Savi

Oborniki Śląskie

Savi

Opinie o Savi

cru

Dobra firma - rozwojowa, ale wymagająca. Pracują tam bardzo doświadczone osoby od których można się dużo nauczyć (jeśli się chce). Oferują wysokie stawki wynagrodzenia w stosunku do innych pracodawców z branży budowlanej. Trzeba się jednak liczyć z delegacjami. Działają głównie w dolnośląskim, ale zdarzają się również budowy wyjazdowe. Inżynier budowy po okresie próbnym ma szanse na auto służbowe.

Julita

Ktoś z Was obecnie pracuje w Savi? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat aktualnych warunków zatrudnienia. Szczególnie, że właśnie trwa rekrutacja na stanowisko Inżynier budowy. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją na tę ofertę pracy?

apak

Skoro nie oczekują wyszego, to atmosfera ejst bardzo dobra.

Zostaw opinię o Savi - Oborniki Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Savi