "Kaczora Donalda i Myszki Miki" . A tak na poważnie jak cenicie sobie swoje ambicje i czas to...no właśnie szkoda ten czas marnować na Red Sky

redskajowiec

To pewnie jestes programistą w Red Sky. Oni nie mogą narzekać na pracę w tej firmie. Dla tej grupy pracowników wciąż aktualne jest słynne socjalistyczne porzekadło: 'Czy sie stoi, czy sie leży pensja się należy'

Zostaw opinię o RED SKY Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RED SKY Sp. z o.o.