Opinie o Usługi Transportowe Kam-Bus Kamil Brzostek w Wyszków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Transportowe Kam-Bus Kamil Brzostek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Transportowe Kam-Bus Kamil Brzostek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Kam-Bus Kamil Brzostek w Wyszków

Kamil.Ch Nowy wpis

Polecam z czystym sumieniem . Bardzo solidna firma , wszystko na czas, pełen profesjonalizm

Tak chwalicie tutaj tego pana i panią, a można wiedzieć, jak traktują swoich pracowników? Też mają takie dobre podejście, jak do swoich klientów? Moje główne pytanie, ponieważ szukam pracy i chciałbym spytać tutaj, nie mam zbyt wielu opcji niestety poza tym. Kolega mi podpowiedział, że jest taka firma.

Mariola Nowy wpis

Korzystałam z usług Kam-Busa po raz drugi i się nie zawiodłam. Podróż przebiegła bez najmniejszych zastrzeżeń. Pan Wojtek i Pani Eliza bardzo w porządku. Kierowcy życzliwi i niezwykle pomocni. Bardzo dziękuję za przyjemną podróż do Francji. Z pewnością nie raz skorzystam z usług. Gorąco polecam!

Patryk.drazkowski@gmail.com Nowy wpis

Super usługi. Pełny profesjonalizm na skalę Europejska

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Usługi Transportowe Kam-Bus Kamil Brzostek? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Na jakim obszarze firma prowadzi usługi transportowe? Szukam pracy jako kierowca

Czarna75

A ja tam jestem zadowolona ,wszystko szybko sprawnie i bez żadnych opóźnień.POLECAM

Bartek

Rzetelnie i szybko. Przede wszystkim bezpiecznie i komfortowo. Kierowca dba o pasażerów

Karpatka

Wracałem tym busem z Francji i szczeże nie polecam! Wzięli mnie spod domu a potem krążyli po Francji po czym w to samo miejsce wrócili po 6 godz chodź twierdzili że będzie szybciej. Cała podróż do okolic Tarnowa trwała 36 godz. A najgorsze było to że to zima a zepsute było grzanie w busie, nie mówiąc o tym jeszcze że kierowcy co chwile palili papierosy! MASAKRA NIE POLECAM

Kam-Bus
@Karpatka

Napewno nie moim busem bo nie jezdze poza granice kraju. Prosze poprawnie wyszukać firme i dodać jej komentarz. Ja nie świadczę usług dla ludności!!!!!!

Aleksandra

Można się dopytać dla jakich firm tak naprawdę świadczą usługi? Bo z tego co zauważyłam chyba ktoś od nich jasno stwierdził, że nie wożą ludzi, więc co to w ogóle za opinie tutaj są? Wiadomo tak właściwie ile kierowców zatrudniają i jakie mają wobec tego trasy?

Klient

Nie polecam. Kierowcy palą fajki w busie przy odsuniętych szybach i grzanie w busie nie działa lub nie włączone. Strasznie zimno!!!

Były klient

Nie polecam kompletna porażka

Justyna
@Były klient

a konkretniej ??

Zerkamm
@Justyna

Jeśli przyjadą po Ciebie o wstępnie umówionej godz. To i tak czekasz na granicy na przesiedkę. Niezależnie czy do Francji czy z. Pod domem czekaliśmy z opóźnieniem 2.5 h a.spowrotem 2h. Do tego na granicy 6h- bo coś tam. Bo pani w biurze źle podała. Bo 2 inne busy miały tak ustawiona trasę, były mocno za nami. I najlepsze gruby kierowca w łączkach, wszystkowiedzący a zamotal się na zjeździe.

Kamila
@Zerkamm

A czemu tyle przesiadek wam robili? Nie można było jechać bezpośrednio jednym busem?

Gabriela

Chłopak zmienia prace, od zawsze pracował jako kierowca. Ktoś z pracowników może wypowie się o firmie? :) Można dostać umowę o pracę?

Napiszcie co dzieje się teraz w firmie Usługi Transportowe Kam-Bus Kamil Brzostek w mieście Wyszków. Czekamy również na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy!

Kam

Prosze o zdjecie komentarza, raz jeszcze powtórzę, nie świadczę usług poza granicami kraju i nie współpracowałem z osoba dodająca komentarz!!!

Kam-Bus

Witam, prosze usunąć komentarz. Moja firma nie świadczy usług poza granice Polski, ponadto nie świadczę usług dla ludności, współpracuje tylko z firmami. To nie moja Firma obsługiwała Państwa. Komentarz błędny, pozdrawiam Kamil Brzostek

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Kam-Bus Kamil Brzostek - Wyszków

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Kam-Bus Kamil Brzostek?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Kam-Bus Kamil Brzostek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Usługi Transportowe Kam-Bus Kamil Brzostek
  • 11 Listopada 12 lok. 17