Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo-Usługowe Makler ZPCHR Kapyszewski Marek w Konin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo-Usługowe Makler ZPCHR Kapyszewski Marek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo-Usługowe Makler ZPCHR Kapyszewski Marek o rekrutacji.

Branże: Produkcja, wynajem i serwis odzieży i obuwia roboczego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo-Usługowe Makler ZPCHR Kapyszewski Marek w Konin

Wojciech

Dokładnie jak Pan Jarek pisze zachowanie Marka własciciela tego psełdo zakładu pracy jest karygodne to jest (usunięte przez administratora) nie polecam proszę omijać ten zakład szerokim łukiem jeżeli nie chcecie stracić nerwów i zdrowia. Zgadzam się również że te pozytywne pewnie sam sobie pisze ja nie pozdrawiam

Magda

Solidna firma , rzetelny pracodawca. To firma , dla której każdy pracownik jest tak samo ważny. Praca w miłej, przyjaznej atmosferze. Świetny i zgrany zespół pracowników. Pracodawca pomocny w każdej sytuacji. Pracuje tutaj już ponad 10 lat i liczę na co najmniej kolejne tyle :)

Janusz

Pracuję tutaj od około 2012 r. i jestem mega zadowolony. W przyszłym roku idę już niestety na emeryturę, Nigdy nie zawiodłem ani na kolegach ani pracodawcy. Jeśli ktoś szuka pracy gdzie będzie czuł się znakomicie , komfortowo i pracował godnie i w rewelacyjnej atmosferze . to polecam firmę Makler .

Ktos Nowy wpis

Dokładnie Panie K deptać to można karaluchy a nie ludzi choć karaluchy maja czasem większą inteligencję i są mniej obrzydliwe niż niektórzy pracodawcy.Mam nadzieję że karma zaczyna już powoli do Was wracać a te " pozytywne" opinie no usmialam się jak nigdy nawet nie chciało się być na tyle kreatywnym żeby wpisać inne imie niż imie córki ha ha dno

Prawie zdeptana Nowy wpis

Ta firma to jedna wielka porażka.Moze na początku właściciele zachowywali się jak ludzie ale teraz pracownik jest dla nich jak karaluch którego w każdej chwili można zdeptać.Uwazaja ze za najniższa krajowa która nawet nie jest od nich mają darmowe (usunięte przez administratora) do pracy.Pozytywne opinie które tu widać są od zastraszonych pracowników.Nie mylcie ich z prawdą.

Wojciech Nowy wpis

Jarek Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam chcesz stracić resztki godności to się tam zatrudnij zachowanie Pana Marka wobec pracowników jest karygodne w stosunku do ludzi tam pracujących. Wszech obecny (usunięte przez administratora) poniżanie zastraszanie jest na porządku dziennym a i owszem zgadzam się z wcześniejszą opinia że Pan Marek pomaga w załatwieniu grupy inwalidzkiej co nie jest do końca zgodne z prawem. Pozytywne opinie sam sobie piszesz Panie Marku . Pozdrawiam i życzę miłego zastraszania pracowników.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo-Usługowe Makler ZPCHR Kapyszewski Marek? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo-Usługowe Makler ZPCHR Kapyszewski Marek?

Niezniszczona

Jeśli chcesz stracić poczucie własnej godności ,sprawiedliwości, honoru i przydatności zawodowej podejmij w tej firmie pracę -będziesz tylko masą pracowniczą z pensji minimalną pracując w akordzie wykorzystany na maxa pomogą ci także zdobyć niepełnosprawność najlepiej umysłową dla własnych korzyści, na nic więcej nie licz.Jednak gdy staniesz się nie wygodny, niepotrzebny pozbędą się ciebie bez skrupułów fabrykując oskarżenia, szantażująć, zastraszając manipulując współpracownikami lub w mówią ci że masz z głową nie tak.To niektóre z metod stosowanych w tej firmie dla osiągnięcia własnych korzyści -jeśli chcesz tu pracować wybór należy do ciebie. Nie udało im się mnie zastraszyć,zniszczyć i wmówić depresji. Nie straciłam też własnej godności, honoru czy przydatności zawodowej a zmanipulowanym współpracownikom nie zazdroszczę sytuacji -zabawa psychiką ludzką jest niebezpieczna i warto pamiętać prowadzi do wielu nieszczęść. Pozdrawiam panie M.Kapyszewski Człowiek jest większą wartością niż pieniądze

Abc
@Niezniszczona

Po części zgadzam się z tą opinią. Pracownik nie ma praktycznie nic do gadania, bardzo dużo pracy którą trzeba szybko wykonywać. Po prostu nie polecam. A negatywne opinie nie biorą się z nieba, więc może warto przemyśleć niektóre zachowania odnośnie pracowników oraz umów o pracę dla pracowników.

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo-Usługowe Makler ZPCHR Kapyszewski Marek zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Marzena

dzień dobry, widziałam ogłoszenie dla szwaczki z ubiegłego roku i tak tu trafiłam. Chciałam się dopytać o aktualne warunki pracy ale ta wcześniejsza opinia zaczęła mnie zastanawiać czy ktoś może się codo niej odnieść? jaka jest bieżąca atmosfera w miejscu pracy i ile szwaczek teraz się zatrudnia? to w miarę stałe pracownice? i jakie zarobki w tym roku?

@Marzena

Pracuję w firmie od 8 lat i bardzo cenię sobie pracę w tym miejscu. Jest to zakład pracy chronionej, w której w większości są zatrudnione osoby niepełnosprawne z różnych powodów. Atmosfera jest bardzo dobra, współpracownicy życzliwi, zgrani, pomocni. Można liczyć na wsparcie nie tylko z ich strony, ale i pracodawcy. Wynagrodzenie wypłacane na czas. Kto ma chęć do pracy znajduje tutaj zatrudnienie na dłużej. W większości jest tutaj stała kadra szwaczek. Niestety była koleżanka rozmija się z prawdą, nie odnalazła się w tej pracy, nie potrafiła pracować w grupie, więc musieliśmy się rozstać. W naszym zakładzie nie ma miejsca na mobbing wśród współpracowników, albo dyskryminację ze względu na narodowość. Jeśli poszukuje Pani nadal pracy to zapraszamy do kontaktu.

Janusz

Magda

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo-Usługowe Makler ZPCHR Kapyszewski Marek - Konin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo-Usługowe Makler ZPCHR Kapyszewski Marek?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo-Usługowe Makler ZPCHR Kapyszewski Marek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo-Usługowe Makler ZPCHR Kapyszewski Marek?

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo-Usługowe Makler ZPCHR Kapyszewski Marek
  • Polna 19A