Opinie o Country Catering Jacek Lewandowski w Żakowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Country Catering Jacek Lewandowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Country Catering Jacek Lewandowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Country Catering Jacek Lewandowski w Żakowice

Wiesz kto Nowy wpis

Nie polecam jako pracodawcy, za pieniądze sprzeda duszę

Daria Nowy wpis

Powiedzcie jak firma radzi sobie w tym czasie? Czy warto myśleć o pracy w firmie?

Justyna

Z pracodawca tym mialam watpliwa przyjemność spotkac sie w bufecie na asp. 12 zl ba godzinę i obslugujesz studentów wykladowcow okolo70 osob badz ponad 70 kolejka na 25 osob co chwila prawie i 15 minut maja na zjedzenie posiłku więc musisz sie wyrabiac i pretensje w miedzy czasie pracodawcy. ze nie dopilnujesz czy oddali sztuczce na zmywak no chore. Ale to tylk namiastka idiotycznych wymagan tego pana. Żarty jakie funduje ten Pan sa ponizej pasa i wraz ze swoją zona z którą pracuje wprowadza atmosfere nie do zniesienia. Obgaduja wszytkich i jednocześnie podlizuja sie każdemu wulgaryzny jakie pan pracodawca czyki pan Jacek serwuje z kuchni na porządku dziennyn slyszane na sali. Ogolem ten pan ma problem ze soba. Nie polecam jesli komukolwiek zalezy na spokojnej pracy w milej atmosferze.

Maja Nowy wpis
@Justyna

Aniu , Justyno czy tam Zosiu ...czyż to nie ta sama osoba o trzech imionach. Znam pana Jacka nie jest idealny ...ale ta krytyka jest nad wyraz przesadzona .(usunięte przez administratora) I jeszcze małe spostrzeżenie ... Osoba to jedno a prac jaką wykonuje to drugie ...a tutaj pan Jacek jest profesjonalistą ...Gotuje smacznie i zdrowo ; wszystko , co podaje swoim klientom jest świeże a to w żywieniu najważniejsze !!(usunięte przez administratora)

Kornel Nowy wpis

Czy firma ruszyła już po tym postoju? Bardzo dużo ograniczeń wprowadzono w związku z epidemią?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Country Catering Jacek Lewandowski kandydat na stanowisko Pracownik bufetu ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zosia

Nie polecam. Pracodawca wiecznie nie zadowolony pod byle pretekstem. Nie sznaujacy pracownika ale zarówno bardzo chamski. Atmossfera kazdy juz moze sobie wyobrazić jaka. Stanowczo odradzam.

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Country Catering Jacek Lewandowski - Żakowice

• Jak się pracuje w Country Catering Jacek Lewandowski?

Zobacz opinie na temat firmy Country Catering Jacek Lewandowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Country Catering Jacek Lewandowski
  • Ogrodnicza 5