Opinie o Mustasz Patryk Wąsiński w Józefosław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mustasz Patryk Wąsiński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mustasz Patryk Wąsiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mustasz Patryk Wąsiński w Józefosław

Marcin Nowy wpis

Zdecydowanie polecam. Poprowadzona kampania miała rewelacyjne wyniki sprzedażowe.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Mustasz Patryk Wąsiński? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Nina Nowy wpis

Zostałam (usunięte przez administratora) na 500 zł...

Czy rozmowa rekrutacyjna w Mustasz Patryk Wąsiński odbywa się również w języku angielskim?

Brak koszul i pieniędzy Nowy wpis

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mustasz Patryk Wąsiński, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Aleksandra

Zakupiłam koszule w firmie Mustasz. Koszula przyszła piękna. Niestety nie pasowała na mnie więc musiałam ją zwrócić. Wysłałam towar. Niestety nie otrzymałam zwrotu. Pomimo wysłania kilku maili, odpowiedzi zwrotnej nie ma tak samo jak nie ma zwrotu gotówki. Chciała bym ostrzec przed nie trafnym zakupami, bo w razie zwrotu zostaną Państwo bez koszuli i pieniędzy. Firma ma bardzo nie profesjonalne podejście do klienta. Po kilku wiadomościach ponaglających zwrot zostałam zablokowana na portalach społecznościowych dlatego pisze właśnie z tego konta. Firma oczekuje przestrzegania regulaminu a sama go nie przestrzega. Ze strony firmy Mustasz zostałam oszukana. Ostrzegam przed nie przemyślanym zakupem. Myślę że koszule są warte kupna, ale wszystko jest dobrze gdy kupujemy a gdy oczekujemy zwrotu pieniędzy to odzew jest zerowy. Blokady mojego konta świadczą tylko o podejściu firmy do klienta. Osobiście sprawy nie zostawię. Zostały podjęte odpowiednie kroki w związku z tą sprawą. Ostrzegam wszystkich.

Aga
@Aleksandra

U mnie - podobnie. Koszula piękna, dobra jakościowo. Przyszła ekspresowo, ale rozmiar okazał się za mały. Kontaktowałam się trzykrotnie w sprawie zwrotu - zero reakcji ze strony Mustasz. Odesłałam koszulę razem z wydrukowanymi mailami, za potwierdzeniem odbioru. Czekam na zwrotkę (mija tydzień). Jeśli w ciągu następnego tygodnia nie uzyskam zwrotu, sprawę zgłaszam Rzecznikowi praw konsumenta.

Jon
@Aleksandra

Witam potwierdzam firma Mustasz to wielka ściema moim zdaniem typowe naciągacze lecz ja swoją sprawę zgłosiłem tam gdzie trzeba myślę że już nie basen zrobią z tą firmą porządek

Minika
@Jon

Witam, również potwierdzam!! Jednym słowem (usunięte przez administratora) brak odpowiedzi na maile. Zwrot dotarł do nich 1grudnia. Zgłaszam sprawę dalej bo nie ma się co łudzić na odpowiedź... BARDZO NIE POLECAM!!!

Natalka
@Aleksandra

Mam podobną sytuację. Zamówiłam 3 koszule, otrzymałam 2. Wysłałam mnóstwo maili z prośbą o zwrot. Minęły 3 miesiące i zero reakcji. Nie polecam! Brak szacunku do klienta

@Aleksandra

Mam dokładnie takie same odczucie!Powodzenia!!!

@Aleksandra

Witaj Aleksandra, mam podobną sytuację związaną z firmą Mustasz. Ja zakupiłam koszulę ale wcale mi jej nie wysłali, zablokowali wszedzie dlatego piszę tutaj. Zastanawiam się nad pozwem zbiorowym przeciwko firmie. Czy byłabyś chętna dołazyć?

@Aleksandra

taka sama sytuacja, brak odzewu na maile, messenger zablokowany, koszul nie ma, pieniędzy nie ma

@Aleksandra

U mnie dokładnie ta sama sytuacja! Brak zwrotu pieniędzy za odesłaną koszulę, brak odpowiedzi na maile, usuwanie komentarzy na fb i zablokowanie. Zdecydowanie nie polecam, czuję się (usunięte przez administratora)

Rada dla wszystkich, którzy zakupili koszule a ich nie dostali i chcą odzyskać pieniądze- składać doniesienie o popełnieniu przestępstwa albo bezpośrednio na policji lub przez rzecznika. Mi po ponad 9 miesiącach w końcu zostały zwrócone pieniądze.

Wiola

No mam nadzieję, że też się to uda w moim przypadku. Widziałam, że ich sklep został zablokowany a do niedawna jeszcze normalnie sprzedawali koszule. Wygląda na to, że takich przypadków bło dużo więcej, złoszeń itp i w końcu się na nich zabrali.

Wiola

Zamówiłam koszule i brak odzewu. Na pytania nie odpowiadali, na maile nie odpisywali, usuwali komentarze w mediach społecznościowych. W końcu zablokowlai mnie, abym już nie dopytywała. Sprawe zgłosiłam. Poszło do nich pismo przez kancelarię, która mnie reprezentuje. Obecnie wyrok jest prawomocny, ale dobrowolnie pieniędzy nie oddali, więc...sprawa trafi do komornika. Z tego co zauważyłam poszkodowanych osób jest wiecej. Sprawa się ciągnie długo, ale mam nadzieję, że niebawem się zakończy i uda się odzyskać pieniądze. Zawuważyłam, że sklep internetowy został zablokowany, więc chyba już kilka osób musiało zgłosic podobny problem.

Patrycja
@Wiola

Ja swoją koszule kupiłam w zeszłym roki w grudniu do tej pory jej nie dostałam ani żadnych pieniędzy. Na maile nie odpisują jak i na FB czy instagramie. Zero odzewu

@Patrycja

No mnie też zablokowali w mediach społecznościowcych i na insta i na FB. Także nie było innej możliwości, jak zalożyć sprawę w sądzie.

Oszukana

Zamówiłam koszule za ponad 800 zł i opłaciłam je z góry. Nie mam ani pieniędzy ani koszul. Czekam na wysyłkę już ponad pół roku. Czy ktoś wie, gdzie mogę się z tym udać? Wątpię, żeby policja zajęła się tą sprawą...:(

Ola
@Oszukana

Dzień dobry, może pozew zbiorowy?

Mola
@Ola

Jestem chętna

ines

Zamówione i opłacone koszule nie dotarły. Pisanie wiadomości na e-mailu, na Facebooku nic nie pomogło. Firma blokuje klientkę na portalu, usuwa negatywne komentarze. Nie polecam. Złożyłam pozew. Sprawa jest w toku. Mam nadzieję, że odzyskam swoje pieniądze.

M
@ines

Mam dokładnie to samo, chyba pójdę Twoim tropem.

@M

Mada

Usuwaja komentarze na facebooku i instagramie! Nie da się skontaktować z nimi!

Iza
@Mada

Potwierdza, od 20.03.20 r próbuję odzyskac pieniądze za koszule..

@Mada

Mam ten sam problem. Zgłosiliście to gdzieś?

Dodo

No do jego mamy ;)

Bm

Nie polecam, koszula zamówiona półtora miesiąca temu nadal nie wysłana. Pobierają pieniądze a paczek nie wysyłają. Zero kontaktu

@Bm

Oszukana

Witam, piszę do nich na FB emaile i zero odpowiedzi, koszule miały być na wesele ale z ich podejściem marne szanse. Minęło już ponad 30 dni roboczych od złożenia zamówienia. Kto miał z nimi podobny problem? Macie może do nich jakiś nr tel?

Ola K
@Oszukana

Dzień dobry, również jestem w podobnej sytuacji. Nie sądziłam, że ta firma w ten sposób podchodzi do Klientów. Dodatkowo blokuje użytkowników i usuwa negatywne komentarze. Czy ktoś z Państwa odzyskał pieniądze lub towar?

Ola K
@Oszukana

Nie podają numeru telefonu. Kontakt wyłącznie przez internet.

@Oszukana

No wlasnie tez mam taki problem i widzę że nie tylko ja. Skoro nie mogą zrealizować zamówień to pp co je przyjmują. Niestety zlewają temat i blokują w mediach społecznościowych.

Barka
@Oszukana

Czekam na zamówienie od marca...piszę do nich, wiadomości odczytują...kasa za 2 koszule wpłacona...czyli zwyczajni oszuści...zastanawiam się nad pójściem na policję by zgłosić

Ola
@Barka

Może pozew zbiorowy????

Aga r

Zamówiłam dwie koszule, czekam 3 miesiąc, nie odposują na wiadomości od momentu wpłaty...a szukają nastepnych jeleni, ani koszul ani kasy czyli nabijanie kieszeni..sprawa będzie zgłoszona do rzecznika praw konsumenta

@Aga r

Pół roku czekam na koszule, które opłaciłam jeszcze tego samego dnia. :( Nie mam ani koszul ani pieniędzy. Brak kontaktu. Na wiadomości nie odpisują. :(

@Anna

Jestem w dokładnie takiej samej sytuacji. Jeszcze poblokowali mnie w mediach społecznościowych.

@Anna

Niestety też zero kontaktu. Zamówienie ponad miesiąc temu opłacone tego samego dnia. Brak odpowiedzi na maile, messenger. Firma milczy. Klient czeka i nie wie na czym stoi. Nie polecam.

@Wiola

u mnie to samo, nie ma koszul, nie ma pieniędzy, komentarze zablokowane, NIE POLECAM!!!!

Patrycja

Co można wyhaftować na mankiecie oprócz imienia bądź inicjałów?

Basia
@Patrycja

Ja haftowałam serca z wpisanymi pierwszymi literami imion :) Wyszło ekstra :)

@Basia

A ja grupę krwi hehe

Zamówiłam koszulę na początku lutego. Minęły cztery miesiące, nie mam pieniędzy ani koszuli.

Można liczyć na bony świąteczne ?

Konrad
@Ania

W lutym? Na bony świąteczne? Takie rzeczy tylko w Lidlu :)

Paula

Koszule są dobre jakościowo, jednak po ostatnim zamówieniu muszę napisać, co myślę o tej firmie. Zamówiłam dwie koszule, które miały być dostarczone przed 14.02. Przysłano mi jedną, na drugą czekam już prawie 2 miesiące. Nie ma odpowiedzi na wiadomości... Szkoda nerwów i pieniędzy.

Lidia
@Paula

Ja też nie raz czekalam, ale kazda koszula ma podany status dostępności. Czasami na dobre rzeczy warto poczekać a nie kupować jednorazowki w HM czy Zarze ;)

Mola

Witam, również jestem poszkodowana przez tą firmę. Kontakt i zwroty w tej firmie (jeśli można tak to nazwać) to fikcja. Brak zwrotu pieniędzy po odesłaniu towaru.

Jacek
@Mola

Firma nie odpowiada na Twoje wiadomości? To pierwszy raz, czy może wcześniej też dochodziło już do takich sytuacji? Jestem ciekaw jak rozwiąże się ta sprawa, daj znać koniecznie!

@Jacek

Mnie również firma nie odpowiada, dziś zablokowali mnie na instagramie, jak wrzuciłąm OPINIĘ na ich temat.

Grażyna
@Agnieszka RUDA

Spotkało mnie to samo! Może coś z tym zrobimy większym gronem? Mój mail graz.broda@gmail.com

Lidia
@Grażyna

Mam od nich kilka koszul. Za kazdym razem wszystko ok????

Polecam. Transakcja przebiegła pomyślnie, a w paczce było kilka dodatkowych gratisów. 5/5 Dzięki

Basia
@Piotr

@Piotr u mnie tak samo wszystko na plus! Mega zadowolenie!

Zostaw merytoryczną opinię o Mustasz Patryk Wąsiński - Józefosław

• Jak się pracuje w Mustasz Patryk Wąsiński?

Zobacz opinie na temat firmy Mustasz Patryk Wąsiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mustasz Patryk Wąsiński?

Mustasz Patryk Wąsiński
4.6/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Saturna 54
    05-500 Józefosław