Opinie o Green Team Mateusz Kuczmański w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Green Team Mateusz Kuczmański. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Green Team Mateusz Kuczmański o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Team Mateusz Kuczmański w Warszawa

kolo est esta Nowy wpis

mi nie chciał dać zaświadczenia do urzędu żebym mógł sie ubiegać o dodatek, zasilek.....szok w urzędzie nie chcą ze mną rozmawiać bez zaświadczeń. zasilku dla bezrobotnych tez chyba się nie dostanie daje umowy na zaniżone kwoty a potem jak ze złości nie da zaświadczenia to z czym pójdziecie do Urzędu Pracy ? zachorowałem natychamiast wyrejstrował jestem na bruku bez możliwości ubiegania sie o zasilek dodatek nawet z pomocy społecznej bo nie chce dać ze złości zaświadczeia o zarobkach.

kolo est esta Nowy wpis

1,5 miesiąca minęło nie chce zapłacić za tydzień cieżkiej pracy. Nie odbiera telefonów, smsów, administracja osiedla mnie olała. W dodatku facet nie chce wystawić zaświadczenia o zarobkach do urzędu. Ciekawe czy pit roczny wyśle. w sumie 2 miesiące i 1 tydz. tam robiłem. poprzedniemu pracownik podłączył masznę czyszczącą do łądowania i mu się przysneło to pani (usunięte przez administratora) zrobilą mu zdjęcie jak śpi i wysłąłą szefowi. ode mnie żądał żebym cały czas chodził i coś robił - nie palę papierosów, nie gadałęm przez tel. chodzić tylko i zamiatać non - stop. spóźniłęm się raz 20 minut i już na mnie "koleżanka" doniosłą

kolo est esta

pracowałęm u tego Pana Kuczmańskiego z początku był grzeczny i myślalłęm fajny facet. Z czasem zaczał robić ze mnie 'głupka" - "wtyczkę chyba potrafi pan podłączyć"......wyciągnałęm dwa worki korzeni starych rośli rękami z ziemi zostalo trochę kory, przychodzi "a dlaczego pan grabiami tego nie sciagnał trzeba trochę myśleć" ...roboty na 5 min.....pomagalem sadzić rośliny, wyrzucać worki chociaż nie miałęm tego w umowie. Potem też poza umową kazał my myć myjką ciśnieniową ściany.....spodnie i buty całe mokre tak wracałem do domu. Następnego dnia zrobilo mi się potężne zapalenie ucha i szczęki twarz mi spuchlą musialem zacząć brać antybiotyk od którego 3 tyg miałem biegunki. Natychmiast mnie wyrejestrował i nie miesiac czasu nie chce zapłacić za tydzień uczciwie przepracowanej pracy. informowałem go już w sobotę że nie moge w takim stanie pracować twierdził że nie ma nikogo na zastępstwo. Fajna firma, brak pracownika w rezerwie żeby trochę pozamiatał .

Zostaw merytoryczną opinię o Green Team Mateusz Kuczmański - Warszawa

• Jak się pracuje w Green Team Mateusz Kuczmański?

Zobacz opinie na temat firmy Green Team Mateusz Kuczmański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Team Mateusz Kuczmański?

Green Team Mateusz Kuczmański
  • Al. Aleja Dwudziestolatków 1a lok. 23