Samet

Opole Lubelskie

Opinie o Samet

Szybki

Ta firma to syf i malaria,tak było,jest i bedzie. Znana z tego w całym powiecie. Urzad pracy ciagle kieruje tam ludzi. Wiecznie wolny etat.Zarobki przy tej pracy zalosne. Pojecie BHP nie istnieje. Ci co pracuja to chyba dzieki wodzie tam daja sobie rade:)

Worker1
@Szybki 12.07.2017 16:35

Co kolega pisze prawda w 1000%

Wojtek

Jak komuś zależy i pracuje na 100 % to może dobrze zarobić, a jak ktoś olewa to i firma go olewa.

Szybki

nyk

xxx, jakoś nie chce mi się wierzyć, że pracownicy na takich samych stawkach zostają

xxx

Tam nic się nie zmienia w szczególności zarobki.

xxx

Obecnie w samecie pijaństwo się skończyło a zarobki no cóż jak były tak są.

dziki

to może mi ktoś napisze ile zarabia w tej firmie osoba która nie pije i stara się pracować (( usunięte przez administratora ) chodzi o spaware

wodzo

oczywiście pic wody wysoko procentowej

wodzo

co jak co ale w samecie nauczycie się bez tego ani róż

darek

niektórym praca monotonna pasuje, a innym nie.....ja mogę na produkcji, chodzi głównie o stałe zatrudnienie i ciągłe wynagrodzenie. Zastanawiam się czy ludzi bez doświadczenia przyjmą bo ja po szkole policealnej jestem i szukam teraz czegoś, zastanawiam jak tu załapać się do Samet bo ciężkiej pracy się nie boję jeśli o to chodzi

szybka wiesia

z projektowaniem to za wiele wspólnego nie mam ale taka produkcja jak najbardziej mnie w kontekście kariery i zatrudnienia interesuje. jakie trzeba spełnić wymagania i mieć predyspozycje żeby zdobyć zatrudnienie na produkcji w Samet? czy ogólnie jest możliwa jakaś realna ścieżka awansu u nich na takiej produkcji?

czesiu

admin chciałby potwierdzenia i zdjęcia o pracodawcy ? kilka osób by się znalazło (baz ściemy)bo nie ma co ukrywać prawdy. A pracodawca takich to i na miesiąc lub dwa przyjmie bo korzystać trzeba z ludzi...

czesiu

Pierw o dzieło (przynajmniej 1 miesiąc), po za tym o pracę, jak będziesz BARDZO BARDZO chciał(usunięte przez administratora)

czesiu

waldq NAJwięcej to spawaczy tam, ale na jakiegoś obijacza też się załapiesz :D tylko 2tys. to w wyobraźni jeżeli masz bujną. :] (usunięte przez administratora)

czesiu

Jaki szef..? Z jednym się dogadasz za pół maciory, lub skrzynke wody, a z drugim za całą maciorę (beczkowozem lepiej nie podjeżdżać).:] Ogólnie w firmie bez wody nie przetrwasz. Zarobki to jak masz obrotny jezor to może 2tys. z plusem będzie, a inaczej to zapomnij o przeżyciu.., chiba że np. masz traktor i być może na jakiś spęd jeździsz, jeżeli tak to ta firma jest z pewnością dla ciebie i bierz cysterne czyściocha.., a brama sama się otworzy.

fred

W czasie rozmowy z szefem czy kim on tam jest odniosłem wrażenie ,że jest strasznie niekulturalny i opryskliwy . Ogólnie nie polecam.

ram

bardzo fajna firma polecam!!

azor

Średnio, polecana odporność na stres związany z terminowością.

Zostaw opinię o Samet - Opole Lubelskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samet