Savi

Oborniki Śląskie

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

Savi
6 1 6 1

Opinie o Savi

cru

Dobra firma - rozwojowa, ale wymagająca. Pracują tam bardzo doświadczone osoby od których można się dużo nauczyć (jeśli się chce). Oferują wysokie stawki wynagrodzenia w stosunku do innych pracodawców z branży budowlanej. Trzeba się jednak liczyć z delegacjami. Działają głównie w dolnośląskim, ale zdarzają się również budowy wyjazdowe. Inżynier budowy po okresie próbnym ma szanse na auto służbowe.

Julita

Ktoś z Was obecnie pracuje w Savi? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat aktualnych warunków zatrudnienia. Szczególnie, że właśnie trwa rekrutacja na stanowisko Inżynier budowy. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją na tę ofertę pracy?

apak

Skoro nie oczekują wyszego, to atmosfera ejst bardzo dobra.

Zostaw opinię o Savi - Oborniki Śląskie

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Savi