Opinie o P.P.H.U Poj-Met Kazimierz Przybylski w Zduńska Wola Tymienicka 4F

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy P.P.H.U Poj-Met Kazimierz Przybylski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w P.P.H.U Poj-Met Kazimierz Przybylski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U Poj-Met Kazimierz Przybylski w Zduńska Wola Tymienicka 4F

Tonik Nowy wpis

Firma jak najbardziej ok, szanująca pracowników, ale wiadomo, że wszystkim się nie dogodzi.

były pracownik Nowy wpis
@Tonik

Żartujesz sobie? Prawda? Tam nie ma szacunku do ludzi, tylko pracownicy nawzajem się szanują. Pracodawca myśli, że jest bogiem i, że ludzi może traktować jak (usunięte przez administratora)

Czy P.P.H.U Poj-Met Kazimierz Przybylski narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

xyz Nowy wpis

Narzuca wszystko, co do urlopów nie wiem, tyle tam się nie da wytrzymać.

Współpracownik

Mam okazję współpracować z firmą Poj-Met od kilku lat. Firma Poj-Met to godny polecenia i rzetelny pracodawca.

Don Pedro
@Współpracownik

Współpracowac z nim a pracowac u niego to dwie różne sprawy. Pewnie towar na czas, ale pensja dla pracowników i nadgodziny to juz totalna porażka.

Sylwia
@Don Pedro

Jesteś pracownikiem P.P.H.U Poj-Met, jeśli dobrze rozumiem. Piszesz o nadgodzinach. Jak często się zdarzają?

xyz Nowy wpis
@Sylwia

Nadgodziny są codziennie, bo pracuję się tam po 9 godzin w biurze, 10 godzin na produkcji, od poniedziałku do soboty.

Tycjan

@pracownik biurowy Jak w każdej firmie taki tu trzeba pracować bo za to płacą. Chyba, że to wpis konkurencji!

Pracownik biurowy
@Tycjan

Polecam popracować tam chociaż dwa miesiące, a przekonasz się, że to co tu pisze jest tylko prawdą. Internet ma to do siebie, że można wyrazić pozytywną jak i negatywną opinie na temat pracodawcy. Skorzystasz okey, jeśli nie, pezekonasz się sam. Powodzenia ;)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.P.H.U Poj-Met Kazimierz Przybylski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dekarz
COMMERCECON
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Praca w ochronie na terenie Sieradza
Zduńska Wola
Seris Konsalnet Holding S.A.
pracownik biurowy

Praca tutaj to istna katorga, idzie się wykończyć nerwowo. Właściciel nie szanuje nikogo (nawet potencjalnych klientów, którzy i tak po rozmowie z nim rezygnują z zamówienia), ubliża (nie będę przytaczać jego słów) , drze się, wmawia coś czego nie było, mógłby dostać Oscara za rolę kłamcy - szybciej niż DiCaprio, mobbing w idealnym przykładzie . Nic nie potrafi zrobić sam, trzeba przy nim skakać jak przy małym dziecku (przynieś, wynieś, pozamiataj) - chociaż nie, małe dziecko potrafi cokolwiek zrobić samemu. Ogólnie ujmując myśli, że jak ktoś u niego pracuje to jest jego niewolnikiem, najlepiej dostępnym 24h na dobę, na każde jego zawołanie. Wszystko musi być tak jak on chce. Wychodzi również z założenia, że szef ma zawsze rację i nie masz prawa mu się sprzeciwić w przeciwnym razie usłyszysz stek obelg.

Witam Praca u Pana przybylskiego była moim najwiekszą porażką nie dość że ubliża innym nie ma szacunku do pracowników, robotników, to jeszcze bierze na litość innych którym jest winny pieniądze (np materiał) przypro co się stało ale jak zakładał firmę to był znacznie lepszy po czasie stał się "tyranem" ludzie pracują u niego po 10h i nie pamietają wolnej soboty. Fajna praca ale pracodawca mógłby nad sobą popracować Moje sugestie dla P.P.H.U Poj-Met Kazimierz Przybylski: Niech P. Kazimierz popracuje nad sobą i swoim stosunkiem do innych Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wspomniałam o tym wyżej

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Poj-Met Kazimierz Przybylski - Zduńska Wola

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042