Opinie o Usługi Stolarskie Maxtom Tomasz Henclik w Nowa Huta

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Usługi Stolarskie Maxtom Tomasz Henclik. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Usługi Stolarskie Maxtom Tomasz Henclik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Stolarskie Maxtom Tomasz Henclik w Nowa Huta

Jarek

Bardzo dobry fachowiec zna się na robocie polecam schody piękne dębowe

Teresa Nowy wpis
@Jarek

Dobrze wiedzieć, że jakość usług, które oferują w Usługach Stolarskich Maxtom jest bardzo dobra. Teraz to już tym chętniej dowiem się czegoś więcej na temat tej firmy. Wiem już, że jakość tam mają super, no a co z cenami: są przystępne czy już nieco wyższe?

Klientka Nowy wpis
@Jarek

Profesjonalista w każdym calu!

Rafał Nowy wpis
@Klientka

Piszesz, że jest to profesjonalista w każdym calu, a jak wygląda sprawa z cenami wykonywanych usług - przystępne?

Klientka Nowy wpis
@Rafał

Ceny przystępne ale nie ukrywam że trzeba trochę poczekać.

Wiktor

Forum pracownicze nie jest odpowiednim miejscem na uwagi klientów.

Witam. Zbudował skrzypiące schody. Raz poprawiał, ale bez efektu. Bardzo trudny kontakt. Nie odbiera tel. Skrzypienie tłumaczy suchym powietrzem. Nie polecam.

Winek

Jeśli ktoś ma uzasadnione pretensje do firmy to dlaczego zamieszcza je na forum pracowniczy,? Czyżby konkurencja?

X women X
@Winek

To nie konkurencja tylko ostrzeganie POTENCJALNYCH klientów przed oszustwem tej firmy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Usługi Stolarskie Maxtom Tomasz Henclik odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Anonimowo

Dziękuję za opinie które zostały zamieszczone tutaj dzięki temu mogliśmy wyciągnąć wniosek i nie podpisaliśmy umowy z ta firma oczywiście rozmowa zaczęła się od zaliczki więc z góry podziekowalismy

Dorota

Widzę jestem nie pierwsza i nie ostatnia osoba oszukana przez tego pana wszystko się zgadza z powyższymi komentarzami zyjemy w takich czasach że klienta trzeba szanować a ten pan Tomasz Henclik zachowuje się jak dziecko dosłownie (usunięte przez administratora)

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Sebastian

Nie ponieważ ta firma nie ma warunków żeby zatrudnić pracownikow

Natalia

Same komentarze klientów, a jak to wyglada od strony pracowników?

Sebastian
@Natalia

To firma jednoosobowa nie ma pracowników !

Gosc

Potwierdzam podpory przyjezdza nie dotrzymuje terminów nie odbiera telefonu. Po prostu znika

Anonimowa z bydgoszczy

Cześć chciała bym ostrzec was przed tym panem tak jak wyżej napisane pieniążki wzięte umowa podpisana i faceta nie ma zniknął pod ziemię już jak przyjechal na pomiary i z umową do podpisania wydawał się podejrzany czuć było od niego arkohol ale zaryzykowalam i podpisałam ta umowę teraz żałuję

Jak wygląda oferta u nich w firmie Usługi Stolarskie Maxtom Tomasz Henclik w miejscowości Nowa Huta? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Korneli

Nie polecam usług tego pana wziął zaliczkę i ślad po nim zaginął

Cichy

Nie polecam umowa podpisana właściciel w dniu montaż nie odbiera telefonu odzywa się dopiero po miesiącu i przyciąga kolejne terminy montażu z góry nie polecam zwłaszcza płacenia zaliczki

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Stolarskie Maxtom Tomasz Henclik - Nowa Huta

Usługi Stolarskie Maxtom Tomasz Henclik
  • 24