Opinie o Auto Serwis Krzysztof Sabela w Tadzin

Auto Serwis Krzysztof Sabela
0 0 2 5 1
DawnyKlient Nowy wpis

Naciagacz. Chciał za wymiane ramy pomocniczej 450 a inny skasowal 150. Teraz po wymianie sprzegła po paru km pedal wpadl,a pan zdziwiony dlaczego, po drugie wpadl tez pedal hamulca I dziwne ze po wymianie klocków tylko tak nagle w tym warsztacie powód nadlamany elastyczny przewód lewego koła a pan wmawia korozje przewodow wszystkich teraz I probuje sie wybielic. A czemu wcześniej tej niby korozje nie widział dziwne. Szczescie ma ze auto nie uderzylo w inne jak zginęły hamulce. I to jest mechanik który wypuszcza takie auto,zero informacji Wcześniej czyli kreci dobrze żeby znowu zarobić. A tani nie jest.. A i robi nadal a warsztat oficjalnie zamknięty podobno zawiesil dzialalnosc Czyli robi auta na lewo. Wystarczy podjechac i zobaczyć ile aut w kolejce do naprawy. I co jakiś czas kolejne nastepne. Czyli firma działa ale bez faktur za uslug.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Auto Serwis Krzysztof Sabela w mieście Tadzin? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Auto Serwis Krzysztof Sabela - Tadzin

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Auto Serwis Krzysztof Sabela