Opinie o Grzegorz Czyżykowski P.H.U. Grześ w Przysucha

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Grzegorz Czyżykowski P.H.U. Grześ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grzegorz Czyżykowski P.H.U. Grześ o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Czyżykowski P.H.U. Grześ w Przysucha

Zofia Nowy wpis

Dzień dobry. teraz przeczytałam te komentarze dotyczące podszywania się pod działalność a w sieci znalazłam ofertę dla magazyniera na Belgię i może chłopak by się wybrał. Nie są to jednak potwierdzone zlecenia?

Gosc Nowy wpis
@Zofia

Pan Grzegorz nie prowadzi żadnych działalności poza granicami kraju sam gdzieś tu nawet pisał a z tym magazynierem na Belgię sam się złapałem pisałem również o tym miasto Antwerpia i okazało się wałkiem także uważajcie :)

Jakie warunki pracy są w Grzegorz Czyżykowski P.H.U. Grześ? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Pakowacz?

Kkk Nowy wpis

Ktos podszywa się pod prawdziwych właścicieli roznych firm w tym Pana Grzegorza i to ta sama osoba najpierw praca Belgia Antwerpia pozniej Dania malowanie i teraz pewnie znow cos innego maile wyglądają tak samo tylko podpisane jako inni wlasciciele ten sam tryb dzialan podpisz umowę później prosba aby samemu oplacic lot (wymowka ze zostal juz (usunięte przez administratora) i pracownik nie dotarl) takze nie dac sie nabierać na to zadnych pieniędzy nie przesyłajcie pozdrawiam

Uwaga wał

Witam, nie wysłałem temu pajacowi, czy tam tym pajacom danych ani nie opłacałem żadnego lotu. Pierwszą rzeczą która wzbudziła moją podejrzliwość był adres mailowy z proton.me (jak ktoś nie wie o co chodzi niech sam poszuka informacji na temat protona). Drugą, brak kontaktu telefonicznego, brak numeru telefonu. Trzecia sprawa, nigdy nie wysyłajcie żadnych danych wrażliwych osobom trzecim. No nie pykło chłopcom w moim przypadku :).

Grzegorz
@Uwaga wał

Nigdy nikogo nie oszukałem, chyba mnie Pan z kims myli. A skrzynka proton jak każda inna, ocenia Pan wiarygodnosc kogoś po tym z jakiej poczty korzysta? Moze jak ktos mieszka w Warszawie to (usunięte przez administratora) a jak w Krakowie to nie? porazka.... prosze mnie nie oczerniac

Jacek
@Grzegorz

Dlaczego nie ma możliwości telefonicznego kontaktu z Panem. .?

prawdziwy własciciel
@Jacek

Witam, bardzo prosze o nie wysyłanie żadnych danych ani pieniedzy. Ktoś podszywa się pod nasza działalnośc! Nie prowadzimy zadnej rekrutacji! Mamy sklep zoologiczno wędkarski

prawdziwy właściciel
@Grzegorz

Prosze nie podszywać się pod nasza działalnosc i nie (usunięte przez administratora) ludzi! Sprawa jest juz zgłoszona na policje

@prawdziwy własciciel

Chyba rowniez sie dalem nabrac ale wszystko wygladalo okej i umowe dostalem i rezerwacje lotnicza do antwerpi na magazyn wygląda na to ze bede to musiał zglosic

Prawdziwy właściciel
@Gość

Bardzo nam przykro, ze dał sie Pan nabrac. Niestety (usunięte przez administratora) w sieci nie brakuje. Prosze szybko zgłosic sprawe. Mam nadzieje ze odzyska Pan pieniadze

Sprawdzony

Kolejny (usunięte przez administratora) z portalu Olx, uważajcie i sprawdzajcie komu wysłacie dane. Konto olx stworzone w grudniu / styczniu i tutaj pierwsze komentarze z tego okresu. Gosc znajduje firmy w internecie i wmawia, że to jego. Już dostałem dwa maile tej samej treści jeden Norwegia, drugi Belgia. Gosc jest perfidny, ludzie wysyłają mu pieniądze na bilet i tyle go widziano. Uważajcie!

Zaciekawiony
@Sprawdzony

A czy Pan już został (usunięte przez administratora) że tak pisze? Jest jakiś powód, dla którego pan tak wypisuje? Jestem po prostu ciekawy

Grzegorz
@Sprawdzony

Nigdy nikogo nie oszukałem, prosze mnie nie oczerniac. Pomylił mnie Pan z kims chyba?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grzegorz Czyżykowski P.H.U. Grześ. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Nie nabrałem się

Karol, Robert i Marek czyli (usunięte przez administratora)???? działasz sam albo jest was więcej. Mam nadzieję, że szybko zostaniesz/cie złapani i nikogo więcej już nie oszukasz/cie. (usunięte przez administratora)

Nie nabrałem się

Zgadzam się z tym co było napisane wcześniej, że jest to "Kolejny (usunięte przez administratora) z portalu Olx, uważajcie i sprawdzajcie komu wysyłacie dane. Konto olx stworzone w grudniu / styczniu i tutaj pierwsze komentarze z tego okresu. Gość znajduje firmy w internecie bez numeru telefonu i wmawia, że to jego firma. Już dostałem dwa maile tej samej treści jeden Norwegia, drugi Belgia.. " Ja również dostałem drugą wiadomość o takiej samej treści pierwsza na Norwegię a teraz druga na Belgię także potwierdzam, że to (usunięte przez administratora) Kontakt z niby właścicielem jest możliwy tylko i wyłącznie drogą mailową i do nikogo innego numeru nie dostaniecie, zostaną wysłane zdjęcia pokoi jeśli o to poprosicie i zostaniecie poproszeni aby wysłać swoje dane do umowy i rezerwacji biletu. Następnie dostaniecie informację zwrotną z umową, którą trzeba podpisać a także rezerwacją biletu, który trzeba opłacić i wysłać screena. Wszystko wygląda naprawdę super i nawet rezerwacja biletu, jeśli sobie sprawdzicie to miejsce i data wylotu będzie się zgadzała z rzeczywistymi odlotami na stronach internetowych ale później zostaje wam jeszcze zadzwonić do biura podróży przez które niby rezerwacja była robiona i odbiera Pani która jest właścicielem ale niestety mówi, że jesteście już którąś osobą dzwoniącą w tej sprawie i ZOSTALIŚCIE (usunięte przez administratora) PONIEWAŻ NIE MA TAKIEJ REZERWACJI A NUMER KONTA BANKOWEGO NA KTÓRY TRZEBA ZROBIĆ PRZELEW NIE JEST TEJ PANI TYLKO (usunięte przez administratora) Jestem ciekaw ile osób już oszukales i ilu ludzi dało się nabrać i wysłało pieniądze ale nie martw się Twój czas się zbliża bo jesteś poszukiwany także to tylko kwestia czasu ????

Karol

Pracuje wlasnie w belgii na magazynie 3 miesiace zobaczymy co dalej, pierwsza wyplata na czas, praca jak w Polsce a lepiej płatna to sie liczy

Honorata
@Karol

czemu piszesz, że zobaczysz co dalej? to była umowa teraz na jakiś okres próbny i czekasz na przedłużenie czy tu od razu na normalnej się jest?

Karol
@Honorata

Pierwsza na czas okreslony ja jestem chętny na dalsza wspolprace zobaczymy czy pracodawca będzie również, ale wszystko tak jak było umawiane żadnych "niespodzianek" jak wcześniej miałem okazje miec często.

Kacper
@Karol

A jak warunki pracy i pieniadze wzzystko sie zgadza zgodnie z oferta 18eu na godzine?

robert

Polecam tą firmę jako pracodawcę.

Bardzo solidny pracodawca rzetelne warunki dobrze sie pracuje!!! Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Czyżykowski P.H.U. Grześ - Przysucha

• Jak się pracuje w Grzegorz Czyżykowski P.H.U. Grześ?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Czyżykowski P.H.U. Grześ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzegorz Czyżykowski P.H.U. Grześ?

Grzegorz Czyżykowski P.H.U. Grześ
  • Lubelska 1