Opinie o Usługi BHP i Ppoż Katarzyna Jakubowska-Rozwalka w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Usługi BHP i Ppoż Katarzyna Jakubowska-Rozwalka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Usługi BHP i Ppoż Katarzyna Jakubowska-Rozwalka o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi BHP i Ppoż Katarzyna Jakubowska-Rozwalka w Rawicz

Ksawy

Czemu tak ciśniecie na ta firmę? Chce iść na rozmowę , warto ?

Grażyna
@Ksawy

No nie wypłacają wynagrodzeń z tego co czytam. Nie odstraszyło Cię to? Poszedłes na rozmowę czy nie?

@Ksawy

Na rozmowę odnośnie czego pracy jako kierowca? To lepiej powiedz w domu przed tv mniej stracisz

@Ksawy

Kolego za 3500 km zarobiłem 600 zł resztę sobie dopowiedz. Umówienie na place za km a dochodzi co do czego to płaci niby z karty bo km jest nielegalne tak Ci powie haha. No i pierwsza trasa weekend w kabinie jak się dasz haha

@Kilometr

a jak jest wpisane na umowie? że płaca za kilometry?

@Ksawy

Jak chcesz popracować sobie za free to idź

@Marta

A ile masz na umowie a ile faktycznie zarabiasz?

@Marta

A dla zaspokojenia twojej ciekawości nie ma takiej umowy jak płatny km bo to nie legalne. I w ten sposób robią ludzi w uja. I ten pseudo niewiadomo kto jak go nazwać partner- spedytor ????????

Zott

Nie polecam firmy. Nie wywiązuje się ze współpracy.

@Zott

A u Ciebie to jak sytuacja z tym wygląda? Odnośnie czego się niby nie wywiązali? Dziwi mnie to, że do dziś takie coś mogłoby trwać, bo kiedyś już ktoś o tym wspominał

zott Nowy wpis
@Agnieszka

A kim dla nich jesteś?

Ważne

Witam czy są tu byle pracownice biurowe ?

Grażyna
@Ważne

A dlaczego ich szukasz?

Ważne
@Grażyna

Bo szukam

@Ważne

Też pracowałaś w biurze tutaj?

Ksksjsk
@Agnieszka

Tak

@Ksksjsk

A wiesz coś więcej na temat ich wypłacalności? Bo widzę, że było lekkie poruszenie co do tego wcześniej

Xxx

Czy treść negatywnych komentarzy na temat nie wypłacalnosci firmy dotyczy usług BHP i Ppoż Katarzyna Jakubowska-Rozwalka- Rawicz?

Ccc
@Xxx

Tak

@Ccc

I rozumiem, że Ty jesteś tym problemem osobiście dotknięty? Robisz coś w tym kierunku?

@Ccc

Kolego zostałeś zrobiony na kasę odezwij się ja też

Sssd
@Kilometr

Dużo na temat tej firmy wie kancelaria adwokacka z Leszna Pan Michał Lapok poszukaj w internecie pomoże na pewno????

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Usługi BHP i Ppoż Katarzyna Jakubowska-Rozwalka, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
mewa

brak słów

Zonk

Jak jest u nich? Jak chcesz rekreacyjnie i charytatywnie sobie popracować to zgodę się właśnie do tej firmy bo pieniędzy za pracę nie zobaczysz a napewno nie takie na jakie ugadywales się z pseudo panem spedytorem czy kim on tam jest. Mowa tu o etacie kierowcy oczywiście. Dziwię się że nikt jeszcze z nimi nie zrobił porządku no jakiś pip. Z całego serca nie polecam wolałbym puszki zbierać więcej by z tego było pieniędzy

@Zonk

Ojj tymi puszkami to cudownie to podsumowałaś. ;p Bo z tym PIPem to chyba trzeba zgłosić, raczej sami z siebie to tak nie wpadają?

Agnieszka

Z tego co widzę ludzie się tu skarżą, że firma podobno jest niewypłacalna. Ktoś stwierdził, że coś dziwnego musi się u nich dziać, ale co dokładnie? Zna ktoś szczegóły? Faktycznie jest coś nie tak czy może celowo będą szli w "upadłość"? Słyszałam już o takich przypadkach

byłego pracownika znajoma

Nie wypłaca wynagrodzenia, a jak coś nie pasuję to idzie i zawiadomienia na pracownika daje bezpodstawne

@byłego pracownika znajoma

Nie wypłacalna?

@byłego pracownika znajoma

Kolego pracowałeś tam ? Jest możliwość kontaktu z Tobą ? Też jestem byłym pracownikiem mam sprawę

@Kilometr

Sprawa odnosi się do czegoś negatywnego w związku z całą tą firmą? Bo widzę, że podobno niewypłacalni są

Olek

Firma nie wypłacalna.

Dariusz
@Olek

A co z pracownikami? Czy dostali wypłaty za poprzedni miesiąc?

Znajomy

Duże kłopoty z wypłacalnością firmy.. dzieje się coś dziwnego tam ..

Arek

Nie polecam !

Były
@Arek

Nie płaci (usunięte przez administratora) kierowców .Nie polecam tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi BHP i Ppoż Katarzyna Jakubowska-Rozwalka - Rawicz

• Jak się pracuje w Usługi BHP i Ppoż Katarzyna Jakubowska-Rozwalka?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi BHP i Ppoż Katarzyna Jakubowska-Rozwalka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi BHP i Ppoż Katarzyna Jakubowska-Rozwalka?

Usługi BHP i Ppoż Katarzyna Jakubowska-Rozwalka
  • Mikołaja Kopernika 3 lok. 6