Witam.
Chciałem krótko odradzić pracy w tej firmie żeby dostać umowę w tej firmie na cały etat to graniczy z cudem a i tak pracujesz jak na pełnym etacie i jeszcze robią o to problemy w sumie jak o wszystko gruby szef największy kłamca pan kelner z zawodu potrafi wyzywać własną żonę od najgorszej przy klientach zero szacunku dla kogokolwiek nowych pracowników wyzywa od (usunięte przez administratora) idiotów i że nic nie potrafią szefowa (żona ) nie jest lepsza następny grubas w rodzinie który usprawiedliwia szefa że on taki nie jest i ma tylko dzisiaj zły dzień kobieta która sztucznie się śmieje z każdego zdania które do niej wypowiesz, obcinanie wypłaty ze względu na kornowirusa oczywiście marnej wypłaty patrząc na to że albo tu pracujesz na czarno albo na 1/2 etatu i dostajesz 2500 na rękę a i tak co 500 odejmą od wypłaty bo wirus.... , ten śmieszny szef który ma się za znawcę wciska stary sprzęt klientowi który zalega na magazynie i kłamie że to jest najnowszy sprzęt tylko żeby się pozbyć towaru, warto sprawdzać na internecie co wam polecają w tym sklepie żeby nie zostać oszukanym.Nikomu nie polecam tej firmy