Opinie o Patryk Karasiński International Transport & Spedition w Pobiedziska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Patryk Karasiński International Transport & Spedition. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Patryk Karasiński International Transport & Spedition na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patryk Karasiński International Transport & Spedition w Pobiedziska

Pracownik Nowy wpis

Omijajcie tą firmę z daleka dobrze radzę. Synek mamusi ciągnie z niej ile się da ,a udaje wielkiego pana. Wiecznie brak wypłat na czas, zero szacunku do ludzi, pracowników czy poszanowania ich czasu pracy. Robota szukana na ostatnią chwilę bo zleceń brak zresztą co nikogo nie dziwi bo kto dłużej z nim popracuję wszystko wie

Jan kowalski Nowy wpis

Powiem tak u Patryka prawcowel pół roku i szczerze nie dziwię się że nazywali (usunięte przez administratora)bo ciągle Hiszpania Portugalia Włochy wracam i wszystko na strzała u niego jak pracowałem nie pamiętam kiedy ja poszedłem spać cały czas noc strzały nie wyspany kończę kurs o 5 nad ranem A n ten mi wysyła że na 6:30 mam jechać do Francji z pod Portugalia to był nistny koszmar nią płacił wogule składek na ZUS i tym podobne trzeba tam pracować i samemu się przejechać nie polecam tego pracodawcy firma krzak

Czy w Patryk Karasiński International Transport & Spedition pracuje się na open space?

Szymon

Jak czytam opinie ludzi nie polecających pracy u Patryka to śmiać mi się chce. Wszyscy Ci ludzie to typowi bajkopisarze z Baden Baden. Widziałem stan aut po takich ludziach, uszkodzone, poobijane więc nic dziwnego że jakaś kwota nie została wypłacona ze względu na straty. Ja pracuję w tej firmie od 8 miesięcy, nie ma problemów ani z kasą ani z pomocą spedycji. Nie ma do czego się przyczepić więc polecam ????

Ale to warunki nie pokrywały się z tymi na umowie, czy chodzi o coś innego? Chłopak myśli wysłać cv do firmy ale widzę, że chyba powinien się jeszcze wstrzymać?

Mariusz Nowy wpis
@Anna

Pracowałem z dwa lata temu , było wszystko Ok , nie mam kontaktu z Patrykiem ale pracują chlopacy co ze mną pracowali z którymi utrzymuje kontakt i chwalą sobie prace u niego

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Patryk Karasiński International Transport & Spedition? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Mateusz

Dawidku poplacz sie mamusi ze zostales przez szefa wyjebany , ile Ty gosciu masz lat ponad 35 a zachowujesz sie gorzej niz moj 10 letni syn , szef powinien juz (usunięte przez administratora) Cie na samym poczatku jak Cie przyjal bo musialem odbiory robic za Ciebie z chlopakami a zgarniales takie same siano jak my , byles zjebem nielubianym i nadal nim pozostales bambrze

Patryk Karasiński

Dawid Pasik - wiem ze uraziłem Twoja dume ze zostałes zwolniony w dniu Wigilii , zamiast prezentu jak wszyscy inni to Ty dostales w prezencie wypowiedzenie umowy , nie przekonala mnie nawet Twoja dziewczyna proszac mnie zebym zmienil decyzje Cyt. " Może nam uda sie dojsc do jakiegos porozumienia , Dawida trzeba umiec postawic do pionu " , Dawidzie ja nie zamierzalem Ciebie ustawiac do pionu , bo to Ty sam powinienes sie ogarnąc, nie odpisalem jej bo moja decyzja była nieodwracalna , oraz nic by to dało to ze Twoja narzyczona do mnie wypisywala , a sam wiesz ze miales problemy z narkotykami i oraz podczas pracy je zazywales , ja jako pracodawca nie moglem dopuscic do tego zebys zabił kogos przez swoje nieodpowiedzalne zachowanie kogos kogo napotkasz na swojej drodze , bym sie bił z myślami do końca życia ze wiedząc o tym udostepnilem Ci narzedzie do tego , rowniez nie wiem czy probowales ze mnie zrobic debila czy bo debilem wiem ze jestes jak wpierales mi ze 10 palet pustych ktore miales zawiesc na firme znikły z samochodu i probowales mi wmowic ze wypadły Ci one na autostradzie , wtedy poklepalem Cie po plecach i powiedzialem "ok" usmiechajac sie , GPS był w samochodzie i wiedzialem nawet w ktorym skupie byles i je sprzedales , a ze Ci nie potracilem za te palety nie chcialem Ci wiekszej przykrosci sprawic w w swięta , bo widze ze Cie strasznie to boli :) nie rob z siebie blazna i sie ogarnij ze swoim zyciem oraz zachowuj sie jak facet ze bierze to na klate a nie placze po kątach ze został zwolniony bo jestes stary byk ( odklejony )a rozum mały ptaszek ma wiekszy niz Ty :)

Mariusz

Dawid przestan juz błaznowac ,bo byles nasza czarna owca jak pracowales wtedy kiedy wspolnie pracowalismy najlepiej co potrafiles to jechac na navigacji ale z kreska biała a w dzien pracy odsypiac weekendy Pracowalismy razem u Zioła tam to samo odjebywales i zostales wyjebany i do kazdego masz pretensje wez sie gosciu ogarnil lub odstaw biale bo Ci to nie sluzy

Pracowałem przez rok czasu ale w trakcie zrobiłem prawko na duże i musiałem zrezygnować , chętnie wrócę jak były szef wejdzie w ciężarówki.

Wojtek

Pracowalem w tej firmie 2 lata , polecam jako pracodawce , pieniadze na czas , musialem zrezygnowac z pracy z powodow narodzin dziecka ale mam nadzieje ze kiedys wroce ponownie do pracy u Pana Patryka

Dawid

Pracowałem i tego goscia.(usunięte przez administratora) Nie wypłaca pieniędzy na czas obciąża za wszystko i udaje greka . Mówi tak szybko ze chyba sam siebie nie rozumie. Mamusia dała pieniążki a on udaje wielkiego właściciela . Parodia NIE POLECAM.

Marek Sentkowski

Dzień dobry wszystki zainteresowany. Pracuje u Pana Patryk już od roku i nie mogę narzekać na nic. Pieniądze wypłacane na czas w całości po każdym zjeździe do domu, auto pod dom zawsze. Nie mam na co narzekać. A jeśli ktoś nie dostał całości wypłaty to pewnie przez własną głupotę(narobił nie potrzebnych kilometrów, pojechał na zły adres, uszkodził auto z własnej winy itp. itd.) a za własne błędy trzeba płacić, ponieść konserwacje nie stety. Firma jest ok i szef też. Dzięki to tyle z mojej strony.

Krzysztof Marcel

Witam serdecznie ja niestety miałem styczność z Tą firmą jak Kierowca,niestety nie zostały wypłacone mojej osobie zgodnie z ustaleniami wszystkie pieniądze za moja wykonana pracę.Pomimo mego upomnienia się o zapłatę po wykonanej pracy właściciel nie firmy Nie kwasu się do zwrotu gotówki 300 zł za pracę unika i nie odbiera telefonu.Przestroga dla Kierowców Pozdrawiam Krzysztof Trzybiński

Zostaw merytoryczną opinię o Patryk Karasiński International Transport & Spedition - Pobiedziska

• Jak się pracuje w Patryk Karasiński International Transport & Spedition?

Zobacz opinie na temat firmy Patryk Karasiński International Transport & Spedition tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patryk Karasiński International Transport & Spedition?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Patryk Karasiński International Transport & Spedition
  • Goślińska 68